• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone 11 skrzynka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

11 skrzynka?

  • 11 skrzynka z diamentami w środku - tak!!!

    Głosy: 58 63,7%
  • 11 skrzynka z kolejnym bezużytecznym schematem :D

    Głosy: 15 16,5%
  • 11 skrzynka? 10 skrzynka jest poza naszym zasięgiem

    Głosy: 14 15,4%
  • 11 skrzynka? mam w nosie turniej i skrzynki razem z nim

    Głosy: 4 4,4%

  • W sumie głosujących
    91
jakie wzrosty ? chyba że piszesz o ciągłym wzroście cen negocjacji w turnieju ?
Shadows, z calym szacunkiem dla Ciebie i dla Twojego stylu gry chcialbym zauwazyc, ze wiekszosc graczy dopasowala swoja strategie rozwoju miasta do zmieniajacych sie warunkow w grze. Ta grupa jak najbardziej odczula kolosalny wzrost wydajnosci.. Nie podaje za przyklad tylko kilkunastu-kilkudziesieciu czolowych graczy, po prostu teraz w grze mamy takie mozliwosci, ze nawet zwykla, zaniedbana wioska eventowa moze osiagac w turniejach wyniki, o jakich rok-poltora roku temu nawet calkiem przyzwoity gracz moglby tylko pomarzyc.
ale tu muszę się nie zgodzić jakie wzrosty ?
Za dlugo by wymieniac wszystkie czynniki, ktore przyczynily sie do skokowego wzrostu wydajnosci miast, wiec podam tylko kilka pierwszych z brzegu przykladow: silne sety, wzmocnienia wojska z Akademii, Feniks Ognia, Brunnery, Polary, Tworzenie, przyspieszacze (niedawno z eventow, teraz z Iglicy), scrolle na mlotki i zloto (tak, tak - kiedys byly czyms rzadkim), portalowki, pozwalajace oszczedzic miejsce w miescie... dlugo moglbym tak jeszcze wymieniac, porownujac gre do stanu sprzed 2 lat. A wymagania punktowe co do 10 skrzynek pozostaly bez zmian.
a osób które skorzystały z głu....y twórców na S1 można policzyć jest to jakieś 60-70 osób
Wydaje mi sie, ze osob korzystajacych chocby z Feniksa Ognia jest troche wiecej, o korzystaniu z innych wymienionych przeze mnie ulatwien juz nawet nie wspominajac.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3033

Guest
chris07070707
potwierdzasz tylko co napisałem nolife portfel premium
styl nie istotny bo chyba grać można na wiele rodzajów czy stylów prawda ?
jak jeszcze nie wiesz to zatrzymałem rozwój miasteczka całkowicie chyba od roku nic się nie zmieniło ale jest tego wiele przyczyn
choćby braku jakiegokolwiek balansu w grze
nie czepiam się wzmocnienia o których piszesz dotknęły niewielki % graczy
ja nie mam ani jednego a przynajmniej większości tych wzmocnień
powodów jest wiele brak czasu choćby jak pewnie wielu graczy jak same eventy których nie dało się wykonać w normalnej grze
więc stan z przed 2 lat nic się nie zmienił czy polepszył a wręcz przeciwnie
 

DeletedUser4488

Guest
11 skrzynka za 20 k to jest dopiero wyzwanie a nie jakieś marne 9 k i wtedy można o nagrodach. Bractwo w 25 osób robi po 1600 i ma 10 skrzynek na 15 prowincjach i z normalnym przyrostem w koszarach po 27 golemów z poziomu krasnoludów ( inne jednostki w zależności od ilości w oddziale ) i to bez strat w surowcach czyli samym wojskiem. Czyli dla tych na wyższych poziomach dodatkowe 9 k nie jest żadnym wyzwaniem.
 

DeletedUser3033

Guest
w ilu bractwach byłeś ?
w wielu bractwach nie ma 25 osób a nie licząc grających osób czy raczej aktywnych
nie pisze że nie masz racji tak walka wojem kilka niedzwiadków i feniksów i nawet cudów nie musisz budować
teraz progres osiągnij ten wynik surką mając perspektywę usunięcia wszystkiego co wybudowałeś i zmienić styl gry
PS
chris07070707
masz teraz w turnieju 22000pkt
gratki cicho liczę że podejmiesz się tego wyzwania a może ktoś się znajdzie ;)
już nie pisze że na głównym na którymś chyba kilka ich masz szkoda by było tego konta
jesteś żywym przykładem głu... twórców :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
...zatrzymałem rozwój miasteczka całkowicie chyba od roku nic się nie zmieniło...
...wzmocnienia o których piszesz dotknęły niewielki % graczy...
...ja nie mam ani jednego a przynajmniej większości tych wzmocnień...
...same eventy których nie dało się wykonać w normalnej grze...
...więc stan z przed 2 lat nic się nie zmienił czy polepszył a wręcz przeciwnie...
Wybacz Shadows, ja sie po prostu poddaje i ustepuje pola. Ciezko mi w ten sposob dyskutowac, bo jestem zdania, ze to gracze powinni starac sie dopasowac swoj styl gry do zmieniajacych sie warunkow w grze, nie czekajac biernie, az to gra raczy sie dopasowac do nich. Mamy tak rozne podejscie do tego tematu, ze i przez rok mozemy tu spamowac i sie nie dogadamy. To tak, jakby Chinczyk rozmawial z Eskimosem, niby obaj maja skosne oczy, ale mowia w zupelnie roznych jezykach.
 

DeletedUser3033

Guest
a mnie ciekawi odpowiedz na jedno pytanie
czy jakbym chciał grać w inną gre niż w tą kiedy zaczynałem grę
to czy to nadal ta sama gra i czy jest sens nadal w nią grać
 

Nusion

Kapłan
a mnie ciekawi odpowiedz na jedno pytanie
czy jakbym chciał grać w inną gre niż w tą kiedy zaczynałem grę
to czy to nadal ta sama gra i czy jest sens nadal w nią grać
Na prawdę nie przyszło Ci do głowy jak zaczynałeś grać, że gra będzie się rozwijać i zmieniać??
To trochę tak, jak ja bym się zdziwiła, że mi dziecko urosło i nie wiedzieć czemu nie chce nosić pampersa w wieku 20 lat :p
 

mayder

Tancerz ostrzy
więc stan z przed 2 lat nic się nie zmienił czy polepszył a wręcz przeciwnie

Skąd możesz wiedzieć czy stan gry się zmienił skoro jak sam piszesz od roku nic się u ciebie nie zmieniło?

Ludzie którzy grają regularnie (nie tylko no life czy gracze wydający hajs na diaxy) wiedzą jak bardzo gra się zmieniła i jak to wpływa na styl gry. Na początku maja stukneło mi 2 lata jak już gram w Elvenar i z własnego doświadczenia mogę potwierdzić to co pisze @chris07070707, zestawy, feniksy, miśki czy nawet jednostki z obozu najemników które ostatnio otrzymały trzecią gwiazdkę sprawiają że można w grze osiągnąć więcej i nie trzeba przy tym spędzać całego dnia, sam loguję się co 3h w ciągu dnia żeby zebrać i ustawić produkcję, a więcej czasu spędzam jedynie na turniejach.

Więc wracając do tematu, gra poza dodawaniem do niej nowych rzeczy musi rozwijać te które już są bo wraz z rozwojem naszych miast jesteśmy w stanie te starsze rzeczy osiągnąć z coraz to większą łatwością.
 

DeletedUser3033

Guest
Nusion
to zabawne nawet :)
lecz gra na początku co proponuje ?
teraz gracze budują wojo i nim walczą bo gra naciska na ten styl gry
wszystko super jak ktoś rozpoczął gre zeszłej jesieni i siedział w niej po 24/h
tylko kto mi powie jakie perspektywy mają nowi gracze jakie wzmocnienia jakie cuda o których wspominacie ?
a te feniksy czy miśki to świetny przykład jak zdestabilizować gre
czemu nadal nie rozdają miśków czy feniksów by każdy miał po te minimum 20 sztuk na 10lv :) ?
lecz te przyłady o dużych dzieciach i Chińczykach to lekko naciągane
chińczyk też może być polakiem ale czy to znaczy że ma se zrobić operacje oczu .... ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
czemu nadal nie rozdają miśków czy feniksów by każdy miał po te minimum 20 sztuk na 10lv :) ?

Bo się skapnęli, że kto już zdobył ten zdobył a jak będą rozdawać dalej takie budynki to gracze nic nie kupią diamentów.
Nie zabiorą już tego co zdobyliśmy, mogą jedynie nie dac już nic tak mocnego.
 

blazius1

Paladyn
Jak się kapnęli? Kiedy?
Przecież przed chwilą rozdali drugie Feniksy.

Czego chcieć więcej? Trzecich?
 

DeletedUser174

Guest
Shadows Dragon
sporo rzeczy jednak pozostaje niezmiennych. Przykładowo Ty dalej nie nauczyłeś się normalnie pisać i czasami trzeba sie dobrze wysilić żeby dostrzec sens i logikę zdania autora

nie podoba Ci się gra to nikt Ci nie karze grać. Ale jak chcesz rzucić grę to nie musiz nas tym obarczać.To jest Twój problem, ze nie nadążasz za grą... wybacz ale samo logowanie to nie granie. Przestań udawać, ze grasz to i wyniki same przyjdą z czasem.

Na s1 ponad 40 bractw ma zamknietą 10 skrzynkę. To mówi samo za siebie
 

DeletedUser

Guest
rozumiem obawy o 11 skrzynkę, przepaść jeszcze większą, kolejne animozje. Ja jestem za 11,12,13,100 skrzynką. Ale jako punkty kontrolne. Bo czemu nie. Czemu nie dać statystyk dostępnych od ręki. Osiągnęliście taki a taki wynik, 3 na serwerze, 8 na światach pl , 20 na ogólnym. Ja tam lubię liczby dostępne od ręki w grze (a nie na zewnętrznych stronach) określające gdzie jestem, gdzie jest moje bractwo. łatwiej by było nawet planować sobie kolejne cele (rekordy). Czemu w iglicy nie ma czasów szybkości złota. Czemu nie ma szybkości 10 skrzynki? Jest jakaś rywalizacja (dobrze) między graczami i bractwami. Wrócę do obaw @chris07070707 - ok. Rozumiem i nawet powiem, że już jesteśmy w elvenarze na takim etapie, ze sami sobie nakreślamy cele i robimy własne zawody/eventy. Jak już napisałeś @chris07070707 11 czy 12 skrzynka dla wielu bractw to nie problem. Więc wprowadzenie 11 skrzyni nie rozwiąże problemu. Ja dałbym kolejne skrzynki puste. Ale dałbym (chociaż sam zagłosowałem za diaxami).
 

DeletedUser3033

Guest
hmm od czego by tu....
Rithven
to na końcu to świetny pomysł i nawet bym się spodziewał takiego rozwiązania przez IG:D
blazius1
cześć a czemu nie chyba wszyscy gracze powinni mieć równe szanse w grze ?
kikimora
a twój jedyny argument od ponad 2lat to arogancja
ale ile jest bractw ?
ile aktywnych 40 piszesz ale ile zrobiło ponad 10 skrzynek a ile bractw 10 to max ?
a ten cytat to chyba jedyne rozsądne podsumowanie
Więc wprowadzenie 11 skrzyni nie rozwiąże problemu. Ja dałbym kolejne skrzynki puste
 

DeletedUser174

Guest
ile aktywnych 40 piszesz ale ile zrobiło ponad 10 skrzynek a ile bractw 10 to max ?
to tym razem dla odmiany wykażę się dyletanctwem, bo kompletnie nie wiem o co ci biega...

a ten cytat (o pustych skrzynkach) to chyba jedyne rozsądne podsumowanie

to już dzisiaj mamy
turniej.png

chyba nikomu nie muszę przypominać, że potrzeba 40k, aby zasypać 10 skrzynek...
indywidualny rekord na turnieju dzisiaj to 30k, więc jeszcze trochę, a indywidualne wyniki w turnieju pozwolą rozbić wszystkie skrzynki
 

DeletedUser3033

Guest
tak ja cię rozumiem też to widziałem
ale czasami trzeba wiedzieć czego tak naprawdę się chce
ja to widzę tak nawet w tym bractwie w którym jestem napewno powalczym o 10 skrzynkę
a jest to bardzo słabe bractwo ale jest to do osiągnięcia
niby wszyscy chcą by z czasem grało się łatwiej i przyjemniej bez marnowania czasu ?
ja pracuje i w nosie mam te gre mam czas to gram a to nie jest jedyna gra
dawno już bym przestał grać gram dla kilku kilkunastu graczy bo mamy swoje .....
teraz podniesienie pkt w turnieju sprawi że sam turniej będzie trudniejszy na 100% dla wszystkich
chris07070707
niech sam robi turniej a reszta niech pojedzie na wczasy czy cuć ;)
jak tu gram jeszcze nic dobrego nie wyszło z dłubania IG
 

Tajniakos

Paladyn
cześć a czemu nie chyba wszyscy gracze powinni mieć równe szanse w grze ?

@Shadows Dragon tak z ciekawości wszedłem zobaczyć dlaczego tu toczysz takie boje o równe szanse w grze.
Sytuacja stała się jasna i klarowna ;) Nie masz ani feniksa o miśkach nie wspomnę. Czy mi się wydaje czy Ty swoją szanse na ich posiadanie po prostu przespałeś?
@kikimora
a twój jedyny argument od ponad 2lat to arogancja
Jedyny chyba najwłaściwszy na ignorancję ;)
ja to widzę tak nawet w tym bractwie w którym jestem napewno powalczym o 10 skrzynkę
Żartujesz teraz? 4 graczy widmo, wynik bractwa 15k a do 10 skrzynki droga daleka ;)
 

DeletedUser3033

Guest
oj mylisz się ale nie będę cię wyprowadzał z błędu wszystko masz wyżej
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Żeby coś osiągnąć czy to w grze czy w życiu trzeba poświęcić trochę czasu, pracy i odrobinę logicznego myślenia.
Gram w bractwie w którym sporo graczy rozpoczęło grę już po eventach feniksa czy miśkach a jednak potrafimy zrobić 10 skrzyń wszystko zależy od tego czego chcesz i chęci działania.
Miasta obecnie są bardzo wydajne i osiągnięcie przyzwoitych wyników nie sprawia specjalnych problemów.
Trzeba tylko chcieć;)
 
Do góry