• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ahaswerus

    Rekrutacja na becie

    Dziś się zalogowałem, ale już 2 razy mnie wywaliło
  2. Ahaswerus

    Rekrutacja na becie

    Ja już drugi dzień nie mam dostępu - komunikat Server Error i koniec logowania...
  3. Ahaswerus

    beta

    Podpinam się. Szukam polskiego bractwa.
  4. Ahaswerus

    Dyskusja o Bramie do Przeszłości

    Co prawda to dopiero początek, ale cieszy mnie duże prawdopodobieństwo wylosowania dodatkowych jednostek wojskowych.
  5. Ahaswerus

    Wioski iglicowe w epokach III-IV

    A jest jakieś "potem" w przypadku wioski iglicowej? Gwoli wyjaśnienia moja wypowiedź była autoironiczna ;)
  6. Ahaswerus

    Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Ale popełniłem jeden błąd - co prawda naprawialny - bo za szybko poszedłem w budowę zbrojowni, zamiast wyciągnąć ratusz do 14 poziomu i przez to tracę na pojemności magazynu, a co za tym idzie na ilości młotków ze scrolli. Można to naprawić, ale zajmie mi to więcej czasu. To tylko pokazuje, że...
  7. Ahaswerus

    Wioski iglicowe w epokach III-IV

    W badaniach zupełnie pominąłem Ekspansję Miasta (od 3 w górę), mam zajętych 15 ekspansji i w zasadzie próbuję na tym poprzestać. Zrobiłem iglicę wojskiem na fali entuzjazmu z osiągnięcia 3 rozdziału, mając tylko 50 oddziałów strzelców i 20 paladynów (w krytycznym momencie wspierając się...
  8. Ahaswerus

    *Fantazja* proponuje fuzję

    Nadal wolne miejsca. Zapraszamy.
  9. Ahaswerus

    Dyskusja o wydarzeniu Z Natury Zadziwiające.

    Będą stały i miejsce zabierały, wiec lepiej pamiętać, które działają czasowo.
  10. Ahaswerus

    *Fantazja* proponuje fuzję

    Szukamy bractwa z 10-12 aktywnymi członkami na poziomie 50-200k pkt, którzy chcieliby połączyć siły z naszym bractwem i wspólnie docelowo podbić ten serwer :) Szukamy też pojedynczych graczy, którzy chcą dołączyć do aktywnego bractwa z ambicjami.
Do góry