• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. miriella

    Fragmenty Zaklęć

    moja propozycja jest taka : wywalić z Bossa na trzecim ostatnim poziomie Fragmenty zaklęć , to jest nie fajnie przejść trzy poziomy i otrzymać na koniec jako nagrodę 4000 fragmentów kto jest za i przeciw proszę głosować może jak większość graczy będzie za to coś z tym zrobią
  2. miriella

    To nie błąd Błąd serwera

    mam problem ,może ktoś cos pomoże nie mogę otworzyć gry przez przeglądarkę Microsoft Edge - pokazuje mi " Błąd Serwera " nie wiem czy to tylko u mnie czy ktos tutaj tez ma taki problem
  3. miriella

    brak wyświetlania strat wojska

    nie wyswietlą się jakie są straty wojska po zakończeniu walk w iglicy i w turnieju , co sie zepsuło ? ;-))) już wiem co się zepsuło ;-))) , nową rasę wprowadzili i cos popsuli hihi
  4. miriella

    Potwierdzone zniknął wojownik

    w terenach treningowych znikł mi obrazek wojownika orków , a wyświetla sie trent , ale i mam problem z zaliczaniem zadań eventu , cos jest nie tak jak trzeba , gram na przeglądarce Edge Microsoft
  5. miriella

    Potwierdzone BŁĄD PRZYGODY

    po dzisiejszej aktualizacji jest błąd przy zbieraniu odznak , trzeba dwa razy klikać ,żeby jedna odznakę zebrać, ratunku pomocy - naprawcie !!!!
  6. miriella

    wiadomości

    mam problem z wysyłaniem wiadomości do graczy - pokazuje mi się błąd - nie można wysłać spróbuj później jest tak juz od jakiegos czasu , czy ktoś ma tez takie problem ? wyczyszczenie historii i ciasteczek nic nie pomaga
  7. miriella

    Pszczela Eskadra zaprasza

    Poszukujemy aktywnych graczy , nie musisz mieć wysoki poziom , wystarczy grac regularnie , stosowac sie do zasad naszego bractwa, mamy miłą i sympatyczną atmosferę , pomagamy w rozwoju , pozdrawiam miriella
  8. miriella

    Busy Bees

    Poszukujemy aktywnych graczy do naszego bractwa Wymagania nie są wygórowane , pogadać o wszystkim i o niczym - jak ma się czas i ochotę Jesteś milczkiem -też nie ma problemu zapraszam serdecznie do nas - miriella
Do góry