• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Łatwiejsze kupno magicznych rezydencji i możliwość wykorzystania schematów.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2359
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się pomysł wybierania poziomu magicznej rezydencji/warsztatu przy jej kupnie?

  • Tak, to świetny pomysł!

    Głosy: 8 88,9%
  • Nie, niech zostanie jak jest.

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser2359

Guest
Witam,

Chciałbym poruszyć kwestię łatwiejszego zdobycia, a właściwiej mówiąc - umożliwienia realnego kupna magicznej rezydencji w późniejszych erach. Z każdą erą wzrasta poziom jak i oczywiście cena magicznych rezydencji/warsztatów... teraz, mimo obniżki ceny - w żywiołakach jest to koszt 1260 diaxów... A diamenty są potrzebne też na akademię, kwaterę oraz ekspansje.
Uważam że świetnym rozwiązaniem byłaby możliwość kupienia magicznej rezydencji/warsztatu z właściwościami niższej ery - wtedy aby podwyższyć jej poziom trzeba by było użyć oczywiście schematy. Niedoczekanie. Bo chociażby w moim magazynie, a pewnie i wielu innych graczy, starzeją i kurzą się, uwaga, 24 schematy i nijak idzie je zużyć (1 na erę schodzi, a regularnie robimy 10 skrzyń, więc ilość ciągle rośnie), a temat ulepszania budynków kulturowych za schematy ucichł.
Taka możliwość rozwiązałaby 2 problemy za jednym zamachem. Załóżmy, że przy kupnie magicznej rezydencji można by było wybrać jej poziom, przy czym najniższym możliwym byłby poziom pierwszej rasy gościnnej - krasnoludów.
Wiem, ze pewnie Twórcy będą się wahać, bo pomyślą że takie rozwiązanie spowoduje spadek kupna diamentów. Otóż wcale niekoniecznie. I tak magiczne rezydencje będą tą kilkaset diaxów kosztować - a przynajmniej mnie - mniejszym bólem dla oka jest wydawać częściej mniejszą sumę pieniędzy na mniejszą ilość, niż raz dużo więcej $$ na dużo większą ilość. Przemyślcie to Drodzy Twórcy :)
 

DeletedUser174

Guest
pomysł jest świetny. Tylko...
1/ już kiedyś był
2/ ig i tak ma w duupiu nasze zdanie
3/ i najważniejsze (w tej chwili) tego pomysłu nie ma kto zgłosić, bo nie ma cm o CM nie wspominając

w skrócie: nic z tego :(
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Pomysł nie jest zły, choć faktycznie to raczej nie jest jego debiut, tak jak pisze kiki. Do jednego się przyczepię:
a temat ulepszania budynków kulturowych za schematy ucichł.
Nie ucichł. Opcja miała wejść pod koniec roku - terminu nie dotrzymano, ale jest w fazie testów, więc... Prędzej czy później będzie co z nimi zrobić. Druga rzecz, że zasada ich działania trochę się zmieni i nie jest powiedziane, że za te 24 schematy zrealizujesz dokładnie 24 ulepszenia. Zależnie od wielkości budynków, tych ulepszeń będzie albo więcej, albo mniej.
 

DeletedUser2359

Guest
Dzięki @Lisha i @kikimora za doinformowanie. Szukałem czy już ktoś pisał o tym, ale nie zauważyłem takiej myśli w podobnych tematach. Wpadam tu raz na jakiś czas więc nie wiem co się dzieje, nie ma już Dragomiry i Adama?
 

DeletedUser2359

Guest
Cóż, coś o realizacji zgłoszonych pomysłów już wiem, mój ostatni został przekazany zespołowi, prosta rzecz, ale nie została wcielona do gry... A forum bez CM to nieciekawa sytuacja, nie ma też Moderatorów? Znam grę, na której forum też zabrakło CM-ów, więc moderatorzy przęjeli pewne ich funkcje i się bezpośrednio łączyli z Twórcami...
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@Kris258 są i w miarę możliwości kontaktują się z kolejnym po drodze przełożonym. Niestety nie mamy takiej skuteczności jak CM w związku z tym że nie mamy dostępu do jego narzędzi.
 
Do góry