• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Święto plonów

Morfeuszek

Wędrowiec
Cześć.
Do końca święta plonów jeszcze 13 dni , a u mnie zostało tylko okienko "epizodycznej linii zadań " . To błąd, czy tak ma już być ?

hassano

Rycerz
Tak ma być jak zrobiłeś zadania normalne :)
Zostały Ci tylko te co pojawiają sie raz dziennie i tak już będzie do końca trwania eventu :)

Morfeuszek

Wędrowiec
Dzięki Hassano :)
Tylko, że moim zdaniem jeżeli z tego powodu nie dojadę z punktami do końca ostatniej nagrody głównej, to będzie to trochę nie w porządku ze strony twórców gry ...

Sorcha

Tancerz ostrzy
Jesteś nowy przyzwyczajaj sie że tak to wygląda :D
Niestety tak to wygląda, albo koncentrujesz się na zbieraniu nagród dziennych i wtedy masz mniejszą szansę na wszystkie nagrody główne, albo wręcz przeciwnie koncentrujesz się tylko na nagrodach głównych, ale wtedy przygotuj się, że będziesz dostawał co popadnie z nagród dziennych, możesz nawet nie dostać tej którą ciebie interesuje (populacja albo kultura).

Rithven

Zwiadowca
ja idę w studnie życzeń..za 1 razem zdobyłem 4, teraz widzę w rozpisce, że czeka mnie drugie podejście...cóż..ah...nie mogę się doczekać..

yojinek.pl

Rozbójnik
No właśnie też zbieram, niestety główne zadania już dawno zaliczone więc dziennymi się muszę zadowolić i tym co spadnie z nieba :(

Tylko nie wiem jak to potem rozegrać, czy za 50 trzaskać czy za 140? :|

Sorcha

Tancerz ostrzy
Ciężko powiedzieć, mi raz lepiej idzie na 90 za pierwszym, drugim razem. Czasem na 140-tce. @Tutee musisz mieć po prostu swoją "strategię" klikania ;)!!