• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ślicznie witam starych i sobie podobnych...

  • Rozpoczynający wątek KR0PKA
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
młodych graczy.;)

Witajcie.

Pozdrawia Bogna z wielkopolski…, et w realu…, nie mogę się już niczym więcej pochwalić…;)

Jestem maleńkim kontem zalogowanym na jak przypuszczam najstarszym z serwerów Arendyll. Uciekłam z bliźniaczej gry produkcji IG, Forge of Empires. To była bardzo czasochłonna gra. Tu nie mamy eventów, wojen bractwa, potyczek z sąsiadami… Jak ktoś lubi wielką zadymę polecam FoE.:) Trochę tej zadymy mi tu brakuje…:(



Nie mamy też możliwości gry przez telefon…,:mad: albo ja coś przeoczyłam…???:rolleyes: Forum przekartkowałam po skosie… W większości i tak nie wiem, o czym piszecie…, moje mini konto nie zna jeszcze wszystkich terminów…:(
 

DeletedUser

Guest
Pytasz dlaczego uciekłam…:rolleyes:

Dla "powiedzmy" diamentów zalogowana na wszystkich serwerach…

Na s. EN założyłam gildię…, 76 osób…, każda z Nich miała inne oczekiwania...o_O

Wojny gildii, pilnowanie mapy, sprawdzanie sąsiadów…

Słowem w FoE ciągnęłam cały etat… w czasie eventów półtora etatu… Nie potrafiłam odpuścić… Konto skasowałam w pierwszych dniach grudnia. Poranna kawa bez Kropki nie smakowała…, jestem tutaj…:)


Hmmm…, w poniedziałek na stole najczęściej niedzielne resztki…:D
 

DeletedUser

Guest
Dzięki..., w grze sobie radzę:)
Na forum szukam tematu w którym coś ktoś wspominałby o grze przez telefon... Nic nie widzę...:(
 

DeletedUser835

Guest
Też witam :)
:)
Super,dzięki temu wpisowi dowiedziałam się od kiedy gram:oops:
 
Do góry