• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Axatloc

    Naprawione Błąd czata - 100 wiadomosci [21870]

    najpierw wyłączyli szept bo źle działał tyle że działał u mnie bardzo dobrze, teraz wyłączyli pozostałe komendy bo źle działały tyle że u mnie działały i nie było z nimi problemu więc gdzie one źle działały? niestety grę tworzy najwyraźniej gimbaza którą wszystko przerasta włącznie z html5...
  2. Axatloc

    Statystyki

    Część z tych rzeczy znajdziesz tutaj elvenstats.com
  3. Axatloc

    Cuda tier2

    Chciałbym trochę doprecyzować ideę. Otóż podnoszenie tieru nie odbywałoby się w taki sam sposób jak obecnie podnoszenie poziomu. Każdy wrzucony odłamek runy dodawany byłby do puli potrzebnej do podniesienia tieru, nie byłoby możliwości produkowania w ten sposób uszkodzonych odłamków run. Jakiś...
  4. Axatloc

    Antyczne Cuda w aplikacji Elvenar?

    tylko na becie w tej chwili to działa, trzeba poczekać aż uaktywnią na live serwerach
  5. Axatloc

    Cuda tier2

    Dzięki, przeoczyłem to.
  6. Axatloc

    Cuda tier2

    Podnosimy cuda o kolejne poziomy a i tak jesteśmy w posiadaniu ogromnej ilości odłamków run. W związku z tym nasuwa się myśl jak można by jeszcze owe odłamki zagospodarować i spowodować aby chciało się robić turniej nie tylko dla PW ale i dla odłamków. I tu pojawia się koncepcja aby użyć je nie...
  7. Axatloc

    PW a Cuda [+]

    po co? robisz w bractwie wątki wymiany pw i tam się wymieniacie, jak wątki nie pasują piszesz na czacie i tam się wymieniasz
  8. Axatloc

    Ważne [Komentarze] Rebalans najstarszych budynków wydarzeń

    Na becie moje miasto straciło ponad 4,5k populacji a jestem na początku 7 rozdziału, tak więc z 2k na plusie spadłem na 2,5k populacji na minusie, to co jest podane w opisie aktualizacji to kpina, wzmocnienia są nieliczne i bardzo słabe a nerfy ogromne i w większości budynków, no chyba że na...
  9. Axatloc

    Ważne [Komentarze] Linia zadań na aplikacji: Crash i nieumarli!

    a dlaczego tylko na 1 świecie można event zrobić? ja gram na 2 światach i co drugi pokrzywdzony? pomogło odpalenie drugiego świata na drugim tel.
  10. Axatloc

    Żywe towary u kupca

    Masz rację Alex mój błąd, żywe towary rozpadają się po obu stronach. Zmyliło mnie to o czym pisze Crom. Gram na dwóch serwerach i na każdym jest deficyt jednego z trzech towarów. Powoduje to wylew ogromnej ilości ofert wyglądających na wzięte z kosmosu a które wziąłem za oferty zapomniane przez...
  11. Axatloc

    Żywe towary u kupca

    Niestety ale u kupca robi się śmietnik z żywymi towarami. Dla mnie było oczywiste że skoro żywe towary się rozpadają to redukcji podlega oferta ale po obu stronach, redukujemy wystawiony towar i jednocześnie o tyle samo ulega redukcji żądanie towaru. Tymczasem sytuacja wygląda tak że mam dwie...
  12. Axatloc

    NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

    Najważniejsze ze Dragomira ma dobre samopoczucie. Dzięki jej polityce wkrótce i u nas wrośnie liczba kont z 14k do 36k jak to się stało na duńskich serwerach gdzie po cichu CM przyznał że banów nie będzie za multikonta. Będzie można odtrąbić sukces w centrali. Tak będą teraz wyglądały miasta i...
  13. Axatloc

    NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

    no i nikt się nie skusi bo po co skoro można 2 miejsca w bractwie rotować multikontami i walczyć o pierwsze miejsce jak to się dzieje u nas na serwerze, pewnie jak zobaczyli tę super ofertę to pospadali ze śmiechu z krzeseł w tym bractwie
  14. Axatloc

    NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

    Dla przypomnienia. Oprócz pushowania cudów z multikont, piękne przykłady magicznego wzrostu centrum elvenar na 25 poziom w kilkanaście tygodni, mamy teraz jeszcze magiczne bractwa które ścigają się w przygodach za pomocą multikont. Bractwo w którym nie widać jakoś szczególnie wielu dostawionych...
  15. Axatloc

    NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

    Nie wiem czy zbojkotujemy przygody ale już uzgodnione mamy w bractwie od kilku dni że jedziemy 1 ścieżką do ostatniej skrzynki i to wszystko co Aniołowie Śmierci z s2 mają zaplanowane jeśli chodzi o przygody. Zdaniem naszego bractwa przygody a zwłaszcza walka o podium wymaga tak ogromnego...
  16. Axatloc

    Ważne [Komentarze] Aplikacja Elvenar wychodzi 1 listopada!

    Dobrze że Inno nie produkuje samochodów, dostałbym podwozie, po miesiącu budę a po roku na koniec końców kierownicę :) Sądząc po ocenie apki na poziomie 3,6 nie tylko ja uważam że wypuszczanie niepełnowartościowego produktu to nie jest udany pomysł. Dajcie ogłoszenie jak już będzie wszystko...
  17. Axatloc

    Ważne [Komentarze] Aplikacja Elvenar wychodzi 1 listopada!

    Kilka pytań. Jak zebrać skrzynie po motywacji? Jak odwiedzić członka bractwa i wrzucić mu PW w cud? Jak wejść w wiadomości i napisać i odczytać wiadomość? Jak walczyć w turnieju? Gdzie mogę się dowiedzieć co osoba którą motywuję chce mieć zmotywowane? Jeśli tego nie da się w tej aplikacji...
  18. Axatloc

    Czy Dragomira jest dobrym reprezentantem polskich graczy

    Dragomira zezwoliła na pushowanie cudów i teraz niezależnie co zrobi to w moich oczach jest przegrana.
  19. Axatloc

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.34

    czy tylko mnie wkurr... ten nowy zwiadowca wymagający klikania żeby poznać koszt i czas trwania zwiadu? co to za problem aby zrobić info po najechaniu myszką bez potrzeby klikania? ręce opadają od tych kolejnych pomysłów
  20. Axatloc

    2 turnieje

    W związku z jawnym pushem występującym w grze proponuję aby rozdzielić turniej na 2 osobne turnieje, jeden dla graczy pushujących swoje cuda i drugi dla graczy tego nie robiących. Jest to bardzo logiczne i praktyczne gdyż każdy się zgodzi że trudno rywalizować nam normalnym graczom z kimś kto ma...
Do góry