• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Żywe towary

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2359

Guest
Póki co ani razu mi się nie zdarzyło że wymagali żywych towarów w konfliktach, a mam już prowincji duzo więcej niż trzeba na otwarcie skrzyni przy przechodzeniu w konstrukty, więc raczej na pewno nie.
 

Nusion

Kapłan
Ja jeszcze dodam, że temat może i do zamknięcia na razie, ale generalnie nie wykluczałabym, że kiedyś te surowce się na mapie (a może i w turniejach) pojawią, za rok...może dwa :) Po którymś tam badaniu powiększenia oddziału, po wejściu kilku kolejnych ras. Ja o tym pomyślałam już po wejściu pierwszego żywego surowca. Bo przecież to są od pewnego rozdziału nasze na stałe produkowane surowce w naszych miastach, tak samo jak wcześniej T2 czy T3...
 

DeletedUser2359

Guest
Ja jeszcze dodam, że temat może i do zamknięcia na razie, ale generalnie nie wykluczałabym, że kiedyś te surowce się na mapie (a może i w turniejach) pojawią, za rok...może dwa :) Po którymś tam badaniu powiększenia oddziału, po wejściu kilku kolejnych ras. Ja o tym pomyślałam już po wejściu pierwszego żywego surowca. Bo przecież to są od pewnego rozdziału nasze na stałe produkowane surowce w naszych miastach, tak samo jak wcześniej T2 czy T3...

Nie podsuwajmy twórcom pomysłu... cii....:rolleyes:
 

DeletedUser110

Guest
[Trolling]To ja mam następny pomysł dla IG: niech zwykłe towary, po następnej aktualizacji, rozpadają się w tempie 50% co noc. [/trolling]
 
Do góry