• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Akademia Magii - Czar Renowacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1329
  • Data rozpoczęcia

Czar renowacji w Akademii Magii

  • Czemu nie jestem za!

    Głosy: 1 14,3%
  • Jestem przeciwny

    Głosy: 6 85,7%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser1329

Guest
Sugestia pt. Produkcja Czaru Renowacji

Aby umożliwic produkowanie w Akademii Magi na poziomie 5 Czaru Renowacji

Sugerowany przez mnie koszt to
Bonusowy relikt tieru 1 - 9 szt
Bonusowy relikt tieru 2 - 9 szt
Bonusowy relikt tieru 3 - 9 szt

Oraz Towary bonusowe
Tier 1 25000 szt
Tier 2 25000 szt
Tier 3 25000 szt

Czas produkcji to by było 27 x 2h = 54h
 

DeletedUser174

Guest
czar renowacji? czyli? co to jest?
akademia na 5 poziomie? a co z niższymi poziomami?
27 reliktów... hm…. a co w zamian?
towary bonusowe... T2 i T3... a jak ktoś nie ma do nich dostępu?
w sumie 75k surki… a jak ktoś dopiero zaczyna i jego dzienna produkcja to 1k?

jednym słowem: co autor miał na myśli???????
poza nabiciem sobie posta oczywiście

brawo ty, znowu ten błysk intelektualizmu... a takie przebicie że aż majtki spadają
 

DeletedUser1329

Guest
Uzupełnię dla mojej kochanej kikimory
Czar renowacji niebawem wejdzie i zastąpi schematy. Będzie cz. R służyć do podnoszenia budowli takich jak Magiczne rezydencje i Magiczne warsztaty oraz eventowa
 

Tajniakos

Paladyn
Aby umożliwic produkowanie w Akademii Magi na poziomie 5 Czaru Renowacji
@kukaszek20 Pomyślałeś o innych co maja Akademię magii na 3 poziomie? Rozumiem, że o czarze mogą pomarzyć bo Ty zapłaciłeś za podniesienie akademii i to Tobie się ten czar należy z racji wydanych diaxów?
Sugerowany przez mnie koszt to
Bonusowy relikt tieru 1 - 9 szt
Bonusowy relikt tieru 2 - 9 szt
Bonusowy relikt tieru 3 - 9 szt

Oraz Towary bonusowe
Tier 1 25000 szt
Tier 2 25000 szt
Tier 3 25000 szt

Czas produkcji to by było 27 x 2h = 54h
Twój pomysł jest egoistyczny bo myślisz w nim o sobie a nie o innych w tym i słabszych graczach którzy nie mają manufaktur t2 i t3 a jak mają to ilości które zaproponowałeś za opłatę czaru ich przerosną a 27 reliktów za czar to już chyba jakiś żart z Twojej strony
Twoje pomysły będą wartościowe dopiero wtedy jak będą przynosiły korzyści dla wszystkich a nie tylko dla Ciebie.
Twórcy gry już wiedzą ile będzie nas kosztował czar i w jaki sposób będziemy go pozyskiwać.
Mój głos na -
 

DeletedUser

Guest
@kukaszek20
Ja mam alternatywny pomysł:
1) produkcja wymaga akademii magii na 1 poziomie
2) koszt produkcji : 1 szt. surowca z tiera 1
3) czas produkcji : 5 min
 

Elelkal

Rozbójnik
Pomysł nie ma najmniejszych szans na realizację. Produkcja czaru renowacji sprawi, że schematy stracą na wartości. Robienie eventów czy przygód też straci sens bo wystarczyłoby zdobyć kilka nagród a potem je tylko ulepszać( miejsce na nowe jest ograniczone). Teraz jesteśmy zmuszani wymieniać budynki na lepsze poprzez udział w eventach, a dzięki produkcji czaru spadłoby zainteresowanie eventami. Poza tym koszty produkcji są zbyt niskie jak na taki czar. Na uszkodzony odłamek czeka się dobry tydzień a czar pozwalający podnieść epokę budynku miałby być produkowany w kilkadziesiąt godzin ? Już teraz trzeba czekać kilka miesięcy czy rok na dany event, żeby "wymienić" budynek i nieraz wydać pieniądze a nagle mielibyśmy mieć możliwość zrobienia tego kilka razy w tygodniu i prawie nie ponosząc kosztów.
 

DeletedUser626

Guest
@kukaszek20 Poszalałeś. Zaklęcie Renowacji w Akademii lvl5? Proszę, pograj nieco dłużej zanim zgłosisz kolejny pomsył bo wygląda na to, że @kikimora ma rację i tylko nabijasz sobie posty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry