• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.21 - opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser192

Guest
czy tylko mi się wydaje dyskutowanie o czymś czego nie ma i co może po prostu nie działać w chwili wprowadzenia (będziemy czekać na patcha do patcha...) jest dziwne ?

ogólnie patch słaby. same fixy + bractwa które przeniosą cały handel i pomoc sąsiedzką do bractw - z gry niby mmo zrobi się gra w 25 osób. w bractwie kultury i handlu do wyrzygania będzie - a nic więcej nie jest potrzebne do szybkiego rozwoju.

trochę szkoda, że nie ma podziału na bractwa ludzi i bractwa elfów (narzucone). wtedy wybór rasy na starcie by o czymś decydował poza wymiarami kilku budynków.
 

Deleted User - 34008

Guest
Pozostaje mieć nadzieję, że zostaną dość szybko wprowadzone jakieś dodatkowe funkcje bractwa wymagające współpracy lub zapewniające rywalizację.
Powtórzę się ale co mi tam - brak czatu ogólnego zabije tą grę.
 

artur87

Rycerz
wszystko fajnie, ale nadal nikt nie podał najważniejszego. KIEDY ????? (jakaś data by się przydała)
 

DeletedUser79

Guest
Temat jest przeznaczony do wyrażania opinii o nadchodzącej aktualizacji - temat związany z szukaniem bractwa polecam założyć w dziale Arendyll w kategorii Światy.
 

DeletedUser62

Guest
ale Wy stekancie :( wprowadzaja Bractwa a tutaj juz tylko marudzenie :(
Samemu mozna zalozycic Bractwo i daj wymog rasowy,
na Becie wcale kultura sie nie przelewa !!!! a i z surowcami czasem jest krucho :(
Wiec nie marudzic mi na wstepie tylko sie cieszyc, ze nowa aktualicja albo zmienic gierke :) :)
 

DeletedUser

Guest
Mi się podobają obietnice, co do tej aktualizacji. ;) Zapowiada się najlepsza aktualizacja, od początku mojej gry. :)
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem jednego, najpierw wielki płacz, że nie ma bractw i kiedy wprowadzą bractwa. Jak już wprowadzają bractwa to znowu coś komuś nie pasuje, bo będzie za łatwo. Wiem, że nie każdemu można dogodzić, ale bez przesady. Wprowadzą to zobaczymy co i jak i nie ma sensu marudzić.
 

DeletedUser9

Guest
Mnie bardzo cieszy fakt wydania czatu wraz z bractwami - nie osobno jak to było na becie, zaoszczedzi to m.in. wysilku mojemu CPU na cyztanie PW :p
Widac ze 0.21 okazalo sie spora zmiana, cieszy mnie to;)
 

Osteres

Zwiadowca
Mi się akurat podoba to co wprowadzają ale zawsze znajdą się osoby, które tylko narzekać potrafią i nic ich nie zadowoli. :rolleyes:
 

DeletedUser79

Guest
Ostatnie godziny wyczekiwania.. Jak wprowadzą bractwa, wtedy będziemy narzekać, jeśli będzie na co :)
 

DeletedUser79

Guest
Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, a napisałem ostatnie godziny, bo na pewno dzisiaj dojdzie do tej aktualizacji, więc kilka godzin trzeba czekać :)
 

DeletedUser192

Guest
bo na pewno dzisiaj dojdzie do tej aktualizacji, więc kilka godzin trzeba czekać :)

czasu europejskiego ? bo gram w też w gry które mają resety w oparciu o czas w stanach i się z aktualizacji/resetu robi środek nocy z 28/29 :D
 

DeletedUser14

Guest
Ostatnio wgrywali aktualizację i jakoś przerwy nie było ;)
 

DeletedUser80

Guest
Chłopcy zaraz skończą pracę i tyle zobaczymy dzisiaj aktualizację:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry