• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd 4 klasy jednostek wroga w 1 walce

Mika1806

Wędrowiec
Większość z Was zapewne zauważyła, że w starym turnieju i iglicy wojsko wroga jest ograniczone do maks. 3 klas (inaczej byłoby zbyt trudno.) Tymczasem w nowym turnieju wyskakują walki z 4 klasami. To błąd, czy zamierzone działanie? Oto screeny:Zrzutekranu_2020-10-07-11-21-56.jpegZrzutekranu_2020-10-07-11-59-04.jpegZrzutekranu_2020-10-07-11-52-32.jpegZrzutekranu_2020-10-07-11-22-49.jpegZrzutekranu_2020-10-07-11-57-11.jpegZrzutekranu_2020-10-07-11-53-32.jpegZrzutekranu_2020-10-07-11-21-56.jpeg
 

Tajniakos

Paladyn
To raczej zamierzone działanie biorąc pod uwagę, że nie ma już kolejkowania w budynkach trenujących nasze jednostki i dysponujemy wszystkimi rodzajami wojsk :)
 

BlossomValvi

Łucznik
Dokładnie tak ma być, na dany turniej niektóre klasy są preferowane ale reszta nadal może być wylosowana
To jeden z aspektów nowego turnieju - zawsze 5 jednostek i losowy dobór wojsk
 

Mika1806

Wędrowiec
Dzisiaj trafiłam na kombinację z wszystkimi 5 klasami... Gratuluję, zwłaszcza nowym graczom...

Zrzutekranu_2020-10-08-07-59-10.jpeg

EDIT: Wszystkie kombinacje z poprzedniego posta przeszłam łucznikami III/driadami III, tą z 5 klasami kwitnącymi magami II.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
czasami kombinacje są wybitnie wredne. W takich sytuacjach pierwsze pytanie jakie kazdy musi sobie zadać to czy na pewno chce walczyć, czy jednak kliknąć surowce i zapomnieć o sprawie. Rzut oka na koszt negocjacji na pewno nie zaszkodzi.

Gdy decydujemy się walczyć trzeba wybrać tak jednostki, aby jak najszybciej wyeliminować najgroźniejsze jednostki. W tym wypadku to jest na pewno kapłan i moździerz oraz łuk. Osobiście do walki ręczej wystawiłabym 1x kwiatek + 2 łuki (więcej o ile miałabym wzmocnienia ataku) + 2 żaby. jakby mi sie nie chciało jednak dłubać to do auto dałabym 5x łuk (w zależności od postawionych wzmocnień dodałabym kwiatka lub żabę ewentualnie). paradoksalnie straty nie powinny być zbyt wysokie, ale trzeba pamiętac o jeszcze jednym czynniku: ukształtowanie terenu może znacząco wpłynąć na wynik. O ile bedziemy mieć pecha walka może być bardzo kosztowna
 
Do góry