• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Mr Kaz

    ® ZAKON SYJONU ® Rekrutacja

    Zapraszamy tylko AKTYWNYCH graczy (min. 10 000 pkt.) 1. Motywacja - 5 razy w tygodniu (mile widziane częściej). 2. Wspieranie handlu w Bractwie. 3. W nazwie miasta proszę określić co ma być motywowane np: Ratusz, Kultura, Robotnicy. 4. Dłuższą aniżeli 2 dni nieobecność musi być zgłoszona...
  2. Mr Kaz

    ®Zakon Syjonu®

    Aktywne Bractwo "Zakon Syjonu" zaprasza w swoje podwoje. Kilka wolnych miejsc dla aktywnych graczy z dorobkiem punktowym powyżej 10 000. Codzienna pomoc i motywacja gwarantowana, a przy okazji i trochę dobrej zabawy Wszelkie info u Arcymaga (Mr Kaz) lub u Magów.
  3. Mr Kaz

    Prowincje turniejowe

    czy można uzyskać jakąś listę turniejów, konkretnie datę i surowiec?
  4. Mr Kaz

    Zakon Syjonu

    Zapraszam tylko aktywnych graczy do mojego bractwa. dorobek punktowy wskazany jak najwiekszy, ale i z niewielkim można próbować. Zgłoszenia i zapytania na PRIV
  5. Mr Kaz

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.22

    Zgadzam się z Tobą, Morqa w 100 procentach, oni nie patrzą na nasz czas i zaangażowanie, zawsze jak jest aktualizacja, to wynikają błędy wsteczne, na nasza niekorzyść oczywiście.
  6. Mr Kaz

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.22

    plusy tego rozwiązania są oczywiste, Wiktor: ładuj kasę w diamenty
  7. Mr Kaz

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.22

    Piękna aktualizacja!!! Wynik poszedł mi w dół o ponad sześć i pół tysiąca punktów , i nie tylko mnie. Co to ma być???!!! na te punkciki trzeba chyba trochę czasu i pracy poświęcić, a tu nam takiego syfu narobili!!! Porażka jakaś!!!
  8. Mr Kaz

    Szukam brctwa.

    Zakon Syjonu zaprasza :)
  9. Mr Kaz

    Zakon Syjonu

    Jak wyżej widać: Arendyll
  10. Mr Kaz

    Zakon Syjonu

    wolne miejsca w bractwie tylko dla w 100% aktywnych graczy. Zapraszam na priv, Mr Kaz
  11. Mr Kaz

    Szukam bractwa

    Sorki, nie zwróciłem uwagi na świat, ja w Arendyll :D
  12. Mr Kaz

    Szukam bractwa

    Witaj kolego zapraszam do Zakonu Syjonu
Do góry