• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Żywe towary u kupca

Axatloc

Wędrowiec
Niestety ale u kupca robi się śmietnik z żywymi towarami. Dla mnie było oczywiste że skoro żywe towary się rozpadają to redukcji podlega oferta ale po obu stronach, redukujemy wystawiony towar i jednocześnie o tyle samo ulega redukcji żądanie towaru. Tymczasem sytuacja wygląda tak że mam dwie, trzy oferty na tym samym poziomie i kilka stron ofert z żywym towarem po redukcji. Zdecydowanie powinno ulec to zmianie. Im więcej graczy będzie obracało żywymi towarami tym większy będzie śmietnik u kupca.
 

Deleted User - 172852

Guest
Z tego co wyczytałam redukcji miały ulegać towary po obydwóch stronach. Czyli chyba mamy kolejną niedoróbke w grze :)
 

DeletedUser856

Guest
Rzeczywiście, to zachwianie proporcji oferowanego towaru w stosunku do żądanego jest żenujące. Przecież z takich ofert nikt nie będzie korzystał. Jeden wielki bałagan.
 

Axatloc

Wędrowiec
Masz rację Alex mój błąd, żywe towary rozpadają się po obu stronach. Zmyliło mnie to o czym pisze Crom. Gram na dwóch serwerach i na każdym jest deficyt jednego z trzech towarów. Powoduje to wylew ogromnej ilości ofert wyglądających na wzięte z kosmosu a które wziąłem za oferty zapomniane przez wystawiających i stąd moja pomyłka.
 

DeletedUser856

Guest
Skoro towary rozkładają się równomiernie po obu stronach to skąd u kupca tyle bzdurnych nieopłacalnych ofert (ani 1 gwiazdki) ?
 

Deleted User - 172852

Guest
Skoro towary rozkładają się równomiernie po obu stronach to skąd u kupca tyle bzdurnych nieopłacalnych ofert (ani 1 gwiazdki) ?

Prawdopodobnie oferty nieopłacalne wystawiają gracze chciwi. Najlepszym lekarstwem na takie oferty jest nie ściągać ich. Wystaw własne na dwie gwiazdki, a na pewno ktoś je zgarnie :) A w każdym razie taką mam nadzieję.
 
Do góry