• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. PTR108

    Wróciłem do gry, szukam aktywnego bractwa

    Witam. Zaczynałem dwa lata temu równo ze startem świata Felyndar i trzymałem się w top 100, jednak obowiązki rodzicielskie i związane z firmą zmusiły mnie do zaprzestania gry. Na chwilę obecną wróciłem z nowym zapałem :) Konto ma tylko 20.000 punktów bo na tym etapie zakończyłem grę. Rozumiem...
  2. PTR108

    Walka - jedno pytanie

    Witajcie, nie gram tutaj za długo (około 7000 pkt) i gram Elfami. Moje pytanie dla graczy, którzy grają już dłużej. Czy rozstrzyganie walk automatycznie, różni się bardzo stratami od walk, które prowadzimy sami? Bo tak szczerze mówiąc to jak na razie wielkich różnic nie dostrzegłem, a jednak...
  3. PTR108

    Zgłoszone Dzienny bonus logowania [58,129,138, 169] [16-12-PL]

    Jako, że nikt nie poszedł za zaleceniami Dragomiry odnośnie zakładania nowego tematu, tak więc zrobię to ja. Temat odnośnie możliwości zbierania różnych nagród za codzienne logowanie. Przykład: pierwszy dzień - złoto (ilość najlepiej zależna od poziomu gry) drugi dzień - młotki trzeci dzień -...
  4. PTR108

    Zarabianie diamentow w grze

    Witajcie, interesuje mnie (i pewnie nie tylko mnie) możliwość zarabiania diamentow. Mogły by to byc male ilosci albo poprzez okreslone trudne eventy albo poprzez sprzedawanie/wymiane nieuzywanych reliktow. Wiem ze ma byc update odnosnie zaklec tak wiec ta ostatnia propozycja stała by pod znakiem...
  5. PTR108

    Witajcie :-)

    Wypadało by się przywitać skoro postanowiłem już tu grać. Mam na imie Piotrek i mam 32 lata, dwie córeczki jedna 3,5 roku druga urodziła się teraz 6-go stycznia tak więc czasu na granie nie zostawiają mi za dużo. Gram na świecie Arendyll w sojuszu Zwiadowcy mam dopiero jakieś 2000 pkt więc...
Do góry