• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Żywe towary

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2324
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2324

Guest
Witam :)

Aktualnie zaczynam rasę Żywiołaków i chciałam sie zapytać:​
1. Ile trzeba wybudować manufaktur na żywe towary (w konkretnym rozdziale) ?
2. Czy w każdej rasie jak jest nowy żywy towar to trzeba na nowo budować manufakture na krórą sie ma bonus (czyli np bonus obsydian-budować kryształy) ?
3. Czy po zakończeniu na przykład żywiołow moge zburzyć te manufaktury czy są potrzebne do końca ?
Bo moje nie żywe towary to drewno,jedwab,pył :)
 

DeletedUser2262

Guest
1. Ja mam po 2 sztuki T4 T5 i T6
2, Tak wchodzą nowe żywe towary i trzeba budować ;) (chyba że chcesz wymieniać 4:1 lub/i 16:1)
3. Aktualnie są potrzebne do końca =)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Witam :)

Aktualnie zaczynam rasę Żywiołaków i chciałam sie zapytać:1. Ile trzeba wybudować manufaktur na żywe towary (w konkretnym rozdziale) ? 2. Czy w każdej rasie jak jest nowy żywy towar to trzeba na nowo budować manufakture na krórą sie ma bonus (czyli np bonus obsydian-budować kryształy) ? 3. Czy po zakończeniu na przykład żywiołow moge zburzyć te manufaktury czy są potrzebne do końca ? Bo moje nie żywe towary to drewno,jedwab,pył :)
Na spokojnie do XIV rozdziału powinny Tobie wystarczyć po dwie manufaktury T4,T5 i T6 pod koniec XIV rozdziału polecam dostawienie dwóch dodatkowych manufaktur T6 ze względu na jego bardzo duże zapotrzebowanie.
Twoimi żywymi towarami będzie:
Dla T1 Drewno - T4 Marmur w, którym będziesz produkować kamień księżycowy
Dla T2 Jedwab - T5 Kryształ w, którym będziesz produkować obsydian
Dla T3 Pył - T6 Klejnoty w , których będziesz produkować bizmut
Kolega @Mighty Garoth niechcący wskazał Tobie niewłaściwe manufaktury.

Twoimi Żywymi Towarami są: PLATYNA, ATRAMENT i MYDŁO
Odpowiednikiem wyżej cytowanych są kolejno podstawowe manufaktury z T1 marmur, T2 kryształ oraz T3 klejnoty
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
1. Ile trzeba wybudować manufaktur na żywe towary (w konkretnym rozdziale) ?
T4 mam jedną manufakturę i w Żywiołakach ani przez moment mi nie brakło żadnego żywego towaru.
Faktem jest, że większość czasu wspomagałem ją zaklęciem Magicznej produkcji, którego mam mnóstwo i dzięki temu dostawałem też manę ze Smoczego Opactwa.
Nie wiem jak będzie później, bo dopiero będę rozpoczynał rasę Amunów, ale jeśli masz mało miejsca, a dużo zaklęć Magicznej Produkcji, to moim zdaniem w Żywiołakach dasz radę na jednej manufakturze.
 
w elvenarach 3 manufaktury T6 to absolutne minimum aby nie popadać w frustrujące czekanie, ktoś nawet kiedyś liczył ile milionów żywego trzeba na badania
Zgadzam sie. Moim zdaniem optymalny uklad zywych manufaktur na w miare komfortowe przechodzenie epok to:
2x T4
2x T5
3x T6
przy czym w Elvenarach nawet z trzema mnufakturami T6 ciezko mowic o jakimkolwiek komforcie, ale 3 sztuki wystarcza, jesli beda chodzic caly czas na zakleciach. To, ze rasy Amunow i Zywiolakow mozna przejsc majac po jednej manufakturze T4 i T5 jest troche mylace, bo te towary beda potrzebne takze i pozniej i to w dosc sporych ilosciach. Lepiej od razu postawic po 2, bo z ich ewentualnym dostawianiem pozniej moze byc spory problem - chocby ze wzgledu na to, ze robotnicy beda zajeci budowa manufaktur T6 i innymi rozbudowami, ktore w tych pozniejszych epokach trwaja juz cale wieki...
 

DeletedUser2324

Guest
Bardzo dziękuje wszystkim za udzielone odpowiedzi i teraz moge sie zastanowić nad dalszą grą.

A przy okazji życze wszystkim Wesołych Świąt :) i udanego sylwestra :cool:
 
Do góry