• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

żywiołaki pomoc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1863
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1863

Guest
dzień dobry juz kiedyś pytałem o żywiołaki i dobrzy ludzie mi pomogli . Wiem już jakie mam żywe towary , wiem że mając podstawowe towary drzewo , jedwab , klejnoty , to żywe towary mam przesunięte o jeden do przodu . Mam wybudowaną manufakturę marmuru do żywiołaków , i teraz chciałem dopytać czy > muszę posiadać też manufaktury KRYSZTAŁU i ELIKSIRU , poprzednio zapomniałem dopytać :) pozdrawiam
 

DeletedUser2262

Guest
Docelowo będziesz potrzebował te dwa typy manufaktur w późniejszych epokach - kryształu i eliksiru ;)
Dzięki nim będziesz produkować odpowiednio: Obsydian i Nierozsądne Mydło

PlaceOffers.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Konkretnie to manufaktura kryształu będzie Ci potrzebna dopiero w Amunach, a eliksiru w Konstruktach. Najlepiej zacząć stawiać krótko przed wejściem w rasę, żeby już gotowe mieć :)
No nie tak znowu krótko, bo żeby one produkowały żywe towary, to muszą być na 24 poziomie. Więc jednak z 2 tygodnie wcześniej minimum musisz zacząć budować, bo kolejne poziomy buduje się coraz dłużej. Zależy też, ile masz innej roboty dla robotników, czy będziesz mógł budować kolejne poziomy tych manufaktur bez przerw, bo jeśli nie, to też trzeba przewidzieć trochę więcej czasu.
 
Do góry