• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

a taki sobie kwiatek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
Znalazłam ładny kwiatek. Zwracam uwagę, ze wątek ma miano "wprowadzone". Można tez zerknąć na datę
https://pl.forum.elvenar.com/index....9-de-udaj-się-tam-z-poziomu-nieodkrytych.858/

Komentarz @Dragomira:
Zgłoszone są aktualnie pomysły nawigacji do mapy (szybkie przemieszczanie po kliknięciu), listy zbadanych prowincji z zaznaczeniem ukończonych i kilka pomniejszych ułatwień. Generalnie problem znajdywania niedokończonych prowincji jest znany, któreś z rozwiązań na pewno zostanie wybrane.

yyy gramy w to samo? Czy ja tylko nie wiem jak korzystać z mapy. Bo za groma gnoma i orka nie wiem jak. Będę wdzięczna za podpowiedź. bo skoro można, i skoro już wprowadzone...

chyba ze to tez nie jest element gry to proszę o przeniesienie do działu offtop. Takie kwiatki tez możemy liczyć do miliona
 

DeletedUser626

Guest
Zmieniłam już na "Zgłoszone", po prostu się pomyliłam przy oznaczaniu tematu. Proszę o wybaczenie. :(
 
Do góry