• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.25 - opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zapraszamy do wyrażania opinii na temat nadchodzących zmian w aktualizacji 0.25.
 

DeletedUser261

Guest
A co z walkami ? pisałem o tym że gdy walczę wywala mnie z gry,muszę wchodzić ponownie i czekać aż walka dojdzie do momentu w którym mnie wywaliło i gdy wykonuje jeden atak znowu mnie wywala z gry.Stoję z walkami bo zdobywać jedną prowincje w 1 h to raczej nie należy do przyjemności,2 tygodnie czekam na aktualizacje ,ponieważ problem podobno był wam znany i podobno miał być naprawiony w tej aktualizacji .Walki to jeden z podstawowych elementów tej gry ,gra zaczyna być totalnie nudna i jeszcze stoję z walkami 2 tygodnie ,jeżeli nie wejdzie ta poprawka to oznacza kpinę z graczy .
 

DeletedUser

Guest
dzięki tej aktualizacji gra nabierze całkiem nowego wymiaru
 

DeletedUser261

Guest
Tak sobie to tłumacz jaki nowy wymiar jak walczyć nie mogę zamiast naprawiać błędy dodaja nowe rzeczy w których mając doświadczenie z FoE będa nowe błędy ? Nowy wymiar to robienie sobie jaj z graczy ,nawet obsługa gry nie raczy odpisać na mój post ,super podejście ,szkoda tylko wydanej kasy :mad:

Jak to mówią odpisali mi że poprawka wejdzie z nastepną aktualizacją czekałem więc cierpliwie ,ale ile można czekać ,miesiąc ,dwa ,pięć ?Kultura wymaga tego że jeżeli poprawka nie wejdzie ,należało by poinformować o tym zainteresowanych .Szkoda pisać ,dno totalne .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171

Guest
Tez mam ten problem, wywala mnie w czasie walki, liczyłam na aktualizacje, ale okazuje się, ze nic na ten temat nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Tak sobie to tłumacz jaki nowy wymiar jak walczyć nie mogę

ja mam problem z "niewidzialnymi " jednostkami, co drugą walkę musze się przelogować,
liczyłem też na te nowe rasy co mają zagościć w miastach, ale skoro walk nie naprawiają, nowości się nie pojawiają to cieszę się z tego dodanego podłoża fabryczki marmuru bo akurat je stawiam ze względu na bonus:D
 

DeletedUser110

Guest
Reynevan napisał:
Punkty Wiedzy zdobyte z Prowincji nie będą już tracone jeśli zdobędziesz 10 Punktów Wiedzy. Uwaga: Nie otrzymasz więcej punktów Wiedzy jeśli przed walkami lub negocjacjami posiadałeś 10 lub więcej Punktów Wiedzy.
Nic z tego nie rozumiem, Reynevan, mógłbyś jakoś to wyjaśnić? Załóżmy, że mam 9 pkt i stoczę 5 wygranych walk, co wtedy? Po pierwszej walce będę miał 10, a więc przed drugą walką będę miał 10 i co? Punkty w kosmos?
 

DeletedUser62

Guest
Jesli nie ukonczyles jeszcze drzewka technol. to nalezy PW na bierzaco wrzucac do technol. bo faktycznie chyba moze dojsc do tego, ze kolejny PW z walki poleci sobie w kosmos :( a to moze wkurzyc ... oj moze ....
 

DeletedUser

Guest
@Fredek z Fabryki Kredek Jak dla mnie to ukłon w stronę płacących kryształami. Punkty z walki zatrzymują się na 10 i potem już są tracone. Tylko punkty napływające co godzinę oraz za kasę/kryształy wykupywane się akumulować będą. Przynajmniej tak to rozumiem. Ale trzeba jeszcze sprawdzić.
 

DeletedUser110

Guest
Nie ukończywszy drzewka, naturalne jest, że zdobyte pkt wrzucam na bieżąco. Aczkolwiek nie rozumiem nadal tego co napisał Reynevan :(
 

Deleted User - 34008

Guest
"Dzięki waszym opiniom zmieniono czasy po których można zbierać podatki. Produkcja na godzinę pozostanie niezmieniona. Nowe czasy będą następujące:
  • Podstawowe Rezydencje: po 3 minutach (Ludzie: poziom 1-4; Elfy: poziom 1-3)
  • Ulepszone Rezydencje: po 10 minutach (Ludzie: poziom 5-8; Elfy: poziom 4-7)
  • Doskonałe Rezydencje: po 20 minutach (Ludzie: poziom 9-15; Elfy: poziom 8-15)"
Czyja to była opinia ? Bo ja pierwsze widzę. Jak dla mnie to lipa straszna.
 

DeletedUser261

Guest
Pewnie to był pomysł graczy ale z amerykańskich serwerów :D obsługa gry milczy ,jeszcze się z takim czymś nie spotkałem .Zmienili czasy ,ale już podstawowych błędów nie poprawili ,skąd ja to znam ? czyżby to ci sami programiści robili co FoE ? Gdyby ta gra wychodziła w wersji pudełkowej to sprzedawca już dawno miałby ją wsadzoną ...... za te błędy .
 

