• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.26 - opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser79

Guest
PanGry zapewne już może rozbudowywać na wyższe poziomy. Jeśli rzeczywiście tak jest jak pisze PanGry, to zmieniły się jedynie wymiary budynków, lecz zajmują tyle samo miejsca.
 

DeletedUser80

Guest
No nie bardzo, rezydka na 15 poziomie to 12 pól(3x4), na 16 to 10 pól(2x5) - 2 pola oszczędności, na manufakturze żelaza oszczędzasz 1:)
 

DeletedUser

Guest
u mnie też wygląda że mogę rozbudowywać, za pół godzinki zwolnią się robole to sprawdze
 

DeletedUser80

Guest
Nie można rozbudowywać, zamiast ikonki ROZBUDUJ jest ikonka ZBADAJ.
Trzeba będzie się wstrzymać na razie:)
 

DeletedUser261

Guest
A czy poprawiono błąd wywalania z gry podczas walki ? bo nie widzę żeby to było napisane ,proszę obsługę gry o odpowiedź .
 

DeletedUser62

Guest
i oto właśnie chodzi w tej grze :) ciągłe przemeblowania, kombinacje jak tu co ustawić, jak pomieścić, ile czego postawić ...
Główka ma cały czas pracować i kombinować hihi :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
@PanGry Jest ogólnie mały zonk z tym Rozbuduj/Zbadaj ;) Jeśli nie masz wolnych robotników, gra wyświetla Rozbuduj... Ale jeśli masz wolnego, to pokazuje dopiero wtedy Zbadaj. Dla mnie to wprowadzanie w błąd, gdyż sygnalizuje, że budowę można zrobić jeśli znajdzie się wolny. Ja w ten sposób wczoraj też się naciąłem na to, bo przerwałem budowę jednego budynku, by Ratusz próbować podnieść. Dla mnie logika wyświetlania napisów na guzikach powinna zostać zmieniona.
 

DeletedUser261

Guest
No właśnie też tak myślałem ,ale niestety NIE ,tyle wprowadzono zmian ulepszeń a babola nie usunęli ,dlatego mam kolejne pytanie do obsługi gry ,może ktoś mi zwróci kase za diamenty, które kupiłem ,bo skoro nie mogę normalnie grać to składam reklamacje na ten bubel.Komputer mam dobry ,nie takie gry śmigają a tu masakra ,chyba nie myślicie że kupie kompa za 10.000 żeby pograć w Elvenar ,kiedy to zostanie naprawione ? teraz walczyłem i dalej co atak mnie wywala .
 

DeletedUser192

Guest
No właśnie też tak myślałem ,ale niestety NIE ,tyle wprowadzono zmian ulepszeń a babola nie usunęli ,dlatego mam kolejne pytanie do obsługi gry ,może ktoś mi zwróci kase za diamenty, które kupiłem ,bo skoro nie mogę normalnie grać to składam reklamacje na ten bubel.Komputer mam dobry ,nie takie gry śmigają a tu masakra ,chyba nie myślicie że kupie kompa za 10.000 żeby pograć w Elvenar ,kiedy to zostanie naprawione ? teraz walczyłem i dalej co atak mnie wywala .

z walką już ostanio coś zmieni, jeszcze przed 0,26. ZAWSZE jak klikałem podczas trwania tury przeciwnika to okno "bład, przepraszamy" i restart gry...

na 0,26 jescze nie walczyłem.
 

DeletedUser261

Guest
No to ci napisze że nic się nie zmieniło ,dzisiaj rano walczyłem i wywala tak jak wywalało wcześniej ,wprowadzili milion zmian ,ale tego nie poprawili ,bo po co ? walki to jedna z ważniejszych rzeczy tutaj ,dają pr ,pkt a przede wszystkim zabijają nudę ,ale jak walczyć jak co walkę wywala i to za każdym niemal ruchem czyli po kilkanaście razy na jedną walkę ,żeby zająć prowincje należy stoczyć 8 walk czyli wywala mnie ok 100 razy no chyba że jadę automatem ,ale widocznie dla programistów to nic i poprawią to gdy będzie wywalało ludzi 200 razy albo gdy będą mniejsze wpływy z diaxów .
 

DeletedUser

Guest
Nikt oprócz @mar-cin35 ostatnio nie skarżył się na ten błąd. Może warto byłoby przeinstalować flasha lub wyczyścić przeglądarkę jeszcze raz?
 

DeletedUser

Guest
@Avilon Ja tuż przed wyjściem wersji 0.26 (w poniedziałek konkretnie) miałem ten błąd z walkami na pewno. Więc to nie tak, że go na pewno nie ma. Na razie nie walczę, ale w weekend prawdopodobnie będę znów. Wtedy się przekonam czy błąd nadal istnieje. Wywalanie co turę i po wznowieniu animacja wszystkich ruchów po kolei jest conajmniej upierdliwa ;) Jeśli bug jest, to ja osobiście ową animację powtarzającą bym wyłączył i zaraz po ponownym zalogowaniu oraz zgodzie na kontynuację, przenosił do ostatniej pozycji wojsk, a ne od początku. Gdyby opcja wyłączenia animacji ruchów po wznowieniu była normalnie dostępna w menu, to też bym ją miał zaznaczoną, bo jeśli Ci gra się wywala w 15-16 turze, to odczekanie aż one wszystkie przelecą nie trwa 5 sekund...
 

DeletedUser261

Guest
Mam to na 3 kompach ,czyściłem przeglądarki ,wgrywałem flasha na nowo nawet instalowałem chrome ,nic nie pomaga .Na 2 lapkach powinno iść z palcem z tyłu ale nie idzie ,jeszcze raz wszystko sprawdzę bo to jest dziwne ,no ale tak sie robi
gdzie na początku tego nie miałem więc to chyba nie moja wina :/
 

DeletedUser

Guest
Czy te błędy wyskakują w jakimś konkretnym "miejscu" przy ruchu jakiejś konkretnej jednostki? Czym walczysz w prowincjach? zawsze ten sam set czy zmieniasz?
 

DeletedUser261

Guest
Dane kompa wpisałem w temacie " zgłoś błąd " walczę głównie Paladyn II + Cerberus II w zależności od przeciwników różne układy ,raz więcej Palladynów ,raz więcej rogaczy ,a teraz mi zabiłaś klina z tym przy ataku jakiej jednostki wywala bo wydaje mi się że to przy ataku Palladyna II ale ręki nie dam uciąć:eek: ,zobaczę za 15 h bo mi się zwiad zrobi .;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry