• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. asienkai985

    Bractwo NoPain szuka graczy

    Cześć, Zapraszamy do bractwa NoPain. Gramy bez spiny, każdy na tyle, na ile daje w danym momencie radę. Co tydzień osiągamy minimum 10 skrzyń w turnieju, pomimo że ani turniej ani iglica nie są obowiązkowe. Każdy gracz ma zagwarantowany status maga. Mamy też oczywiście łańcuszki. Nasza dewiza...
  2. asienkai985

    Koszyki Wielkanocne

    28 :)
  3. asienkai985

    Dyskusja o aktualizacji 1.0

    nic się nie stało.. była ta aktualizacja?
  4. asienkai985

    Dyskusja o aktualizacji 0.35

    Promocja - promocją, ale z tego co rozumiem to nie jest promocja tylko stała cena, która wynikła z narzekań osób, które straciły owe relikty.
  5. asienkai985

    Dyskusja o aktualizacji 0.35

    Poprawki do zaklęć poprawkami, ale czy zwrócono nam relikty za wybudowanie Akademii jeśli już nie są potrzebne do budowy?
  6. asienkai985

    Zgadnijcie, kto zawita do miasta....

    Wyglądają na wróżki ogrodowe
  7. asienkai985

    Dyskusja o aktualizacji 0.35

    Rzeczywiście czas tworzenia zaklęć mógłby być krótszy..
  8. asienkai985

    Dyskusja o aktualizacji 0.35

    No właśnie powiadomienia to teraz jakaś totalna masakra... Minimapa z pewnościa by się przydała bo nie wiem czy ktoś potrafi to ogarnąć...
  9. asienkai985

    Dyskusja o aktualizacji 0.35

    Słuszna uwaga, przydałaby się dodatkowa ekspansja w badaniach na to cudo..
  10. asienkai985

    problem z czatem

    Na firefoxie nie mam tła w grze, więc już wolę mieć problem z ą.. ;)
  11. asienkai985

    To nie błąd problem z czatem

    Może jestem tępa, ale nie widzę w tej wtyczce opcji związanych ze skrótami klawiszowymi..
  12. asienkai985

    To nie błąd problem z czatem

    Przeglądarka Google Chrome Wersja 48.0.2564.109 m U mnie na czasie też występuje powyższy błąd z ą - wpisując tę literkę reszta tekstu przed znika/kasuje się. Niezależnie od świata w jakim aktualnie jestem.
  13. asienkai985

    Witam :)

    Witam wszystkich, nie zaskoczę nikogo informacją, że mam na imię Joanna ;). Jestem młodą mamą 3-miesięcznego Michałka. Grać zaczęłam jeszcze będąc w ciąży - we wrześniu. Od niedawna gram w obu światach (obiema rasami). Zainteresowania to książki (głównie fantasy) i robótki ręczne - przeważnie...
Do góry