• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.21 - opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak, ja już mam nowych z dzisiejszego naboru. Obstawiam, że opcja ta była wstrzymana ze względu na opóźniony start bractw (dopiero w 0.21)
 

DeletedUser68

Guest
Fredziu ale ktoś koło nas zniknął, ja mam wszystkie starocie w koło siebie :(
 

DeletedUser261

Guest
Bractwa wprowadzone i super ale motywacja w bractwie to porażka zajmuje to dużo czasu i trzeba wchodzić w tarcze cały czas co jest strasznie irytujace :mad: Mam nadzieje że niedługo wprowadza jakiś rozwiazanie .
 

DeletedUser79

Guest
Co prawda klikanie jest nieco uciążliwe, ale sądzę, że ładowanie za każdym razem nowego miasta jest o wiele gorsze, a na słabszych sprzętach można stracić okna :eek:
 

DeletedUser

Guest
Tia... Ogólnie wycieki pamięci przy odwiedzinach to jakaś pomyłka. Mam Ubuntu, a więc rodzinę linuxową, która świetnie zarządza pamięcią operacyjną. Lapek co prawda, ale 6GB RAM. Średnio 800MB to cache operacyjny pamięci + 900MB w RAM na wszystko inne (mam w tle trochę pouruchamianych rzeczy). Tu wartość rzadko się zmienia. Wystarczy jednak, że włączę Elvenar i od razu na start cache leci do 950MB, a RAM do 1.2GB i to na wejściu... Zacznę odwiedzać znajomych i widzę jak RAM pikuje do 2GB, 3GB, 4GB i gdzieś przy 4.5GB (cache w tym czasie także się zwiększa, do około tych 1.5GB brakującego do owych 6GB) flash jest zwyczajnie ubijany przez system jako jeden wielki śmieć. Czy naprawdę gry nie można zrobić w HTML5 + JS? Flash co chilę się sypie a problemy z bezpieczeństwem są takie, że co rusz trzeba go aktualizować, bo nowe łaty na niego wypuszczają :/ I to nie o stopniu minor, ale każdy update to kilka luk o stopniu krytyczny.
 

DeletedUser

Guest
U mnie przy zwykłym siedzeniu na swoim mieście RAM to życzy sobie jakieś 415mb, po wejściu w mapę wzrasta do 550mb, a przy odwiedzinahc sasiadow pikuje do 3,5GB, później już koniec bo się wtyczka z crashowała i kupa z miernika :D ale pewnie by rosło dalej
 

DeletedUser

Guest
Witam. Coś jest nie tak z tym okresem 24h, aby móc wstąpić do kolejnego bractwa. Ja czekałem niecałą godzinę. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Jest bug z tym, o czym wie część graczy i jest on zgłoszony już oraz potwierdzony. Zależnie czy gildia wysyłą Tobie, czy Ty gildii i zależnie jekiej rasy jesteś, to nie trzeba owych 24h czekać :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry