• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

świąteczne / noworoczne postulaty/życzenia. Można dopisywać :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2264
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2264

Guest
Jakby tam się komuś w tym inno chciało zrobić coś dobrego dla Graczy :) to poproszę od Mikołaja:

-więcej karmy w AM
-więcej ulepszeń w AM

- naprawić mi proszę turka :)

- niech bugi będą z korzyścią dla WSZYSTKICH :) W sensie proszę o ogólną informację na czym można przez te parę chwil do naprawienia skorzystać, a nie zastanawiać się i gryźć paznokcie, kto wiedział o tym wcześniej i ile na tym zyskał, bardzo nie fair

- nowa wersja studni niech ma sens, bo póki co to ja poproszę diabelski młyn :)

- niech dżin wyłazi co 6-8h i niech częściej da jakiś diaksik

Dziękuję i liczę na spełnienie marzeń :) Wesołych Swiąt
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Tzn. myślę że ujawnienie buga tego kalibru co z tym anulowaniem produkcji w budynkach koszarowych przyniosłoby jeszcze większe szkody niż jego zatajenie.
Tu nie ma dobrego rozwiązania ponieważ twórcy sadzą babola za babolem, a co poniektóre są o skutkach nie do przewidzenia w pierwszej chwili.

Może lepiej żeby bugów nie ujawniali, tak jak to było dotąd.

Taki jeden skromny postulat na Święta. Myślę możliwy do spełnienia, ponieważ zamiatanie błędów pod dywan to jest to, co ludzie z IG oraz ich współpracownicy umieją najlepiej.
Widać to też na tym forum na najświeższym przykładzie ocenzurowania dyskusji na temat ostatniego buga.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3983

Guest
Ja bym chciała aby była możliwość zdobycia platformy walentynkowej w AM bo przez pół roku wmawiano mi że jej brak w Akademii to sprawa losowości a jak już mleko się rozlało i wyszło że jej wcale tam nie było to dano ją tylko na tydzień co niestety nie wszystkim pozwoliło ja trafić i tak zostałam z 9 artefaktami które zdobywałam przez miesiąc gry w evencie nie mając co z nimi zrobić, licząc tylko straty jakie jej brak powoduje w mieście,uważam że to czy ją postawię czy nie powinno być moja decyzja a nie kogoś kto pewnie nawet w tę grę nie gra.
 

Koval92

Kapłan
Życzę sobie i Wam, żeby była możliwość dla każdego zdobycia tego, czego pragnie i w Elvenarze i poza nim.
Poza tym dużo diamentów na ekspansje ;)
Również Wam jak i naszemu teamowi z forum życzę zdrówka, szczęścia i dobrych dni w 2021 roku oraz sylwestra najlepszego na jakiego można sobie pozwolić w domowych warunkach.
 

Wojtek90

Zwiadowca
A ja poproszę od Mikołaja, żeby usunął w końcu z mapy nieaktywnych graczy bo jest ich chyba więcej niż aktywnych, i żeby tych aktywnych (np mnie) przesunął w końcu gdzieś wokół innych aktywnych graczy.
A wszystkim graczom życzę zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy!
 

ech000000

Wędrowiec
Święta tuż tuż więc życzę wszystkim bez wyjątku Zdrowych przede wszystkim Świąt Bożego Narodzenie i Szczęśliwego Noweg już :( 2021 Roku.
Bogatego i trafionego mikołaja.
Aby gra dawała nam przyjemność a nie frustrację.
Pozdrówka dla Wszystkich elvenaromaniakówi nie tylko
 

Deleted User - 848948174

Guest
Widać to też na tym forum na najświeższym przykładzie ocenzurowania dyskusji na temat ostatniego buga.
Większość postów dotykających niedotykalnych person jest cenzurowana, tak już jest, interpretowana jako niesłuszne oskarżenia i zamiatana pod dywan. Mnie tylko dziwi dlaczego cenzura nie obejmuje wszystkich, bo jak widać mamy grupę nietykalną.

Życzę sobie i Wam wszystkim niestronniczych modów ... i rozwoju gry zgodnie z oczekiwaniami graczy ... i mniej narzekania i szczekania na forum że jak zwykle wszystko jest złe ... i jak najmniej błędów w grze (ale to już tak bywa że nic idealne nie jest - to tylko produkt grupy ludzi i im pomylić się też zdarza) ... i jak najwięcej zabawy w Elvenar.

Całuski ślę ... i niektórym podwójne ;)
 

Lamiiaa

Zwiadowca
Pragnę aby iglica warta była wdrapywania się na nią, może zamiast tych kauczuków i tym podobnych śmieci nagrody na kolejnych piętrach były lepsze.. np.. ulepszenia miśków, syrenek czy innych feniksów ... bo jak na razie nagrody nie warte wspinania.. a i nie ma grupowej motywacji.. bo dla samej żółtej kropki to słabe...
 

BlossomValvi

Łucznik
Pragnę aby iglica warta była wdrapywania się na nią, może zamiast tych kauczuków i tym podobnych śmieci nagrody na kolejnych piętrach były lepsze.. np.. ulepszenia miśków, syrenek czy innych feniksów ... bo jak na razie nagrody nie warte wspinania.. a i nie ma grupowej motywacji.. bo dla samej żółtej kropki to słabe...
To się akurat wkrotce zisci ;)
 
Do góry