• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone żądanie zmiany ikonek towarów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

co myślisz o nowych ikonkach?

  • są tak super, ze aż brak słów /muszą pozostać/

    Głosy: 3 9,7%
  • nie przeszkadzają mi /mogą pozostać/

    Głosy: 8 25,8%
  • majtki spadają oceniając ich estetykę /do wymiany bezwarunkowej/

    Głosy: 13 41,9%
  • nie wiem /a czy to ważne?/

    Głosy: 5 16,1%
  • inne / jakie?/

    Głosy: 2 6,5%

  • W sumie głosujących
    31

DeletedUser174

Guest
i ten czerwony środek w książeczkach :D totalnie niezbędna zmiana, dziękujemy!!!
szkoda, że zamiast ikonka pw nie zajęli sie opcja pw (priv) na apce... ale sa rzeczy ważne i ważniejsze... po co komu poczta i wiadomości.. tak, dupna ikonka na książeczki jest o niebo ważniejsza! totalnie niezbędna zmiana
//
przypadkiem rozkminiłam problem z ikonkami. Sprawa rozbija się o powiększenie obrazu. Jak mamy ustawienie na 100% ikonki sa ładniutkie (poza kryształem i jedwabiem, ale to inna kwestia), a przede wszystkim wyraźne. Na mniejszych % jakość sie gubi. A że większość z nas na 100% to by zobaczyła tylko 2-3 domki, to pomniejszenie obrazu jest koniecznością i siłą rzeczy mamy jednak mniejszy %... Problem nastąpił dopiero po aktualce, bo wcześniej takich cyrków nie było. @Shannqa tak wiem że "programiści" sa bardzo zajęci :) /piciem kawy zagryzanych ciasteczkami... już nie wnikam z jakim nadzieniem.../ i na naprawę tego pewnie sie nie doczekamy, ale taka sytuacja jest chyba jednak błędem, który nie powinien mieć miejsca... tylko pewnie tramwaj mi uciekł i sie czepiam
aaa i opcja prywatnej wiadomości na apce jest BEZWARUNKOWO NIEZBĘDNA!!! to jest nieporozumienie, ze tego nie ma i pewnie raczej niezbyt szybko (o ile w ogóle) będzie

a co do samych obrazków to ikonki na kryształ i jedwab powinny byc jednak podrasowane jednak. Kryształ bije po oczach, a jedwab ... nie przypomina jedwabiu :p

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przekazałam Wasze opinie na temat nowych ikonek do projektantów gry, wraz z wynikami tej ankiety. Zachęcam do głosowania osoby, które jeszcze nie brały udziału w ankiecie, im więcej Graczy weźmie udział, tym większe szanse na zmiany.
 
Do góry