• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

20 skrzynka w turnieju

Czy 20 skrzynia to dobry pomysł

  • Tak podoba mi się

    Głosy: 3 12,0%
  • Nie to zły pomysł

    Głosy: 20 80,0%
  • Tak podoba mi się ale wymaga zmiany nagród

    Głosy: 2 8,0%

  • W sumie głosujących
    25

HUNGER

Wędrowiec
Witam,
Moja propozycja polega na tym aby dodać ostatnią specjalną skrzynkę jako nagrodę dla bractw na serwerze które osiągają wynik 180 000-200 000. Nagroda w skrzyni to np. antyczne PW 30 oraz budynek. W zależności od turnieju np. za marmur budynek powielacz magów, za jedwab budynek dający bonus ciężkiej piechocie itp. Był by to miły akcent dla bractw, które robią coś więcej niż tylko 10 skrzynek.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
 

Serengeti

Szef kuchni
Dodatkowe skrzynki z turnieju dla ludzi o dziwnym dosyć hobby - głosuję na nie :p
Jakiś order, medal, oznaczenie bractwa - tak, jak najbardziej :)
W ogóle fajnie by było, żeby pojawił się w grze ranking turniejowy nie tylko indywidualny, ale też pokazujący jak sobie radzą bractwa jako bractwa właśnie. Coś takiego jak mamy na statsach, ale w jakiejś wewnętrznej zakładce rankingowej.
Myślę, że to by się cieszyło powodzeniem :)
 

Poziomek

Rycerz
tez uwazam ze ta skrzynka o ktorej piszesz to moze byc medal jakas odznaka wyroznienie - ale dodatkowa nagroda - nie.
 
Jestem na nie. I zeby nie bylo, ze jestem zawistny i komus zazdroszcze czy czegos mu zaluje - w obu moich miastach glownych na s1 i s3 gram w bractwach, ktore tydzien w tydzien robia 19 skrzynek w turnieju, a i dwudziesta skrzynka nie bylaby zadnym problemem.

Jestem po prostu zdania, ze dobrze jest jak jest.
Po pierwsze, nagrody ze skrzynek 11-19 sa przydatne, ale nie sa zbyt cenne, wiec nie napedzaja wyscigu szczurow po nagrody z najwyzszych skrzynek. To akurat bardzo dobra rzecz, bo nie ma przez to zbytniego parcia w bractwach, by koniecznie robic maksa, wiec w ogromnej wiekszosci bractw panuje dosc luzna atmosfera. Wpakowanie budynkow, czyli cenniejszych nagrod, do dodatkowej skrzynki, mogloby wlasnie taka presje i parcie wywolac. Teraz 19 skrzynek niektore bractwa robia od czasu do czasu dla sportu, a regularnie robia je tylko bractwa pasjonatow, ktorzy robiliby je chocby i bez zadnych dodatkowych nagrod i niech tak zostanie, moim zdaniem to dosc zdrowa sytuacja, nie powodujaca ogolnego parcia na jak najwyzsze wyniki.

Taka mala dygresja - rozumiem, ze grasz w bractwie regularnie osiagajacym 19 skrzynek i wlasnie dlatego chcialbys wprowadzenia jeszcze jednej, bo zapewne Twoje bractwo byloby w stanie robic 20. Coz, jest to dosc arbitralne i odrobine samolubne podejscie (bez urazy, zaraz wyjasnie), Ja na s1 gram w bractwie, ktore prawdopodobnie jako jedyne na swiecie co tydzien bez wiekszego wysilku mogloby robic chocby i 25 skrzynek (tak ze 300k pkt.), gdyby tyle skrzynek bylo, ale nie bedziemy sie przeciez domagac jakichs dodatkowych nagrod czy chocby medali wylacznie dla nas.
I tu wlasnie nastepuje "po drugie".

Po drugie, gdybysmy mieli po 10 bractw na serwer regularnie robiacych 19 skrzynek, to mozna by sie nad pomyslem ewentualnie zastanowic. Podobnie bylo kiedys z bariera 10 skrzynek. Dopoki zdobywalo je po 5-6 bractw na serwer, zadne dodatkowe skrzynki nie byly potrzebne. Kiedy tych dziesiecioskrzynkowych bractw sie namnozylo i zdobycie wszystkich skrzynek przestalo byc czyms wartym jakiejkolwiek uwagi, dopiero wtedy wprowadzenie dodatkowych skrzynek zaczelo miec sens i dopiero wtedy zaczelismy sie tego domagac. A dla kogo teraz niby wprowadzac dwudziesta skrzynke ? Przeciez na kazdym serwerze PL mamy teraz chyba tylko po jednym bractwie, a w porywach dwa, ktore sa w stanie regularnie zdobywac 19 skrzynek. Na serwerach innych krajow jest z tym jeszcze slabiej. Mamy wiec wprowadzac zmiany dla srednio gora jednego bractwa na kazdym serwerze ? Przeciez to bez sensu :)
Spojrz na to najlepiej tak, ze Twoje bractwo i tak juz nalezy do grona najlepszych z najlepszych i nie potrzebujecie zadnej dodatkowej nobilitacji :)
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Jestem na nie
Chris dobrze to ujął
Poza tym , jakby były jakieś zwykłe nagrody , a nie takie , o co warto się bić , to jeszcze zastanawiałbym się nad okrągłą sumką skrzyń , a tak to będzie tylko niepotrzebna walka w zbyt wielu bractwach o robienie wszystkich skrzynek a w bractwach ma być zgoda a nie dodatkowy powód do nieporozumień
 

Lanariko

Szef kuchni
Nie
Mamy wiec wprowadzac zmiany dla srednio gora jednego bractwa na kazdym serwerze ? Przeciez to bez sensu
Zgadzam się całkowicie z argumentami @chris07070707 , ale dodam jeszcze jeden od siebie...
Za każdym razem kiedy Ino coś nam daje, wprowadzane są jednocześnie zmiany, które nie zawsze są "ułatwieniem" dla graczy. dostaliśmy 19 skrzynek- wprowadzono zmiany w obliczaniu rozmiaru walczącego oddziału... wprowadzono możliwość wymiany run na pw - wprowadzono limity przyjmowania pw...
Za skrzynkę, z której jedno czy dwa bractwa dostaną 10 pw i budyneczek najprawdopodobniej zapłaciłyby mniej aktywne bractwa.
Turniej jest fajną częścią tej gry, ale nie jest jej podstawą. Służy do zdobywania nagród przydatnych do rozwijania miasta. Przynajmniej dla większości graczy.
 
Do góry