• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Absurdalne wyniki auto-walk

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1174

Guest
walka1.png
walka2.png

Taka sytuacja - walka, którą grając ręcznie wygrywa się JEDNYM oddziałem, BEZ STRAT, jest nie do wygrania automatem. AI po ponad roku "balansowania" nie ma nawet znamion poprawności. Ostatnie zmiany związane z wprowadzeniem mniejszej liczby oddziałów przeciwnika (1-3) pokazują to dogłębnie. AI działa tym gorzej, im mniej oddziałów ma przeciwnik.
 

DeletedUser1470

Guest
super:D ja nadal nie znalazlam prowincji z mniejsza iloscia oddzialow niz 4 a od czasu aktualizacji odkrylam juz okolo 20 na obu swiatach
 

DeletedUser1174

Guest
jeden_oddzial.png

U mnie nie ma tego problemu, jeden oddział jest mniej więcej w co drugiej prowincji. Zawsze towarzyszy mu źle działająca AI ;)
 

DeletedUser1953

Guest
Czemu ja nie mam takich łatwych walk? U mnie w prowincjach różnorodność i liczba oddziałów jest podobna do tej na turniejach
 

DeletedUser2518

Guest
Czy to może zależy od odległości prowincji ?Odkrywam prowincję o odległości 9-10 i wszędzie mam po 4-7 jednostek<+ich różnorodność>, nigdy jeszcze nie trafiłem na 1-2 grupki jednostek przeciwnki
 

DeletedUser2054

Guest
A ja odnoszę wrażenie, że gramy w różne wersje (aktualizacje) tej samej gry ;P.
Bo część błędów - które się pojawiły po aktualce - mnie omineła, ale też nie mam walk z 1 czy 2 oddziałami przeciwnika.
 

DeletedUser1174

Guest
A ja odnoszę wrażenie, że gramy w różne wersje (aktualizacje) tej samej gry ;P.
Bo część błędów - które się pojawiły po aktualce - mnie omineła, ale też nie mam walk z 1 czy 2 oddziałami przeciwnika.

No bo gramy w różne wersje gry, z całym szacunkiem. Jeżeli masz postęp mapy świata 5428, a ja 35648, to jak niby gra miałaby dla nas obojga być taka sama, skoro wraz z eksploracją mapy i postępem w drzewku nauk zmienia się specyfika walk?
 

DeletedUser2054

Guest
A to nie mam mieć w okrytych prowincjach - zgodnie z aktualizacją - 1-8 oddziałow tylko 4-8?
A podgląd wyników Turnieju pewnie zakazany dla graczy od Czarowników wzwyż?
Bo O TYM piszę - nie o liczebności oddziałów a ich ilości...
 

DeletedUser1174

Guest
Doskonale rozumiem o czym piszesz. Możliwe jest, że liczba oddziałów 1-4 jest dla graczy bardziej zaawansowanych tylko (to musi nam Dragomira potwierdzić), podobnie jak młotki w negocjacjach są tylko dla najniższych poziomów w grze, potem są same surowce, potem do surowców dochodzą orki itd. W każdym razie, na poziomie post-niziołkowym 1-4 jest. A na niższych może nie być.
 

DeletedUser1470

Guest
Byłoby to jakies wytłumaczenie... Tez prosze Dragomire o potwierdzenie.
 

DeletedUser2054

Guest
no, ew. odległość od miasta - powyżej 10 orki z negocjach - to może i inne składy...
 

DeletedUser

Guest
Ja podejrzewam że aktualizacja wprowadza dla prowincji które są dopiero do odkrycia, czyli jesteś nizziołkiem od roku i wszystko odkryte to aktualka nic ci nie da ale dla świeżucha no to sorki on widzi 4-8 oddziałów... ehh jak ja bym chciał mieć jednorodne odziały przecież to banał wygrać
 

DeletedUser1174

Guest
Źle podejrzewasz, miałem takie oddziały w prowincjach odkrytych przed aktualizacją, a pozostawionych na event.
 
Do góry