• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Błąd w ładowaniu wiadomości

    Ja tez potwierdzam . Na S1 i S2 nie da sie po prostu grać . Na S3 jest prawie ok , bo wiadomości jednak z sekundowym opóźnieniem sie ładują , ale to mozna przeboleć . No i do tego nie wyrzuca z gry jak ktoś jednoczesnie wiadomość pisze . Mam pytanie - Kiedy ten denerwujący mocno błąd bedzie...
  2. Dyskusja o aktualizacji 1.179

    No niestety potwierdzam . Na S1 i S2 prawie nie da sie grać , bo nie dość ,że ładują się wiadomości b.długo to na dodatek jak ktoś jednocześnie wpisuje wiadomość , albo dodaje pw w cudaka to wyrzuca mnie z gry i pokazuje sie komunikat : Wystąpił błąd (502 - Bad gateway) Na S3 w miarę normalnie...
  3. Segregacja skrzynki odbiorczej

    Oczywiscie ,że tak
  4. Zbior odznak

    Dobre rozwiazanie ! Oczywiscie ,że jestem za .
  5. Nowe Turnieje - nowe osobiste rekordy

    Dziekuję bardzo w imieniu Apokalipsy za gratulacje :) Serdeczne gratulacje dla Owieczek , dla Smoków i dzisiaj w nocy do 19-stu skrzynek dołączyło bractwo ROLLO z S2 ! Tez serdeczne gratki . Jeszcze widzę ,ze pare bractw walczy o te 19 skrzynkę i trzymam za Was kciuki ! W każdym razie...
  6. BlackScorpions poszukuje .....

    Wiadomo że złota nie poszukuje ( chociaz czasami by sie cos przydało :)) , ale poszukuje aktywnych graczy z zamiłowaniem dużym do turnieju oraz takich , którym iglica nie sprawia zadnych problemów. Zapraszamy , zgłoś sie do nas !
  7. Turniejowy Rekord Świata

    Gratulacje @chris07070707 !! Wynik na pewno nie z tej planety :)
  8. Filtry w inwentarzu

    Też jestem na tak , bo ostatnio też zaczęłam mieć problem , zeby znaleźć własciwy budynek o który mi chodziło . Straszna ilość tych budynków sie zaczęła w inwentarzu robić i dogrzebac sie do właściwego to nie lada sztuka . Im mniej niepotrzebnie straconego czasu w tej grze , tym myślę lepiej...
  9. APOKALIPSA

    W tej chwili wszystkie miejsca zajęte .
  10. Zgłoszone likwidacja zakładek wyboru budynków wojskowych w turnieju

    Oczywiście że TAK ! Jest to zmiana bardzo potrzebna . I w sumie chyba mało kłopotliwa dla Twórcow Gry.
  11. APOKALIPSA

    ZAPRASZAMY !! Mamy wolne miejsce :)
  12. Apokalipsa i jej rekordowy wynik w Iglicy. Top 1 na polskich serwerach!

    Zysk mają wszyscy członkowie słabszego bractwa . A ja poruszając tę kwestię dostałam odpowiedź , że jest to ZAMIERZONY efekt . Czyli co " góra " sama sobie w stopy strzela pozbawiając się potencjalnych nabywców diaksów ? Przecież zyskuje na tym całe bractwo . Kikimora i Chris07070707 nie bedę...
  13. Apokalipsa i jej rekordowy wynik w Iglicy. Top 1 na polskich serwerach!

    Przypadkiem jedna osoba przed końcem wyszła i przypadkiem weszło jakieś dziwne konto Nilet i zrobiło iglicę też przed jej końcem , i zaraz konto Nilet też pewnie przypadkiem;) opuściło bractwo Czarne Owce i wróciło konto Chrisa ( które akurat musiało koniecznie opuścic bractwo przed...
  14. Apokalipsa i jej rekordowy wynik w Iglicy. Top 1 na polskich serwerach!

    Czyżby ? Wygladało to na dokładnie zaplanowaną akcję . Ta gra jest bardzo transparentna :p Kiki , nie mów że nie wiesz co sie u Ciebie w bractwie dzieje ;) Dokładnie wiesz jaki był to sposób . Było , zdarzyło się ...trudno . Zawsze uwazałam Owce za b.dobre bractwo , które swoje sukcesy nie...
  15. Apokalipsa i jej rekordowy wynik w Iglicy. Top 1 na polskich serwerach!

    Wcale Ci sie nie dziwie ,że jest Ci przykro , bo w ten sposób zdobyty wynik chluby Wam nie przynosi :confused:
  16. Czarne Owce

    Chris ja tez naprawdę nic złego nie miałam na myśli ;) A Twój wynik na serio jest mega ! Tylko czy to jednak napewno Wy przedefiniowaliście ?;) Czy jednak to Inno plamę dało ?
  17. Czarne Owce

    Gratki Chris za mega wynik ! Długo zbierałeś siły , ale w końcu udało Ci sie ruszyć 4 litery ;) Bravo !!
  18. APOKALIPSA

    Apokalipsa znowu ma miejsce wolne i przyjmie w swe szeregi osobę , która nie ma zadnego problemu z wejściem na czubek w Iglicy :) Waleczność w turnieju tez mile widziana. Ogólna aktywność również . Oferujemy sympatyczna atmosferę , zgrane bractwo szybkie wymianki surowców jak ktoś w potrzebie ...
  19. Apokalipsa i jej rekordowy wynik w Iglicy. Top 1 na polskich serwerach!

    Chris ,ja sie nie obrażam. Chciałam tylko napisać , że nasza forma ( czyli Apokalipsy ) jest stale i niezmiennie dobra , a nawet bardzo dobra i ma do tego tendencję rosnącą ( co wyraźnie widać na wykresie turków na statsach ).A że nie braliśmy udzialu w słynnym turnieju eliksiru ...no cóż moze...
  20. Apokalipsa i jej rekordowy wynik w Iglicy. Top 1 na polskich serwerach!

    Bardzo dziękuję w imieniu całej Apokalipsy za gratulacje :) Zabawa była przednia i emocji masa . Aż dziwne ,ze tak spokojna gra może tak adrenalinkę wzbudzać . No ale co tu dużo gadać , Apokalipsa własnie ceni sobie dobra zabawę ! Co do ruszania 4 liter to chciałam przypomnieć ,że Apokalipsa to...
Do góry