• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    REWELACJA na to czekaliśmy. :) Prawie 5 lat, milion pomysłów i propozycji i wreszcie się pojawi. W tej grze "młyny mielą powoli"...
  2. KSIĘGA MĄDROŚCI CZAROWNIKÓW

    Jesteś w przeglądarce, więc wejdź w księgę (Otwórz) i pojawi Ci się okno. Najeżdżając wyświetlają się opisy. . Lub na stronie https://idavis-elvenar.com/buildings.html#A_Evt_Set_June_XXI_Pilgrims_Manor wybierz po prawej Część zestawu: Dwór Pielgrzyma a wyświetlą się wszystkie budynki :)
  3. Wskrzeszenie oddziałów po bitwie w Iglicy przy pomocy oglądania reklam.

    Robię Iglice Wieczności i jestem u 1-go mini bossa na III piętrze (zostało mi jeszcze 12 pojedynków). 1 fala i pojawiają się straty, więc wskrzeszam jednostki przy pomocy oglądania reklam. Wybieram 50%. Przywraca mi 55% (5 z 9) i mam 6 z 9. I myślałem, że to koniec, a tu miła niespodzianka...
  4. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Nowy zestaw z następnego eventu
  5. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    A ja chciałbym zauważyć, że Królewskie Nagrody podrożały :mad:
  6. Słów kilka o zmianach w cudach

    Pośrednio lub bezpośrednio 22 Antyczne Cuda: -Sanktuarium / Klasztor Sztuk Walki -Wielka Dzwonnica / Kryształowa Latarnia -Ruiny Strażnicy -Krasnoludzki Bastion -Kuźnia Bohaterów -Świątynia Wesołych Grzybków -Latająca Akademia -Smocze Opactwo -Świątynia Ropuch -Centrum Handlowe -Wieże...
  7. Chowanie budynków

    W XIV rozdziale - Konstrukty Portal - Centralna Wyspa (D000-b "Rdzeń") oraz wszystkie budynki osady -D001-o "Silnik" -D002-l "Ogród" -D003-r "Montownia" -D004-w "Zoo" nie dało się przenieść do inwentarza (schować za pomocą zaklęcia teleportacji budynku). Można było je tylko sprzedać. Teraz już...
  8. Chowanie budynków

    To samo było u mnie w XIV rozdziale - Konstrukty. Portal - Centralna Wyspa (D000-b "Rdzeń") oraz wszystkie budynki osady -D001-o "Silnik" -D002-l "Ogród" -D003-r "Montownia" -D003-r "Montownia" nie dało się przenieść do inwentarza (schować za pomocą zaklęcia teleportacji budynku). Można...
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    A u nas Zimowa Magia 2023 startuje 5 grudnia 2023 i potrwa 32 dni do 6 stycznia 2024.
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Czy w PB na becie na pewno jest księga z artefaktami do Światłego i Parowego Golema oraz księga do zestawu Starożytna Obietnica? Bo wydaje mi się (nie gram na becie), że powinien być artefakt do Słonecznego Ogniwa lub Tinluga i coś do obecnego zestawu Eksperymenty Dusz.
  11. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Nowy sezon - Sezon Tajemnic startuje w czwartek 26 października 2023 i potrwa do 9 stycznia 2024. A tu są statystyki i NAGRODY od iDavisa
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Po ostatnich aktualizacjach w apce, mamy podgląd graczy, którzy nie uczestniczą w Iglicy Wieczności. Wystarczy pasek z punktami bractwa przewinąć do samego dołu i pojawiają się gracze nie biorący udziału. A po kliknięciu mamy nazwy graczy.
  13. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Już działa u nas funkcja ukrywania budynków.:) Wersja przeglądarkowa. Najpierw kliknij Przenieś Następnie ikonka z domkiem I pojawia się taki widok ukrytych budynków ;)
  14. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Ten zestaw Halloweenowy to Soul Experiments A tu są statystyki od iDavisa Statystyki budynku i zestawu
  15. Dyskusja o aktualizacji 1.182

    Po aktualizacji 1.183 rozjechały się tłumaczenia w Iglicy.
  16. Premia kultury

    Tu jest odpowiedź. Przeczytaj, tylko ze zrozumieniem ;) https://pl.wiki.elvenar.com/index.php?title=Kultura
Do góry