• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Tessi

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Dokładnie tak. Na wyższych poziomach ma się większe możliwości zdobycia PW, wynikającymi choćby z tego, że gracz na wysokim poziomie podczas licznych eventów "dorabia się" wielu budynków eventowych, które regularnie zasilają pulę PW, a także ma większe możliwości zdobycia w Turniejach nie tylko...
  2. Tessi

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Wprowadzenie limitu pomocy, którą można udzielić jednemu graczowi, jest idiotycznym pomysłem kogoś, kto zapatrzony w komunistyczne idee "równości", stara się ograniczyć "wolny rynek PW", aby przypadkiem ktoś za bardzo nie wyforował się poza ustaloną przez elvenar linię i nie stał się "cudowym...
  3. Tessi

    Powiadomienia - rozdzielenie informacji

    Nie do końca :) W powiadomieniach jest ta informacja ważna ze względu na to, że tam pojawia się informacja KIEDY dany gracz z bractwa motywował. W ten sposób, co jest ważne w bractwach, które motywacji pilnują, można w prosty sposób sprawdzić, kto w danym dniu motywował i w ten sposób można...
  4. Tessi

    Powiadomienia - rozdzielenie informacji

    Nie chodzi bynajmniej o informacje o ściągniętych ofertach, ponieważ one są, de facto, mało przydatne, i dlatego, że są mało przydatne, należy je usunąć z paneli z informacjami przydatnymi. Nie musiałabyś wtedy klikać w zakładki z nieistotnymi informacjami, a tylko w te, które Cię naprawdę...
  5. Tessi

    Powiadomienia - rozdzielenie informacji

    Niestety, nie masz racji. Rozdzielenie motywacji od informacji o ściągniętych ofertach u Kupca jest po prostu konieczne, gdyż ta ostatnia potrafi zapełnić połowę informacji. Bardzo ułatwiające życie jest też rozdzielenie motywacji w bractwie i poza bractwem. Czwarta proponowana zakładka, jest...
  6. Tessi

    Powiadomienia - rozdzielenie informacji

    Szkoda... Ale różnice między propozycjami są na tyle istotne, że warto prośbę o to, w zmodyfikowanej i rozbudowanej formie, ponowić.
  7. Tessi

    Powiadomienia - rozdzielenie informacji

    Proponuję, aby w panelu "Powiadomienia" rozdzielić informacje w zakładkach na: 1. Motywacja graczy z bractwa. 2. Motywacja graczy spoza bractwa. 3. Ściągnięcie oferty Kupca. 4. Incydentalne: a. otwarcie skrzyni w Przygodach b. przyjęcie gracza do bractwa c. opuszczenie bractwa przez...
  8. Tessi

    Przycisk [10 PW] w postępie badań Cudu.

    Proponuję wprowadzenie dodatkowego przycisku [10 PW z paska PW] w okienku postępu badań w Cudach. W tej chwili jest: [1 PW z paska PW] [wszystkie PW z paska PW] [Antyczne PW] [zakup PW] Przycisk [10 PW z paska PW] byłby bardzo pomocny podczas Przygód, przy tworzeniu odznaki "Wonder Society"...
  9. Tessi

    Równoległe zlecenie produkcji w manufakturach.

    Ja tu w ogóle nie widzę problemu. W przypadku Przygód zbieramy na przykład produkcję artefaktów w manufakturach tylko I poziomu, a następnie dla wszystkich ustawiamy hurtowo kolejną produkcję - po kolei marmur, potem stal i na końcu drewno, albo w innej kolejności. Następnie przechodzimy do...
  10. Tessi

    Równoległe zlecenie produkcji w manufakturach.

