• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

[2. Urodziny] - Goblińska Zagadka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Fellowship_banner.png

Drodzy Ludzie i Elfy!
Gobliny chcą razem z Wami świętować urodziny Elvenaru, z dalekich krain ściągnęły więc legendarnego Sfinksa, Mistrza Zagadek i udostępniły mu pustą jaskinię w pobliżu miasta.

*Nie walczę mieczem, nie mam pazurów, jestem jednak niezwyciężony!
Nie pilnuję złota, ani drogocennych skarbów, ale każdy wygrany zostaje nagrodzony.
Chcesz spróbować swoich sił?*


Zagadka Sfinksa:
Niby koło, a w oko kole.
Niby milenijne, a przecież nowe.
Niby piekielne, a do nieba sięga.

Nagroda: 200 Diamentów oraz drobny upominek od InnoGames

Zasady:
1. Należy zgłosić się w tym temacie podając poprawną odpowiedź na zagadkę Sfinksa,
2. Nagrodę otrzymają autorzy 3 pierwszych zgłoszeń z poprawną odpowiedzią,
3. Dla posta edytowanego liczy się godzina ostatniej edycji jako godzina zgłoszenia oraz tylko ostateczna treść,
4. Konkurs trwa do wyłonienia 3 zgłoszeń z poprawną odpowiedzią, ale minimum 24h, aby każdy kto chce mógł spróbować swoich sił,
5. Podanie zwycięzcy i przyznanie nagrody nastąpi w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu.
6. Osoby, które wygrają drobny upominek od firmy, zostaną poproszone o adres korespondencyjny, w celu wysłania nagrody pocztą.



Życzymy powodzenia!
Elvenar Team
 

DeletedUser1827

Guest
Odpowiedź: London Eye (Londyńskie oko) - diabelski młyn w Londynie zwane też Millennium Wheel
 

DeletedUser1823

Guest
Chciałam zedytować swoją poprzednią odpowiedź, ale nie jestem wstanie, więc wstawiłam kolejny post. Mam nadzieję, że tak może być. Moja odpowiedź to London Eye.
 

DeletedUser1808

Guest
London Eye nazywane też Millennium Whell (Kołem Millenijnym) , Anglia, Wielka Brytania
 
Status
Zamknięty.
Do góry