• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.22 - opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W sumie to poprawiono bardzo dużą ilość błędów - to mi się podoba, że twórcy starają się jak mogą, aby stworzyć dla nas wspaniałą gierkę - wspaniały świat Elvenaru. Najbardziej podobająca mi się zmiana to sposób przechodzenia do danych budynków / czynności przez skróty, nie pojawi już się tutaj przykładowy błąd z małą literką ń.

Aktualizacje poprawkową oceniam pozytywnie, wielki plus.
 

DeletedUser79

Guest
Przyspieszenie sprzętowe jest wybawieniem dla niektórych (w tym dla mnie). Pozytywna zapowiedź, zobaczymy jak będzie w praktyce :)

Moja największa przeszkoda została zażegnana - pomoc sąsiedzka całemu bractwu nie sprawia żadnych problemów - teraz to można grać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja również stawiam wielkiego plusa tej aktualizacji. (chociaż w bractwie żalili się na wiele problemów)
 

Deleted User - 34008

Guest
U mnie gra jak gdyby się rozpędza. Pierwsze wczytanie mapy, miasta przyjaciela, drzewka technologii, kupca, koszar trwa dłużej niż poprzednio. Natomiast później już leci z górki.
 

DeletedUser79

Guest
Racja, ale za to nie trzeba x razy restartować lub odświeżać przeglądarkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry