• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. skarbiec

    Up*rdliwy gracz

    Możliwe ...
  2. skarbiec

    Up*rdliwy gracz

    Spamer - Gram pod nickiem gaga131399 -
  3. skarbiec

    Up*rdliwy gracz

    Masz rację i prawdopodobnie tak jest ..... nie odzywa się często nie spamuje mojego kanału pisze bardzo rzadko ... Cóż już taka jestem niedzisiejsza.... i nic nie poradzę, że żal mi ludzi którzy maja poważne problemy ze sobą.... Pozdrawiam :)
  4. skarbiec

    Up*rdliwy gracz

    Był w naszym bractwie tylko jedną noc - rano Arcy...usunął Go z bractwa .. nie pisał nic obrzydliwego nic co mogłoby obrazić graczy wrzucał jedynie krzyżyki i inne znaki na długość kilometrową na forum i każdemu z osobna na prywatnym kanale ... Jako że byłam chyba jedyną osoba, która zaczęła z...
  5. skarbiec

    Chowanie budynków

    W takim razie nie zwlekam tylko piszę ... ciekawa jestem co jest tej "wybiórczości" powodem ... jedni mogą inni nie - Moja mała korekta - na s2 jestem w ambasadach - na s1 w kupcach i tu mam problem z budynkami tej rasy .... są nie do ruszenia :( Pozdrawiam :)
  6. skarbiec

    Chowanie budynków

    Powyżej ktoś już napisał, że jeśli są to budynki tylko pojedyncze usunąć ich nie można na czas np przygody - Taki problem pojawił się u mnie dopiero w tej rasie - wcześniej mogłam wszystko chować teraz już niestety nie - Ale okay napisze do suport i poproszę o wyjaśnienie ;)) Dziękuję :)
  7. skarbiec

    Chowanie budynków

    Witam - sorry mój błąd zbyt szybko reaguje i efekt jest kiepski jw - Ja również mam problem z chowaniem budynków rasy - na s1 jestem w przedziale Ambasady - ciągną się jak .... z olejem - chciałam schować te kolosy - bo PB wkroczyła i niestety jest to w niemożliwe - Ktoś mi wytłumaczy jak...
  8. skarbiec

    Rynek skrzynek - system wymiany PW

    Od dawna gram RS i bardzo sobie chwale ten system - jest prosty i faktycznie nie do przewalenia . Dla tych którzy maja problem w jego zrozumieniu proponuje prosty bardziej sposób wyjaśniania - wystarczy tylko znać wartości skrzyń fioletowa 20 pkt niebieska 5 - razy ilość - np 20 x 2 = 40 to...
  9. skarbiec

    BRACTWO MIECZ PRZEZNACZENIA poszukuje aktywnych graczy

    Cześć ;) Na s2 do Bractwa MIECZ PRZEZNACZENIA poszukujemy aktywnych graczy w Iglicy i turniejach - To bractwo przeżyło już swoja świetność ale niestety jak większość innych w tym świecie elvenar uległo rozpadowi - od paru miesięcy kombinujemy jak je wskrzesić ... niestety z małym efektem ...
  10. skarbiec

    Iglica i kiepskie z niej nagrody

    Tak wiem nie zwróciłam uwagi w jakim rozdziale się znajduje i zaczęłam pisać - mam jednak sporo nadziei że zbyt wielkiego faux pass nie popełniłam Pozdrawiam
  11. skarbiec

    Iglica i kiepskie z niej nagrody

    I tu masz 100% racji ... początkujący gracze uważają, że maja nierówny start gorszy niż myśmy mieli .... Dla mnie BKK jest bardzo ważna bo daje mi niezbędne do zdobywania fantów w AM - KATALIZATORY Pomimo wszystko wierzę że BKK zostanie prędzej czy później przywrócona . Pozdrawiam ;) // Cześć...
  12. skarbiec

    Iglica i kiepskie z niej nagrody

    Witajcie Gram od bardzo dawna na wszystkich światach pod nickiem gaga131399 dlatego ja miałam okazję zdobyć budynki Biblioteki Kamienia Księżycowego - początkujący gracze niestety NIE - a szkoda ! Biblioteka Kamienia Księżycowego kiedyś była dostępna w Iglicy...... dzisiaj niestety poza...
  13. skarbiec

    Konkurs - w poszukiwaniu wiosny

    Bardzo dziękuję :) Pozdrawiam
  14. skarbiec

    Konkurs - w poszukiwaniu wiosny

    Cichaczem przyszła i dziś się już pali w czerwonym świcie w różowych mgłach, z siwej od boru przyszła oddali w rannego chłodu rosistych skrach... W naszej zagrodzie wrota rozwarła i pańska weszła, aż po chaty próg, wita ją chata, wita sień czarna, wychodzi wszystko po nią do wrót. Jeszcze...
Do góry