• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Magiczny warsztat mnie oszukuje

    nvm W odpowiedzi graczowi @Poziomek : Powiadomienie o otrzymaniu zwrotu części PW może pojawić się tylko po zakończeniu pracy nad aktualnym poziomem jakiegoś cudu. Jeśli chodzi Ci o to, żeby to powiadomienie zostawić, jednocześnie uzupełniając o informację czyj i jaki cud właśnie został...
  2. Gra padła na Flashu

    Czyzby dzisiaj ostatecznie gra padla na flashu? Last-Modified:"Mon, 18 Jan 2021 12:04:16 GMT"
  3. Naprawione Błąd przy produkcji wojska

    Od wczorajszego updatu produkcja wojska mnie troche oszukuje, potestowalem to dzisiaj i blad polega na tym, ze produkuje sie tylko pierwszy slot, a nastepny rusza dopiero jak sie zalogujemy, bez wzgledu na to po jakim czasie, zawsze jest zrobiony 1 slot wojska, a na nastepnym czas dopiero rusza...
  4. Powrót?

    Szukam nowej ekipy na nowy start ;) Po okolo 1.5 roku przerwy zamierzam znowu cos tutaj poklikac, zaznaczam ze nie wiem na jak dlugo, nie znam wszystkich zmian i nie wiem jak szybko pazernosc innogames mnie znowu zniecheci... Szukam bardziej ogarnietych ludzi, ktorzy pomaga mi sie w tym odnalezc...
  5. Naprawione znikajace zadania [19803]

    przy przewijaniu co chwile znikaja zadania i trzeba odwiezac gre, zebranie produkcji z 10 minut wydluzylo sie do godziny...
  6. Dragons

    Jako że gra zaczyna nużyc coraz wieksza ilosc osob zmuszeni jestesmy do wymiany kilku graczy aby pozostac na topie, mozemy przyjac nawet 5 dobrze rozwinietych i aktywnych osob. Rozważymy tez propozycje polaczenia sil z innym bractwem. Wymagania 1. motywka 5/7 wedlug opisu miasta 2. minimum 1200...
  7. Bł ąd kultury

    buffy na kulture nie zwiekszaja nam kultury, mam akturalnie 3 rzucone i zaklepane i nadal 100% monet na rezydkach
  8. Naprawione Błędny wynik bractwa [10449]

    Według notki w grze wynik bractwa to suma punktow wszystkich towarzyszy, ale tak nie jest. Policzylem i suma towarzyszy u nas jest o okolo 70k punktow wyzsza, zapewne nie zalicza punktow z turniejów, dzisiaj sie zakonczyl turniej 4 osoby u nas w top8 i nie przybylo nam nic punktow... liczylem w...
Do góry