• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone 11 skrzynka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

11 skrzynka?

  • 11 skrzynka z diamentami w środku - tak!!!

    Głosy: 58 63,7%
  • 11 skrzynka z kolejnym bezużytecznym schematem :D

    Głosy: 15 16,5%
  • 11 skrzynka? 10 skrzynka jest poza naszym zasięgiem

    Głosy: 14 15,4%
  • 11 skrzynka? mam w nosie turniej i skrzynki razem z nim

    Głosy: 4 4,4%

  • W sumie głosujących
    91

DeletedUser174

Guest
Większość bractw po macoszemu traktuje turnieje i 5 skrzynke już uważa za wielkie osiągnięcie. Ale są tez takie troche mniej normalne. W naszym bractwie co tydzień próbujemy rozbić 11 skrzynkę i jeszcze ani razu nam sie nie udało. Podejrzewam, ze nie tylko my mamy taki problem. Może by tak dołożyć jeszcze 1 skrzyneczkę? Zdobyc 10 nie jest już łatwo, więc 11 rozbić wcale nie byłoby prościej (z automatu nasuwa się tu próg 9k pkt, ale jezeli nagroda byłaby tego naprawdę warta to i więcej by było do przełknięcia). Jakby się w niej znalazło choć 100 diamencików byłoby cudnie :) Podejrzewam, że wtedy to i te mniej turniejowe bractwa mogłyby nabrać większej ochoty na wyzwania turniejowe...

Jeżeli nagrodą za zdobycie tej 11 skrzynki byłby kolejny bezużyteczny schemat albo kolejne bezwartościowe relikty czy runy to ja dziekuję, ale te diaxiki to juz bym z chęcią przytuliła :D

a swoją droga brakuje mi rankingu turniejowego bractw. @Dragomira czy są może plany by cos takiego wprowadzić? albo można to "ręcznie sprawdzić po interwencji suportu?
 

DeletedUser2264

Guest
Większość bractw po macoszemu traktuje turnieje i 5 skrzynke już uważa za wielkie osiągnięcie. Ale są tez takie troche mniej normalne. W naszym bractwie co tydzień próbujemy rozbić 11 skrzynkę i jeszcze ani razu nam sie nie udało. Podejrzewam, ze nie tylko my mamy taki problem. Może by tak dołożyć jeszcze 1 skrzyneczkę? Zdobyc 10 nie jest już łatwo, więc 11 rozbić wcale nie byłoby prościej (z automatu nasuwa się tu próg 9k pkt, ale jezeli nagroda byłaby tego naprawdę warta to i więcej by było do przełknięcia). Jakby się w niej znalazło choć 100 diamencików byłoby cudnie :) Podejrzewam, że wtedy to i te mniej turniejowe bractwa mogłyby nabrać większej ochoty na wyzwania turniejowe...

Jeżeli nagrodą za zdobycie tej 11 skrzynki byłby kolejny bezużyteczny schemat albo kolejne bezwartościowe relikty czy runy to ja dziekuję, ale te diaxiki to juz bym z chęcią przytuliła :D

a swoją droga brakuje mi rankingu turniejowego bractw. @Dragomira czy są może plany by cos takiego wprowadzić? albo można to "ręcznie sprawdzić po interwencji suportu?


Punkt widzenia ponoć zależy od punktu siedzenia :D
Akurat mam ten zaszczyt grać w bractwie, które 10 skrzynek robi z palcem w uchu i dojmujące jest uczucie, że taki potencjał blokuje się na 10 skrzyni. Dajmy szansę maksymalistom, militarystom itd. zgarnąć kolejną nagrodę jeśli mają taki pałer :) Pomysł świetny!:D
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Rekordem naszego Bractwa jest 9 skrzyń :) , 7 otwieramy ostatnio na luzie w każdym turnieju - nie szkodząc sobie zbytnio :) , czy potrzebna jest 11... pewnie tak ;) - bractwa się rozwijają to i w turnieju "marchewkę" można podnieść... :) diamenty jak najbardziej tak - na pewnym lvl nic innego już wielkiej wartości nie ma... Pozdrawiam.

PS. "marchewkę" nie siano... o_O
 

DeletedUser2823

Guest
a swoją droga brakuje mi rankingu turniejowego bractw. @Dragomira czy są może plany by cos takiego wprowadzić? albo można to "ręcznie sprawdzić po interwencji suportu?

Spróbuj zerknąć na: http://www.elvenstats.com/

Nie powala na ziemię; ale coś tam jest

Ad rem.
Tyle diaxów nie dadzą ale i 20 by człowiek nie wzgardził ;-))
Ile by było motywacji do rzeźbienia w turniejach?
 

DeletedUser174

Guest
@UbliBubli dzieki za stronkę :* Może i na ziemię nie powala, ale bedę tam częstym gościem ;)

czyli nie tylko mi brakuje tej adrenaliny w turnieju? Miło jest poczytać innych szaleńców :D Ufff...
 

DeletedUser2264

Guest
Trzeba rozhulać ten temat bo pomysł ma sens.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
10 skrzyń, tak jak zawsze.
+ jedna dodatkowa, 11 skrzynia, piekielnie trudna do odblokowania. No, może nie aż tak piekielnie, ale trzeba by było się postarać.
Oczywiście, jak najbardziej jestem za. Świetny pomysł.

