• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Extasy

    Szukam bractwa

    Szukam aktywnego bractwa na S1. O mnie: - 8844 punktów rankingowych - Iglica i turniej robione zawsze na full chyba że nie mam w ogóle zasobów - Premiowane: drewno, jedwab, klejnoty - Posiadam discorda
  2. Extasy

    Dwóch graczy szuka bractwa

    Dwóch aktywnych graczy szuka bractwa. Wymagania: - aktywność w iglicy - aktywność w handlu - aktywność w turnieju - aktywność pomocy sąsiedzkiej Ja jestem na końcu rozdziału wróżek, chłopak na początku orków. Szukamy bractwa z dwoma slotami, bo nie chcemy się rozdzielać. Turniej robimy oboje...
  3. Extasy

    Szukam Bractwa

    Szukam Bractwa na serwerze Arendyll. Punkty rankigowe: 11 266 Poziom ratusza: 15 Zbadaj: Rozdział 5 "Ścieżka do dziedzictwa" Zwiększona produkcja: Drewno, Jedwab, Klejnoty Co oferuję od siebie?: Iglica zwykle na max, jeśli starcza mi zasobów, udział w turnieju Czego oczekuję od bractwa...
  4. Extasy

    Rekrutacja do bractwa Morte Sempre Vence

    Witam, Ogłaszam nabór do bractwa Morte Sempre Vence. Na razie bractwo składa się z dwóch członków, jesteśmy początkującymi graczami, ale całkiem nieźle nam idzie :cool: Nie mamy żadnych odgórnych wymagań, liczy się dla nas szczególnie dobra zabawa, miła atmosferka i umiejętność wyciągania...
Do góry