• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.29 - opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13

Guest
Kolejna aktualizacja to kolejny krok do poprawienia (i ulepszenia) gry:)
Co tu dużo mówić - super :)
 

DeletedUser79

Guest
Graczy najbardziej powinna ucieszyć wiadomość o zmianie przeglądu mapy świata, ale efekt zobaczymy dopiero jutro, więc okaże się, czy są to rzeczywiście zmiany na lepsze.
 

DeletedUser

Guest
ramka nie zniknie, według tego co widziałam na becie, zrobi się jednak na szczęście mniejsza.
 

DeletedUser

Guest
Na razie nie ma co zbytnio komentować, trzeba poczekać do jutra :) Miejmy nadzieję, że ta aktualizacja wyjdzie na dobre każdemu graczu :)
 

DeletedUser234

Guest
Pojawią się nowe zadania powtarzalne, czy tylko te fabularne?
 

DeletedUser192

Guest
chyba właśnie się wgrywa bo wywaliło z gry i wyświetla błąd połączenia :)
 

DeletedUser79

Guest
W dziale zgłoś błąd pusto, więc chyba udana aktualizacja, chyba, że jeszcze nie zostały wykryte błędy :)
 

DeletedUser79

Guest
Ale różnica chyba jest widoczna - mi osobiście nie przeszkadzała wcześniejsza wersja, ale trudno jest mi odnaleźć prowincje, które mam odkryte itd. To trzeba przyznać.
 

DeletedUser110

Guest
Przydałoby się jednak oddalanie mapy, na które liczyłem, a nie ma.
 

DeletedUser192

Guest
szczerze ? gram w 5 (s2) i 6 (s1) epoce i zmian w zadaniach nie widzę żadnych. co mnie cieszy bo ostatnio były tylko nerfy.
a mapa wygląda tak jak wyglądała przed ostatnim updatem też nowości żadnych.
 

DeletedUser192

Guest
a dziś miałem błąd ze znikającym kompletnie budynkiem i kursorem podczas budowy/przenoszenia. tylko f5 ratuje.

zmiany na plus poza rollbackiem mapy jakoś nie widzę
 

DeletedUser382

Guest
Gra zawiesza się gdy wchodzę do prowincji i chcę negocjować, restart i jest ok, wchodze do innej prowincji i kiedy zamiast walczyć wybieram negocjacje gra się zawiesza. Tak miałem z 6 razy. Pomaga tylko odświeżenie strony
 

DeletedUser243

Guest
  • Dodano sporo zadań dotyczących Krasnoludów i Antycznych Cudów
Jak na razie miałem tylko jedno zadanie - podnieś poziom portalu do 2 lvla, a główna linia "fabularna" zatrzymała się na; tajemne runy- zbadaj antyczne cuda, których nie mam zamiaru badać.

W zadaniu "Więcej miedzi" zwiększono nagrodę za jego wykonanie.

O ile dobrze kojarzę, jest to dawne zadanie zyskaj 8000 granitu, a dostaniesz 20 miedzi, nagroda została zmieniona na 120 000 monet, co z mojego punktu widzenia jest mocno rozczarowujące, liczyłem na zmiany, ale nie takie.

Mapa świata- strzałka na plus, chociaż średnio się przydaje. Cieszą naprawione błędy.
 

DeletedUser192

Guest
Mapa świata- strzałka na plus, chociaż średnio się przydaje.

dzięki niej zlokalizowałem jedną osobę z którą handluje z prowizją. tylko co mi po tym jak ciągle dzieli mnie od niego z 10 niezbadanych pól w linii prostej. do innych rzeczy ta strzałka jest przeciez niepotrzebna. a biorac pod uwage "zaludnienie" S1 to już w ogóle zbędny bajer ;)
 

DeletedUser412

Guest
pierwsza aktualizacja po której mi wiesza mapkę :/ Do poprawy !
 

DeletedUser

Guest
Gra zawiesza się gdy wchodzę do prowincji i chcę negocjować, restart i jest ok, wchodze do innej prowincji i kiedy zamiast walczyć wybieram negocjacje gra się zawiesza. Tak miałem z 6 razy. Pomaga tylko odświeżenie strony

Potwierdzam występowanie tego błędu u siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry