• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Bonusu do produkcji żywych towarów z cudów

    Niby tak ale taka Księga Tajemnic ma % zasobów od wielkości magazynu. Gdyby bonus był stały to przy późniejszych rozdziałach była by wręcz śmieszna. A jaki ma sens tworzenie cudu którego jeden bonus jest oki a drugi... cóż żałosny. To nawet nie wisienka... to ledwo zauważalna czekoladka przy...
  2. Bonusu do produkcji żywych towarów z cudów

    Czyli w zasadzie lepiej postawić manufakturę niż tracić miejsce... bez sensu
  3. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Załapałem że raczej wątek nie w tym temacie :) przekopiowałem do błędów może tylko u mnie tak, źle wyświetla
  4. Bonusu do produkcji żywych towarów z cudów

    Witam Mam nietypowe pytanie. Posiadam dwa cudaki na 1 poziomie (Zakrzywienie Czasu i Wir Magazynujący) i łącznie dają +44% bonusu do produkcji żywych towarów... ale nie wiem czy to kwestia ostatnich zmian wyświetla mi się bonus od produkcji podstawowej czyli marne +247... Czyli cudaki do...
  5. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Mam nietypowe pytanie. Posiadam dwa cudaki na 1 poziomie (Zakrzywienie Czasu i Wir Magazynujący) i łącznie dają +44% bonusu do produkcji żywych towarów... ale nie wiem czy to kwestia ostatnich zmian wyświetla mi się bonus od produkcji podstawowej czyli marne +247... Czyli cudaki do wyrzucenia...
Do góry