DeletedUser95

Guest
Prosze o wyjasnienie sprawy z punktami wiedzy-punkty z prowincjii nie beda juz tracone jezeli zdobede 10,ale beda tracone jezeli przed walka/negocjacja mam 10?To beda czy nie beda?Bo do 10 moge zdobyc juz teraz,a jak juz mam 10 i ide walczyc/negocjowac to trace,wiec nic sie nie zmieni?I po co zmieniano czasy zbioru podatkow?Co to ma za znaczenie,czy mozna zebrac co sekunde czy co godzine skoro produkcja sie nie zmienia?Nie,nie bylo zadnych opinii na ten temat.To zwykle marnowanie czasu developerow na rzeczy bez znaczenia.
PS.Nie wiem jak u nas,ale na Eng i becie jest wiadomosc ze nie bedzie w tym tygodniu update,bo wykryli jakies bledy i potrzymaja na wewnetrznym testowym.Nie bedziie wiec wersjii 0.25,polacza ja z 0.26 za 2 tyg.
 

DeletedUser350

Guest
A kiedy będzie napisane co konkretnie będzie dodane później? Jakieś screeny, opisy, cokolwiek?
 

DeletedUser

Guest
@Ivangrozny Albo zrobią to samo co na serwerach Anno Online zrobił Ubisoft :/ Na polskie serwery były puszczane update'y na dzień lub dwa przed innymi serwerami i zrobili sobie z niego dodatkowy "serwer przedprodukcyjny". Gdy coś skopali i serwer klęknął to były jaja... Raz tak zrobili w czasie eventu międzynarodowego. Gdy miał go wygrać polski gracz (cała gildia go pushowała by to się udało) to powiedzieli "polskie serwery zostały wycofane z wyników eventu", czym wkurzyli dwa polskie serwery. Wiadomość ta została podana na dzień lub dwa przed jego zakończeniem, a trwał on bodajże około 2 tygodni. Oczywiście to, że początkowo przez 2 pierwsze dni były serwery prawie zdechłe, bo bug pewien uniemożliwiał udział w evencie części graczy to zapomnieli. Na inne serwery wszedł event już z poprawkami. To, że w ramach "wyrównania i rozpoczęcia eventu na polskich serwerach 2 dni wcześniej" dodatkowo go zakończyli także 2 dni wcześniej, co zaskutkowało tym, że polskie serwery de facto brały w nim udział 4 dni krócej (2 dni bugów sprawiły, że i tak były problemy z braniem udziału + 2 dni wcześniej koniec). W chwili gdy się okazało, że polski gracz miał lepsze wyniki niż sumaryczne wyniki wszystkich topowych zwycięzców z wszystkich serwerów krajowych (2 polskie, 2 niemieckie, francuski, angielski, 2 amerykańskie i jeden międzynarodowy) razem wziętych oczywiście "wyciszono sprawę" (czytajcie: wylatywały, a graczom odbierano możliwość pisania na forum). A to przecież jaja, by gracz mający wynik lepszy niż sumaryczne z 8 serwerów nagle został uwalony. Dodam, że tylko polskie serwery tak zostały potraktowane.

Obawiam się, że przy obecnej aktywności na forum i olewnictwie priorytetów (zajmowanie się pierdołami i banalnymi błędami zamiast poważnymi), przez co cierpi całą grywalność, ta gra zdechnie szybciej niż mogli przypuszczać. Jak dla mnie projekt był nastawiony na "zróbmy grę bez atakowania innych graczy, to nam spadnie deszcz kasy na głowy". Problem w tym, że ta gra, a raczej jej projekt i plany na rozwój są tak mgliste oraz nieprzemyślane, że aż odstraszają. Widać to świetnie w samym interfejsie, który nie należy wcale do intuicyjnych, nie należy też do wygodnych. Wiele informacji przydatnych w nim brak, albo dokopanie do nich jest upierdliwe. A raczy się nas głównie grafikami, co przy zbugowanym flashu kończy się jednym wielkim memory leakiem i większym sensem nie używania bajerów, a więc wyłączeniem animacji czy obniżeniem jakości grafiki by to jakoś działało.

O tym, że wersja 0.25 nawet na testowy weszła "z poślizgiem" (czytajcie, nawet jej tam nie ma) oraz będzie złączona z 0.26 i tym samym na produkcyjnych też może mieć obsuwę wiadomo było już od tygodnia. Już tam tłumaczyli to chęcią uniknięcia problemów. Kto nie wierzy niech sobie forum bety obejrzy: https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/2015-09-16-maintenance-announcement.3348/ Na serwerach bety nadal jest 0.24 !!! I pisanie o 0.25 gdy jest to kompletnie nieprzetestowana na serwerach wersja, jest po prostu śmieszne :)
 

DeletedUser350

Guest
Już nie przesadzajmy, nie ma jakiegoś dodanego sporego kontentu co zmieni diametralnie rozgrywkę. Dodane zostaną poprawki kosmetyczne jedynie. Nie popadaj w jakąś histerię, zobaczymy dzisiaj tego update'a i wtedy porozmawiamy. Faktem jest, że motyw z walkami mogliby naprawić bo u mnie w bractwie też się na to skarżą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry