• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Akademia Magii

Przerabianie fragmentów zaklęć w akademii magii .

  • tak

    Głosy: 3 15,0%
  • nie

    Głosy: 4 20,0%
  • teraz jest ok

    Głosy: 13 65,0%

  • W sumie głosujących
    20

Koval92

Kapłan
Nie znam tego konceptu, bo nigdy nie gralem w FOE, ale i tak widzialbym tu pewien szkopul. Czy nie uwazasz, ze to mozliwe, ze jesli tworcy zaczna kopiowac i wprowadzac u nas jeszcze wiecej konceptow z siostrzanej gry (jakies mechaniki juz podobno przejeli), to ze mogloby to spowodowac odplyw graczy z Elvenaru ? Nie wiem, ale wydaje mi sie, ze im wiecej gra "zerznie" na bezczela od innej, tym bardziej traci swoja unikalnosc i niepowtarzalnosc, a jest troche graczy grajacych w obie te gry i dla nich mogloby to stanowic pewien problem. Jak mowie, nie znam sie, ale ja sam, gdybym gral w dwie gry, to chyba im bardziej stawalyby sie do siebie podobne i im wiecej konceptow by przejmowaly jedna od drugiej, tym mniejsza mialbym chyba ochote grac w obie jednoczesnie, niezaleznie od tego, jak dobre bylyby te kopiowane koncepty. Nie bylem nigdy w takiej sytuacji, wiec tak sobie tylko glosno mysle :)

Myslę, że mogło by tak być, natomiast oni już tyle rzeczy wprowadzili i zmienili na "Elvenarowy" styl, że ciężko zauważyć, np ekspedycje i iglicę. Iglica u nas jest dużo łatwiejsza niż tam ekspedycje gildii. Poza tym obawiam się, jeśli ma wejść, to kiedyś wejdzie. Może jest zaklepane na 2023/2024 a my o tym nie wiemy ;P Ale oczywiście zgadzam się, że Elvenar ma swój własny klimat i to trzeba chronić w pierwszej kolejności, bo zaczyna się robić o niebo lepszy niż FOE.
 

BlossomValvi

Łucznik
A ja nie łapie tego pomysłu przeciez AM już obecnie przerabia fragmenty na coś z przepisów, wiec co innego miałaby robić?

Tu się zgadzam z przedmówcami, fragmentów nie ma aż tak wiele zwłaszcza jesli się z AM intensywnie korzysta a dodatkowo:
- łyk wróci wiec automatycznie zwiększy spożycie fragmentów
- jeśli pomysł przejdzie to najszybsza konsekwencja będzie podrożenie obecnych przepisów a nie „coś” nowego

Co do reszty za dużo FOE tutaj to ja pierwszy pójdę do pierwowzoru (albo raczej oleje IG totalnie) chce tu grać w city buildera, gdzie i tak uważam turniej z iglica w ta częstotliwością na maks mojej cierpliwości
 
Do góry