#EDIT: Aha, i w tej 11 skrzyni diamenty jako nagroda - obowiązkowo! Nie wyobrażam sobie, żeby było tam coś innego. No i ilość porządna, z 100 sztuk!
 

DeletedUser626

Guest
Jak piekielnie trudna? Ile punktów byście proponowali?
I co, jeśli nie Diamenty?
Kawałek ekspansji, coś na kształt tego co proponowaliście w zamianie schematów na ekspansje, zbierz ich "x" by wymienić?
Jakaś alternatywa?


@kikimora O ile wiem, to nie jest to w ogóle podliczane, jedyną formą rywalizacji Bractw (poza standardowym rankingiem) są Przygody.
 

DeletedUser110

Guest
Kawałek ekspansji, coś na kształt tego co proponowaliście w zamianie schematów na ekspansje, zbierz ich "x" by wymienić?
No ładnie. Czyli perspektywa zamiany Schematów na ekspansje oddala się.
W takim razie jestem na NIE.
 

DeletedUser110

Guest
W takim razie proponuję 'kratkę'. Po zgromadzeniu 25 kratek byłaby ekspansja. Bo chyba mechanizm nie przewiduje rozszerzania miasta o niepełne ekspansje?
Ile pkt? Wydaje się, że 9000 - logiczne. Chyba nigdy nie zrobiliśmy takiej 'górki', ale mniemam, że to dlatego, że gracze odpuszczali po ukończeniu ostatniej skrzynki.
 

marcin10717

Wędrowiec
trochę pojechałeś Fredek:) 1 kratka?, sam zauważyłeś że górki 9k nie robiliście, a chciałbyś się wypruć na 11 skrzynkę dla 1 kratki:)? 25 tygodni, o ile tyle razy z rzędu komuś się uda dla 1 ekspansji to czas zbyt nieosiągalny. Pomysł z 10 schematami za 1 ekspansje jest fajny, więc za 11 skrzynkę może coś podobnego, bardziej osiągalnego, typu 5x11 skrzynka - 1 ekspansja, lub jakiś extra budynek kultura+populacja, rzędu 10k+6K, coś na wzór głównej nagrody w przygodach bractw, oczywiście w 11 skrzynce extra pakiet 50-60 PW, o diamentach nie ma co marzyć:) znamy realia
 

DeletedUser110

Guest
W zasadzie to na to samo wychodzi. 1 kratka albo 1/25 kosztów ekspansji za diaksy. Co za różnica?
Bo jak dorobię się diaksów na S2 i S3 na 5 poziom akademii magii, to następne przeznaczę na ekspansje.
Tak sobie poleciałem w przyszłość teoretycznie za 2-3 lata ;)
 

DeletedUser174

Guest
Nie oszukujmy się, ale 10 już jest poza zasięgiem większości bractw, bo to wcale nie jest takie proste i oczywiste. Turniej to jest droga impreza zarówno jeżeli chodzi o zasoby (szeroko rozumiane jako surowce/ złoto/ młotki a także wojsko, które trzeba wcześniej przygotować), ale także i czas (liczony zarówno na samo fizyczne wyklikanie prowincji na turnieju ale i przygotowanie czyli werbunek czy produkcja towarów). Aby rozbić 10 to już musi się zebrać kilku szaleńców, więc aby zamknąć 11 musi się zebrać w jednym bractwie banda prawdziwych zakapiorów, bo inaczej nic z tego nie będzie - i wszyscy o tym wiemy. To chyba ta 11 skrzynka powinna mieć większa wartość od 10? Czy tylko mi sie to wydaje oczywiste?

W 11 skrzynce musiałoby być jakieś "dup" więc diamenty nasuwają się niejako automatycznie
Równie wartościowym towarem w grze jest miejsce - ale o pełnym expie to nie mamy co marzyć :D. Może idąc w kierunku wymiany schematów to no za 4-5 jedenastki (które dawałyby inny odpowiednik schematu jakiś "plan" czy inny "amulet") byłaby ekspansja? Bo opcja 25 kratek - no to chyba lekka przesada za taki wysiłek pracy całego zepołu
a może jakiś nędzny niebieski domek, który można by było zlevelować za pomocą schematów?
pomysł z jakimś wypasionym budynkiem kulturowym też jest całkiem całkiem
jednym słowem to musi być "coś", o co naprawdę jest się warto bić, bo za runki czy relikty... no cóż... ja nawet nie chciałabym splunąć na taką skrzynkę a co dopiero się za nią szarpać

Cena skrzynki musi być oczywiście uzależniona od jej wartości. Z układu wymagań punktowych skrzynek te 9k nasuwa się automatycznie, ale jeżeli nagroda by była tego warta to przecież i 10k przyjmiemy... Może być trudno i drogo, ale żeby było warto
 

DeletedUser80

Guest
a może jakiś nędzny niebieski domek, który można by było zlevelować za pomocą schematów?
I to jest pomysł.
Magiczna/y rezydencja/warsztat na pierwszym poziomie za (powiedzmy) 15 schematów plus 290 diaxów (żeby za tanio nie było, Inno też musi zarobić:)) a następnie normalnie podwyższana/y za pomocą schematów.
12 poziom to 27 schematów, czyli w skali roku niecałe dwa budynki. Niby niedużo ale zawsze coś:)
W sumie to temat o 11 skrzynce to może dać tam złoty schemat?
I wtedy 5 złotych schematów plus 15 zwykłych daje możliwość kupna magicznego budynku na pierwszym poziomie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry