• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.19-opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zapraszam do wyrażania swojej opinii o ostatniej aktualizacji gry.
 

DeletedUser89

Guest
Bardzo fajnie, że tak dużo błędów naprawiono! Oczywiście szkoda, że nic nowego, ale przecież programiści co tydzień nas nie obdarzą nowinkami :)
Czekamy na kolejne aktualizacje!
 

Mikekun

Rozbójnik
Spokojnie gildie się zbliżają wielkimi krokami i naprawdę chciałbym założyć Święte Przymierze na początku ;)
 

DeletedUser159

Guest
Jestem pozytywnie ucieszony aktualizacją, ciesze się że administratorzy pracują aby nam umilić grę :)
 

DeletedUser14

Guest
Jak miło widzieć, że tak dużo błędów naprawionych :)

I wbrew pozorom fajnie, że powiadomiono też o dwóch nowych błędach i nie zatrzymano informacji o nich "w ukryciu" ^^
 

DeletedUser123

Guest
Aż miło się czyta, że błędy zostały poprawione dodatkowym atutem są nowości wprowadzane także oby tak dalej ! :)
 

DeletedUser9

Guest
Aż miło się czyta, że błędy zostały poprawione dodatkowym atutem są nowości wprowadzane także oby tak dalej ! :)
A dodatkowym atutem sa kolejne 2 nowe błędy ;)

Aktualizacja udana widać, że troche sie działo, licze ze 0.20 przyniesie jeszcze więcej dobrych zmian :)
 

DeletedUser

Guest
Szczerze to nawet nie odczułem tej aktualizacji,jak dla mnie jest jak było
 

DeletedUser13

Guest
Bo to taka lekka aktualizacja, której nie wykrywasz gołym okiem :)
Ale jednak jest kilka punktów, a to oznacza, że jeśli nawet coś mało istotnego się dzieje... to jednak się dzieje. A to zawsze plus.
 

DeletedUser

Guest
Zdaje się, że poprawili sporo dość istotnych błędów, których braku zwykle się nie zauważa ;)
Miejmy jednak nadzieję, że gra przyspieszy z wprowadzaniem jakichś nowych elementów, bo póki co ma duuuże braki
 

DeletedUser13

Guest
Spokojnie, padło hasło "wakacje". Więc czekajmy... (konkretów co do terminu z pewnością nie będzie).
 

DeletedUser79

Guest
Nie jestem pewien, ale czy wprowadzenie bractw do gry będzie miało miejsce na początku lipca? Jest to gdzieś sprecyzowane? Czy jeszcze nie wiadomo kiedy będą one wprowadzone?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9

Guest
Jest sprecyzowane - "na tegoroczne wakacje" :)
A czy to lipiec sierpien czy wrzesien(niektorzy maja wakacje we wrzesniu) to juz niewiadomo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13

Guest
Tak - "tegoroczne" to najbardziej jak dotąd sprecyzowana data :D
 

DeletedUser9

Guest
Dobrze ze nie napisali "ferie" bo sa ferie letnie i ferie zimowe wiec dopiero byłby troll :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry