• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.21 - opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14

Guest
Wg nas miała, wg Teamu nie miała, tak było dziwnie napisane, że zrozumieliśmy na opak :p
 

DeletedUser79

Guest
Była informacja, że na becie wraz z aktualizacją 0.20 pojawiły się bractwa, a nie było powiedziane, że u nas tak będzie.
- Z wersją 0.20, na Becie aktywowano Bractwa. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj

Według podanych informacji o aktualizacji 0.21 można śmiało stwierdzić, że teraz również u nas pojawią się bractwa.
 

DeletedUser9

Guest
Taaaa ja juz nawet na te gildie dzisiaj nie czekam hahahaha
Hikari jak sie pisze ogloszenia na opak to potem takie cos wychodzi :p

Przemq okej - czy ja dobrze rozumiem, gramy na wersji PL? Czy na becie? Bo chyba na PL wiec po cholere informacja ze jest cos na becie? Nas interesuje co jest i bedzie TUTAJ a nie na becie ;)
 

DeletedUser14

Guest
Była informacja, że na becie wraz z aktualizacją 0.20 pojawiły się bractwa, a nie było powiedziane, że u nas tak będzie.


Według podanych informacji o aktualizacji 0.21 można śmiało stwierdzić, że teraz również u nas pojawią się bractwa.

Bo to taka zmyłka, skoro tam wprowadzono w 0.2 Bractwa, to i tutaj w 0.2 powinni je dać, a tu niespodzianka :eek:
 

DeletedUser

Guest
Dość tego płaczu. Informacja o aktualizacji dotyczyła konkretnego dnia, nie godzin. Bractwa zostały wprowadzone.
 

DeletedUser79

Guest
Wszystko raczej działa jak należy, lecz już wyłapałem błąd w powiadomieniach :)
Jak dla mnie bractwa cacy ;)
 

DeletedUser

Guest
czy mozna zmieniać bractwo od razu czy jest jakiś czas oczekiwania ?
 

DeletedUser

Guest
super bractwa ale mam problem bo dołaczyłem do gildi i po chwili mnie z niej wyzucono i teraz chce do innej dolanczyc i nie moge juz do zadnej bo jak sie zgłaszam lub ktos mnie zaprasza to wyskakuje okienko ze "nie nalezysz do zadnej gildi " i koniec nic niemoge zrobic.
 

DeletedUser

Guest
Ja właśnie zaliczyłem holda na 24h. Czekałem na zapkę i gdy przyszła zaakceptowałem, nie rzuciwszy okiem od kogo. Potem patrzę i fuuuuuuuu... nie ta gildia :D Powiedziałem, że niestety gildie pomyliłem i opuściłem ;)
 

DeletedUser

Guest
Ale swoją drogą już wiem, że trzeba uważać, bo niektóre gildie wysyłać zaczęły do wielu osób zaproszenia, nawet jeśli nie deklarowały się te osoby, że chcą do nich przystąpić. Zapewne tak jak i ja wiele osób z forum dostało zaproszenia od iluś gildii, tylko dlatego, że są kojarzone z udzielania tutaj.
 

DeletedUser9

Guest
Bo robią łapanke co poradzisz :p
Nic nie przyjmujcie, jak zaloze nieldugo bractwo to napisze tutaj jaka ewntualnie nazwa zeby bylo wiaodmo.
 

DeletedUser13

Guest
Ale swoją drogą już wiem, że trzeba uważać, bo niektóre gildie wysyłać zaczęły do wielu osób zaproszenia, nawet jeśli nie deklarowały się te osoby, że chcą do nich przystąpić. Zapewne tak jak i ja wiele osób z forum dostało zaproszenia od iluś gildii, tylko dlatego, że są kojarzone z udzielania tutaj.
No ja jak wróciłem z pracy to mogłem przebierać :D
 

Deleted User - 34008

Guest
A ja miałem trochę dziwnie. Przez jakiś czas miałem puste pole w miejscu z zaproszeniami. Po relogu pojawiło mi się zaproszenie a po zaakceptowaniu zanim znikło okienko pojawiło się tam jeszcze kilka zaproszeń.
 

DeletedUser

Guest
A ja się cieszę z jednego małego szczegółu. Gracze z bractwem na mapie są widoczni, bo mają herb nad prowincją. A Ci są zazwyczaj aktywni, więc wiem ku komu dążyć z ekspansją.
 

Mikekun

Rozbójnik
witajcie

Mam wrażenie że macie chwilowe problemy z odczytem strony internetowej gry. U mnie został przekroczony czas oczekiwana na otwarcie stronki. Naturalnie forum działa w tym wypadku normalnie ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Tak... Padła strona główna i gra. Serwer odpowiada na pingi, więc to chyba problem za loadbalancerem gdzieś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry