• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.20-opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A żeby było zabawniej... To, że zapowiedzieli na obu serwerach wersję 0.20 nie znaczy kompletnie nic :) Upraszczając nieco, można by kolejne wersje numerować zrozumiale dla ludzi. 0.20 to tylko "wersja podstawowa", a reszta to "wersje iteracyjne". Na serwer produkcyjny puścili wersję 0.20 z wersją iteracyjną "18" (to tylko idea by pokazać o co chodzi), która ciągle nie ma bractw, a na testowy wrzucili też 0.20, ale w iteracji "24", już z bractwami. Jak widać jest tu pewna rozbieżność, choć ogłaszano na obu serwerach wprowadzenie 0.20... To tylko wyjaśnienie dla ogółu o co chodzi ;)
 

DeletedUser9

Guest
Mi to i tak nic nie mowi ;) Bo w wielu innych grach, w pracy i innych srodowiskach jest albo dokladnie tak albo podobnie jak napisalem. Nie wyobrazam sobie wyposcic wersji testowej oprogramowania 1.0 a wersje oficjalna 0.2 ..... Jesli wersja testowa 1.0 jest stabilna, nadaje sie do uzytku wtedy oficjalnie wychodzi rowniez 1.0 kazda kolejna to juz zaleznie od kontroli wersji jak kto zrobic, ale ostatecznie i tak wychodzi jedna i ta sama jesli testujemy wersje 1.2. to na oficjalnej otem tez jest 1.2 a nie 1.1 bo to sie zupelnie nie pokrywa i wprowadza w blad.
No ale to tylko taka moja zagadka bo widze Szczupak sie tylko irytuje wiec skonczmy ten temat :p
 

DeletedUser

Guest
Nie kłócić mi się tu! W najbliższym czasie wejdzie wersja 0.21 i będzie się pradopodobnie pokrywać w 100% z wersją 0.21 z bety więc wszystko się "wyrówna"
 

DeletedUser9

Guest
Avilon ale my sie nie klocimy przeciez tylko probowalismy rozwiazac zagadke :p
Za to dostalismy od ciebie wazna informacje :)
 

DeletedUser

Guest
@ulQuiorra To pracujemy w dziwnych firmach :) Wersja dev jest o niebo do przodu w porównaniu do testowej, a i testowa jest z reguły wyprzedzająca produkcyjną. Nawet jeśli jest awaria serwera, to łatka też idzie przez środowisko dev i test, ale przyspieszonym trybem :) Hotfix bezpośrednio na produkcję to taki ewenement jaki większość devów w porządnych firmach to może kilka razy w życiu zobaczy. A jeszcze mniej przeprowadzi samemu ;) No i zanim wyjdzie wersja stabilna 1.0, to wersja dev miałaby już 1.1 ;) Czemu? Bo zanim testerzy przeryją wersję 1.0 od podszewki to developerzy przecież nie będą na stołkach 1-2 tygodnie siedzieć nic nie robiąc. Oni w tym czasie następnymi rzeczami się zajmują i ewentualnie fixują bugi znalezione przez testerów. Ale to się dzieje na zupełnie innych gałęziach. Przykład na żywo LibreOffice jako pakiet biurowy. Sekcja download. Do ściągnięcia wersja 4.4.4, ale zerknąć wystarczy ciut niżej i już proponuje wersję rozwojową: 4.4.5 i... 5.0.0 :D
 

DeletedUser

Guest
Nie kłócić mi się tu! W najbliższym czasie wejdzie wersja 0.21 i będzie się pradopodobnie pokrywać w 100% z wersją 0.21 z bety więc wszystko się "wyrówna"
Czyli będą już bractwa? Kiedy to mniej więcej nastąpi, ten tydzień? Eliksirów i pyłków potrzebuję i nie wiem czy czekać na bractwa czy nadal brać od kupca/robić. :D
 

DeletedUser13

Guest
Romeroo jeszcze się nie napalaj :)
Nie ma info na forum, więc jeszcze trochę przyjdzie czekać. Handluj z kupcem, ale nie daj się zwieść krwiopijcom ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry