• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Forgotten Soul

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    @chris07070707 Który budynek z nagród dziennych polecasz z tego eventu? Robiłeś jakieś obliczenia?:) (rozdzial 9).
  2. Forgotten Soul

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Uff faktycznie, dzięki man.
  3. Forgotten Soul

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    hmm a nie jest teraz tak, że trzeba mieć warsztat na 4 poziomie, żeby nam zaliczyło 5 minutową produkcję do piwka?
  4. Forgotten Soul

    Dyskusja o Zimowej magii

    Mówisz, że warto kilka tych goblinich sklepów zdobyć? Jeziorko kupiłem bo mimo tego, że daje mniej kultury od drzewka (które mam 2 szt) to mega mi się spodobało. I będzie pasować do rasy elfów, które są po orkach :) Chyba też się musze pozbyć paru rezydencji bo mam ich tak dużo (ok. 70), że...
  5. Forgotten Soul

    Dyskusja o Zimowej magii

    Witam, Obliczałem na podstawie rozdziału 8 (orki) ile jaki budynek daje np kultury na kratkę i wyszło mi, że najlepiej zdobyć drzewko z 4 dnia (migoczące drzewo ojca) a jeśli chodzi o populację to sklep goblinów z dnia 9. Czy ten przelicznik ma się tak samo do późniejszych rozdziałow? Jakie...
  6. Forgotten Soul

    Puzzle II - 18.01.2016

    Mauzoleum Hadriana, Zamek św. Anioła, miasto: Rzym.
  7. Forgotten Soul

    Wprowadzone Powiększenie wyboru avatarów postaci w grze. [71]

    Sądzę, że te kilka avatarów męskich i żeńskich w grze to zdecydowanie za mało. Nie wspominając, że tylko kilka z nich ujdzie w tłumie a reszta to badziew totalny ;)
  8. Forgotten Soul

    Zgłoszone Handel w Bractwie niewidoczny dla innych graczy.[16-09-TR/PL]

    Ja uważam, że aktualnie i tak jest mało ofert na rynku, a co dopiero, gdyby każdy gracz będący w gildii miał niewidoczne oferty dla kogoś innego...
Do góry