• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Da sie zrobić tak że wszystkie budynki będą dawały max bonus, tylko że kształt będzie nie pasujący za bardzo do niczego w mieście https://prnt.sc/w0-A23LvHhpK
  2. Popielaty fenix

    Witam Mam pytanie odnośnie tego fenixa i obecnie trwającego eventu "Sezon Radości" Skoro w opisie działania karmienia fenixa jest "dodatkowa waluta wydarzenia za zadania wydarzenia" to dlaczego ilość tych "liści" jest niezmienna mimo nakarmionego feniksa, a jak by nie patrzeć jest to wydarzenie...
  3. Dyskusja o Sezonie Snów.

    dzięki wielkie :) już zadziałało
  4. Dyskusja o Sezonie Snów.

    miał ktos takie zadanie?Bo nie wiem jak go zrobić https://prnt.sc/bDgFKW_VShXX
  5. Naprawione Wzmocnienia ataku i życia

    też mam ten sam problem że nie działają budynki na wzmocnienie ataku czy zdrowia oraz fenix. Zgłosiłem do supportu ale czekam na odpowiedź
  6. Dyskusja o nowym rozdziale - Potęga Muzyki

    hmm... jak to przeczytałem to przyszła mi na myśl tylko jedna osoba o której wszyscy wiedza ale o której się nie mówi..."lord voldemort", ale nie widziałem takiego na żadnym serwerze chyba że jest na becie to przepraszam. Co do opłacalnośi wiru to moim zdaniem pomaga on przy kazdej epoce...
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Nie, nie uważam że to utrudnienie mieć więcej miejsca w mieście ( ale nie pod, nad, obok, na drugiej wyspie czy gdzieś jeszcze indziej), tylko jak robi się za dużo gier w grze to jest to nurzące i przynosi odwrotny skutek nież pierwotnie zakładano. Teraz na jednej mapie wszystko widzisz czy masz...
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Obawiam się że to jeszcze bardziej spowolniło by grę i prowadziło do jej ścinania się jeszcze większego niz obecnie dlatego nie był bym za wprowadzeniem tego typu rozwiązania. W FoF są takie rozwiązania i na dłuższa metę jest to bardzo uciążliwe, mimo iz początkowo może wydawać sie to dobrym...
  9. Dyskusja o Bramie do Przeszłości

    na górnym p[asku obok Twojego paska z PW masz po prawej stronie okienko zasobów i zaraz obok niego jest okienko gdzie masz "inne" surowce tj. orki, mana, ziarna czy unuryt czy inne surowce potrzebne w danej epoce
  10. Szaleństwo na diabelskim młynie

    ma kilka na tym samym poziomie z kilku kolejnych epok i każdy trzeba osobno klikać. Moze być ze nie wszystkie budynki mają opcję jednokliku, a szkoda :)
  11. Szaleństwo na diabelskim młynie

    Witam Od dłuższego czasu w grze mamy możliwość rozpoczynania produkcji za pomocą tak zwanego jedno kliku, ale dzisaj zrobiłem czyszczenia magazynów i postawiłem młyny ale ich produkcję trzeba klikać osobno w każdym budynku. I tu moje pytanie czy jest to jakiś błąd w grze czy poprostu IG...
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    hmm... mnie się bardziej skojarzyło z Illuminati czyli tajnego stowarzyszenia, ale zobaczymy czego będzie dotyczył rozdział
  13. Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Tak limit gracza można sprawdzić niezależnie od tego czy jest on w bractwie czy tez nie tak mam konto na 3 jak większość graczy która się tutaj wypowiada to jest S2 prześlie Ci ile mam AW na koncie oraz ile mam run , na S3 tu ilości mniejsze ale jak też widzisz jak otworzymy więcej niż 2 lub...
  14. Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Jestem na NIE Wymieniam się z graczami zarówno z bractwa jak i poza niego (kiedyś graliśmy w jednym, ale potem gracze poszli w swoją stronę), nadal mam z nimi kontakt i robimy sobie wzajemnie wrzutki , dlatego jak było by ograniczenie że tylko z bractwa mogą Ci wrzucać PW to jak dla mnie to by...
  15. Ile na kolejnych poziomach budynków eventowych czy antyków

    @chiyou16 Twój pomysł w dalszym ciągu nie ma ankiety dlatego temat ten jest w dalszym ciągu tylko luźną dyskusją. Jeżeli nie potrafisz dodać ankiety to poproś @Urdur a z pewnością Ci pomoże :) . Ankieta juz dodana dziękuje @Urdur za pomoc :)
  16. Dyskusja o Wiki

    To proszę podaj mi link do naszej wikipedi gdzie znajdę informacje na temat statystyk następujących 3 budynków Fontanna hulaków Panda wielka aukcja Chodzi mi o dane z każdej epoki, bo być może ja nie wiem gdzie je tam szukac
  17. Ile na kolejnych poziomach budynków eventowych czy antyków

    Obecnie mamy bardzo dużo różnego rodzaju budynków oprócz typowych manufaktur. A budynki te w zależności od rozdziału dają różne bonusy. A pomysł jest taki zęby dodać zakładkę dzięki której można by sprawdzić ile ten budynek i jakiego surowca daje w poszczególnych epokach, bo niektóre dają na...
Do góry