    W zeszłym roku wprowadzono Równoległe zlecenie produkcji w Warsztatach. Teraz proponuję wprowadzenie Równoległego zlecenia produkcji w Manufakturach. Taka opcja jest bardzo pożądana w przypadku Przygód, eventów, ale też w codziennej grze. Redukuje to przy nastawianiu produkcji zarówno liczbę...
  11. Tessi

    Loteria odpowiedzi tydzień I

    Boskie ziarna 24 Tessi
  12. Tessi

    Ważne Amunowie

    Witam, Sytuacja jest taka: 1. Skończyłam wszystkie badania na drzewku badań Rozdziału XIII "Amunowie". 2. Po ukończeniu badań sprzedałam budynki, jako już niepotrzebne. 3. Podpowiadacz Amunów podpowiadał mi kolejne zadania do wykonania, ale nie związane z rozdziałem. 4. Podpowiadacz Amunów...
  13. Tessi

    Ważne Amunowie

    To powiększenie jest kompletnie niedopracowane. Wykorzystałam ekspansje z badań i z prowincji, ale nawet gdybym wykorzytała dostępne ekspansje Premium, to i tak nie jestem w stanie zapełnić CAŁEGO dodanego paska, ze względu na limit 466 zdobytych prowincji. Mam ich zdobytych już znacznie więcej...
  14. Tessi

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.59

    Podoba mi się usprawnienie zakładki "Wystaw", ale jak się powiedziało A, to warto dopowiedzieć B. BRAKUJE tu postulowanego wielokrotnie przycisku KROTNOŚCI wystawianej oferty. Gdy chcę wystawić 10x po 5000 tysięcy danego towaru, to nadal będę musiała klikać 10x na potwierdzenie wystawienia tylu...
  15. Tessi

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.47

    Diamenty są OK. Jeżeli w nie inwestuję, to chcę mieć z nich określoną korzyść. Między innymi taką uzyskałam poprzez możliwość szybszego powiększenia rozmiaru miasta. Coś za coś. Przytyk o ryzyku jest tu niepotrzebny. Dzięki temu, że ktoś zainwestuje w diamenty i wykupi np. ekspansję, Ty możesz...
  16. Tessi

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.47

    Najbardziej martwi mnie fakt, że obszar rozbudowy miasta nie został powiększony. Dokonałam już kompletnej ekspansji obszaru miasta. W drzewku widzę: "Ekspansja Miasta 43", ale co z tego, jeżeli nie mam gdzie jej umieścić na mapie miasta? Co z tego, że po otwarciu skrzyni i zbadaniu...
  17. Tessi

    Kupiec - przycisk kasujący wyświetlanie oferty

    Lubię przeglądać wszystko po kolei wprzód, bo czasami trafiają się nietypowe propozycje, korzystne dla mnie. Ten typ przeglądania zmusza do przeglądania od początku. Można przed takim kliknięciem zabezpieczyć poprzez pytanie: "Czy na pewno chcesz usunąć?" i wybór opcji [Anuluj] lub...
  18. Tessi

    Kupiec - przycisk kasujący wyświetlanie oferty

    Moja uwaga co do nowego sortowania ofert w kupcu po ostatniej aktualizacji 29.01.2018... Teoretycznie niby ułatwienie, ale mam teraz taki przypadek, że sąsiad oferuje towar z trzema gwiazdkami, na który absolutnie nie mam ochoty, gdyż oferuje to, co sama produkuję w bonusowych manufakturach, na...
  19. Tessi

    Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    Dlatego w pomyśle Kosza podałam ograniczenie: Nie jest to olbrzymia ilość, bo na samym Wirze można zdobyć kilkakrotnie więcej, poza tym paski raczej by nigdy nie były zapełnione do końca 25 sztukami zbędnych przedmiotów każdej kategorii, więc ta dodatkowa ilość punktów raczej byłaby jeszcze...
  20. Tessi

    Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    A coś bardziej konstruktywnego od "nie" wynikającego, z obawy, że bractwo o tej porze (raz w miesiącu!!!) będzie spało? :) Podaj konkretne rozwiązanie. Poza tym przecież wszem i wobec jest ogłoszony dzień i godzina zakończenia Przygód, więc co za różnica, czy wrzucanie do Wiru zakończy się o...
Do góry