• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.27 - opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zapraszamy do wyrażania opinii na temat nadchodzących zmian w aktualizacji 0.27
 

Deleted User - 34008

Guest
To nie słowa w cudzysłowie znikały, tylko sam znak cudzysłowu.
 

DeletedUser

Guest
cóż o wielu błędach nawet nie wiedziałem, ale dobrze że zostały poprawione, głównie z tymi budynkami, nad którymi nie wyswietlały się ikonki, że budynek nie jest połączony :)
 

Deleted User - 34008

Guest
A tymi zmianami nagród za questy to testujecie grę czy graczy ? Bo muszę przyznać że moja wytrzymałość powoli osiąga granicę.
 

DeletedUser192

Guest
i znowu nerf nagród za zadania... manufaktury pierwszego poziomu już wywalone - nie ma sensu ich trzymać na 24h-produkcje.

klikanie pętli nie ma sensu za bardzo. długa jak szlag, nagrody mierne... współczuje nowym graczom już by mi się nie chciało przy obecnych nagrodach grać od początku :p
 

Deleted User - 34008

Guest
Bo nie wiem co komu przeszkadzało, że nagrodami za produkcję 24h były towary z bonusem. Zapewniało to przynajmniej przepływ towarów przez kupca. A teraz nadal będę zdobywał towary bez bonusu, bo kasę za questa wydam właśnie na to. I dalej będę omijał łukiem kupca. Normalnie rozwalają całe założenia gry.
 

DeletedUser234

Guest
Czemu w opisie aktualizacji nie ma nic o powiększeniu mapy, czy dodaniu nowych sposobów zakupu punktów wiedzy (za premiowane zasoby)?
I (właściwie nie wiem, czy to zostało dodane wczoraj, czy wcześniej), ale zostały dodane nowe obiekty na terenach jeszcze niezdobytych + ich mapa zmienia się za każdym zalogowaniem.
 

DeletedUser

Guest
O jakich nowych obiektach mówisz? Możesz załączyć screen o co chodzi?
 

DeletedUser79

Guest
Koledze chodzi chyba o ruiny budynków w tle.

SPOILER]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Boże, a ja po mapie świata biegam i szukam, a to chodziło o miasto :D

Jeśli chodzi o zakup PW za surowce obstawiam, że nie jest to zmiana na stałe- inaczej zostałoby to dodane do oficjalnego opisu aktualizacji. Na becie włączają opcję okresowo. Dowiem się i odpiszę.
 

DeletedUser234

Guest
No tak, o te :p, Miałem napisać o ekspansjach, a wyszły tereny.
Co do tych punktów, to przecież właśnie beta jest od takiego testowania rzeczy.
 

DeletedUser95

Guest
Bardzo dziwne sa te informacje o nadchodzacych zmiannach ostatnio.Kilkanascie -kilkadziesiat linijek o jakichs nic nie znaczacych drobiazgach,ktore nikogo nie obchodza i 99% graczy ich nie zauwazy nawet-za to ani slowa o rzeczach ktore maja faktyczny wplyw na gre-jak to ze z krasnoludami dostalismy 17 nowych ekspansjii,czy ciagle obnizanie nagrod w questach--tzn testujemy cierpliwosc graczy,zobaczymy ilu odejdzie...ile jeszcze kont z top 100 na roznych serverach ma miec nazwe "konto nieaktywne" zeby ich wysokosci dewsi raczyli sie obudzic?Bo jakos nastepcow "diamenciarzy" nie widac....
 

DeletedUser226

Guest
ja mam pytanie z tak zwanych na " zasypkę " aktualizacje były epoka krasnoludów weszła a co z cudami architektury ludzi i elfów ? wiki tej gry pięknie opisuje jak to za podbite prowincje można zdobywać runy ale trzeba najpierw opracować technologię odblokowującą cuda na końcu IV rozdziału a tej technologii nie ma .Tyle tytułem wprowadzenia pytania )) . Czy ktoś wie kiedy ta technologia się pojawi ? Lub od czego to zależy bo może trzeba spełnić jakieś warunki o których nie wiem .
 

DeletedUser79

Guest
@Barsum, przecież u nas ta aktualizacja z antycznymi cudami nawet jeszcze nie weszła ;)
O wszystkim co nadejdzie w następnych aktualizacjach będzie opisane w odpowiednim temacie na forum - śledź dział aktualizacje i ogłoszenia.
 

DeletedUser226

Guest
skoro jeszcze TA aktualizacja jeszcze nie weszła to dlaczego mamy już wersję 0,27 jak na becie ?

images
 

DeletedUser226

Guest
dziękuję za odpowiedź . rozumiem że nie wiadomo jeszcze kiedy to uaktualnienie gry wejdzie na polskie serwery ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry