• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.23 - opinie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser79
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie będzie już czegoś takiego jak PM/AM np. 6.15PM to teraz będzie 18:15 :)
 

DeletedUser79

Guest
I niestety, żadnych istotniejszych nowości, poza naprawionymi błędami.
 

DeletedUser80

Guest
I pierwsze błędy.
Zadanie 'Nasze Podatki' jest po angielsku, było po polsku.
Teraz mamy ciąg dalszy aktualizacji, gra jest niedostępna.
 

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

Gra znacząco poprawiła swoje funkcjonowanie dzięki tym poprawkom. Wcześniej przy włączonym przyspieszeniu musiałem czekać ponad 20 minut aby gra się załadowała, teraz parę sekund czyli tak jak powinno być ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Podczas wykonywania zadania "podatki" gdzie trzeba zebrać 150k złota, była źle wyświetlana ilość zebranego już złota od mieszkańców.
Tzn. do momentu aż podniosłem 50k złota, pasek postępu ładnie, dokładnie pokazywał np. 47432/150000. Natomiast po przekroczeniu 50k do końca zadania miałem już napisane cały czas 0/0 zebranego złota. Po zebraniu 150k złota pasek ponownie przyjął poprawną postać 150000/150000.
Niestety, podczas zbierania pieniędzy między 50k a 150k nie miałem możliwości podglądu ile jeszcze brakuje potrzebnego złota do końca zadania.
 

DeletedUser79

Guest
Błędy są, tak jak po każdej aktualizacji. Pozostaje jedynie nam zgłaszać owe niezgodności i czekać na poprawę.
 

DeletedUser234

Guest
Właściwie to poprzez zmianę wymagań w zadaniu "Nasze podatki" zepsuliście równowagę gry. Dlaczego?
1. Gdy ma się mniej wykonanych zadań głównych, w podobnym zadaniu trzeba zebrać 40 000 monet, a dostaje się (jeśli dobrze pamiętam) 8 000 narzędzi. Po przeliczeniu wychodzi, że rozwijając "fabułę" tracimy na tym 20 000 narzędzi na każdy zbiór.
2. Przy 10 warsztatach na poziomie 10 mogę zebrać plony około 9 razy dziennie (a używam 3 godzinnej produkcji). Przy 4 rezydencjach na poziomie 14, 9 na 12 i 7 na 8 (łącznie używają 208 pól, podczas gdy warsztaty tylko 60) robię to tylko ok. 3 razy dziennie.
3. Narzędzia < monety (za monety można kupić punkty wiedzy, za narzędzia tylko zasoby).
4. Zniszczyliście zależność między narzędziami, a monetami. W tym momencie zarabiamy znacznie więcej monet.

Co można zrobić:
1. Można powrócić do poprzednich ustawień.
2. Można zmienić wszystkie zadania na zbieranie monet, co rozwiąże tylko pkt 1.
3. Według mnie najlepiej byłoby zmienić wszystkie zadania na zbieranie monet i narzędzi na bardziej wymagające. Jak na razie jest zbyt łatwo, szczerze mówiąc do tej pory większość zasobów uzyskiwałem tylko z wykonywania zadań, a nie z samej produkcji. Zadania powinny być dodatkiem, nie podstawą.

To tyle, pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry