• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.30 opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser261

Guest
Stawianie produkcji surowców ,armi i budowy różnycg budynków kosztuje tyle młotków że chyba niedługo trzeba będzie stać ze wszystkim.Mam 6 produkcji pyłu ,5 jedwabiu i 2 drewna ,jedwab i pył na max poziomie drewno na 15-stym ,proszę o przeliczenie ile to kosztuje a jak wyżej pisałem jeszcze armie trzeba robic i rozbudowywać się ,pół miasta trzeba by było zagospodarować warsztatami żeby wystarczyło młotków ,to jest bez sensu ,gra robi sie nuuuuuuuuuuuuudna do szpiku kości a jak stanę ze wszystkim bo mi młotków braknie to juz będzie tragedia i chyba będzie trzeba dać sobie siana ,już w oczekiwaniu na granit stoimy z technologią ,niedługo staniemy ze wszystkim bo zabraknie młotków i na dobitkę walczyć nawet nie ma jak bo armie w prowincjach sa za silne i trzeba towarami płacić.Na W mam kilkukrotnie mniejsze miasto niz na A a za zadania dosteję 4000 a na A 9000 ,różnica w miastach jest ogromna a nagroda za zadanie wogóle tego nie oddaje ,czy ktos o tym pomyslał ? raczej nie myslicie tylko jak tutaj dowalić żeby było trudniej ,niech będzie trudniej ale z głową .

Dodam że jedynym elementem rywalizacji tutaj jest rozbudowywanie miasta a to walka jest tym co nakręca takie gry jak FoE ,tutaj nawet raz na 24 h w tych prowincjach powalczyc sie nie da bo jak pisałem nie da rady ,czy obsługa gry widzi co ludzie piszą i czego oczekują ? chyba nie bo nawet nic nie piszą ,niedługo zostanie tutaj tylko obsługa bo tak zniechęcicie ludzi .Gdyby nuda i monotonia były elementem rywalizacji to ta gra była by nr 1 na świecie ,bo nawet w grach na stronce wyspa gier gdzie gra sobie mój 6-cio letni synek ,wiecej się dzieje niz tutaj .Po co sa bractwa ? towary można dostać u kupca ,wystarczyło wprowadzić czat globalny i by było prawie to samo .Jeżeli wprowadzacie bractwa to powinniscie dodać element rywalizacji miedzy nimi ,jedna firma ,macie doswiadczenia z FoE a nie potraficie tego wykorzystać zupełnie i nie chodzi mi aby te dwie gry były identyczne bo to jest bez sensu ,ale doświadczenie w polu rywalizacji powinniscie wykorzystać a tu totalna klapa ,walki dają to czego ludzie chcą to walki na FoE powodują że ludzie kupują diamenty żeby odblokować poziomy pereł ,uzdrawiać wojsko i dzięki temu zajmować kolejne sektory które później przekładają się na miejsce gildii .tam jest rywalizacja miedzy pojedynczymi graczami ( sąsiadami ) i gildiami ( tutaj bractwami ) ,tutaj nie ma nic ,wchodzisz ,zbierasz ,ustawiasz ,wchodzisz ,zbierasz ,ustawiasz i tak co jakiś czas ,w zaleznosci kto ile go ma .Będzie tak dalej i żadne nowe ,kolorowe budyneczki nic nie dadzą kazda gra powinna miec element współzawodnictwa nie monotonii ,tutaj ktos sie pomylił ,podajcie tam wyżej że gra powinna miec więcej elementów współzawodnictwa a nie monotonii ,tak sie zastanawiam czy to INNOGAMES czy może ktoś inny to robi bo wieżyc się nie chce że to INNO .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser236

Guest
Przykro pisać.
W tej grze sporo ludzi pracuje niewielu jest dzieciaków z gimbazy, czy to ktoś wziął pod uwagę?
Nie każdy w pracy klika co 3 godziny.
LUDZIE postawili warsztaty 15lv lub wyżej i teraz wypadało by je usunąć i postawić kilka innych 1 lv, żeby więcej dostać bonusów młotków za kasę.
Wcześniej zbierałem po 170k $ po około 10 razy na dobę i za każdy zbiór wpadało 9k młotków
Teraz wypada uzyskać miejsce z warsztatów 15 lv i zrobić na ich miejscu kilka 1 lv.
dlaczego:
bo bonus za zebranie 170k $ i 2 warsztaty 1 lv na 3 godziny wynosi - 9k młotków
Żeby wyprodukować 9k młotków w warsztatach 15 lv potrzeba 4,5 warsztatu!!!

Wniosek usunąć wszystkie warsztaty 15 lv i zrobic 1lw.

Kolejna sprawa -
wcześniej likwidowano wioski do których nikt nie wchodził - po cichu zaniechano tej praktyki- dlaczego - bo za mało ludzi w to gra ?!

Jeszcze ze dwie takie aktualizacje jak ta ostatnia i zostanie w grze sam team .
Ja napiszę to - gdy po kilku tygodniach przerwy we wpłatach na rzecz INNO GAMES zrobiłem po raz kolejny przelew po diamenty - niestety - następnego dnia wprowadzono aktualizację - żona miała rację szkoda było kasy.

Na koniec widzę taką rzecz - coraz mniej ludzi wchodzi na forum - coraz mniej gra - pytanie kiedy planowane jest wygaszenie tej gry???
Mam nadzieję że nie będzie to zrobione po cichu, tak, że większość graczy dowie się o tym w ten sposób, że linki do ich kont staną się nieaktywne jak to miało miejsce wcześniej z innymi grami na przeglądarkę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Gra nie zostanie wygaszona, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zarżnie kury znoszącej złote jajka ( czytaj nikt nie zamknie sobie źródła dochodu ).
Mi się po prostu wydaje, że te wszelkie zmiany zmierzają tylko do jednego - do wyciągania z graczy jeszcze większej kasy i zwiększenia swoich zysków. Przykład - dodanie nowych budynków kultury w 0.30. Problem tylko w tym, że jak będą stosowane takie praktyki o których piszą gracze w tym temacie, to przyniesie to skutek odwrotny do zamierzonego.
 

DeletedUser261

Guest
Rycerz Darek zgadzam się z tobą ,ale raczej ta gra nie zniknie bo w ostatnim INNO TV były pokazane plany na przyszły rok ,mam nadzieje że obsługa tutaj przekazuje uwagi ludzi, wyżej bo nikt tak jak my ,czyli gracze nie wie co brakuje tej grze .Te konkursy tutaj to byście sobie też podarowali i może pomyśleli o eventach ,bo to w czasie wventów kiedyś padały serwery na FoE ,dlaczego ? bo tyle ludzi siedziało ,czy ja muszę o tym przypominać ? dodane zostały krasnoludy i co? zrobiliście tylko pod górkę strasznie z tym granitem i gra zrobiła się bardziej monotonna a czekałem na to i klapa ,gdyby krasnoludy zostały dodane do armii dodając jej konkretne bonusy, było by już coś na +. O perłach wypowiadać się nawet nie chce bo ani to ładne ,ani przydatne a jak oddam za to badziewie bonusowe relikty to mi serducho pęknie ,bo tak strasznie ciężko je zdobyć mając ponad 200 prowincji zdobytych .Nikt tutaj nie chce źle ,nikt nie narzeka specjalnie aby wam zrobić na złość,stwierdzamy tylko fakty .Miałem kupić 14.000 diamentów ale chyba się wstrzymam ,tak pomyślałem że cholera wie co jeszcze będzie .:(
 

DeletedUser261

Guest
raventes83 teraz zobaczyłem post który napisałeś i masz rację ,czego ja jestem przykładem ,chodzi o kasę oczywiście

Avilon gdyby nie ty to bym pomyślał że obsługa nie istnieje :D
 

DeletedUser

Guest
raventes83 teraz zobaczyłem post który napisałeś i masz rację ,czego ja jestem przykładem ,chodzi o kasę oczywiście

Avilon gdyby nie ty to bym pomyślał że obsługa nie istnieje :D

Przykro nam, że jest tyle negatywnych opinii, z większością jednak muszę się zgodzić. Mam podobne odczucia jako gracz.

Spoko, niedługo mnie nie będzie, kończę karierę 31.12.2015
 

DeletedUser

Guest
Opcje są 2. Albo twórcy gry wezmą sobie głęboko do serca nasze ( graczy ) uwagi i zaczną tworzyć grę z głową dzięki czemu ludzie będą w nią grać z chęcią, przy okazji od czasu do czasu płacąc za coś extra, albo niedługo jak napisał Rycerz Darek będzie w nią grać sam team i źródełko wyschnie jak piasek na pustyni. W dzisiejszych czasach tworzenie czegokolwiek tylko z myślą o zysku i naciąganiu ludzi to ślepa uliczka.
 

DeletedUser

Guest
@Rycerz Darek Malutka uwaga... Nie zrezygnowano z praktyki usuwania martwych kont. Ja dzisiaj zauważyłem brak kolejnego sąsiada, a znajomi donoszą, że im też ciągle co jakiś czas znikają. Dziś dowiedziałem się o kolejnym graczu z kręgu Top150, który prawdopodobnie kończy grę.
 

Mikekun

Rozbójnik
Malutka uwaga, czy da się usunąć opcję "Przyspieszenia sprzętowego". Mam wrażenie że co rusz siłowo jest ona narzucana przez co nie da się normalnie zalogować do gry. Dodatkowo nie każdy gracz posiada boski sprzęt na którym można sobie takie cudo włączyć. Liczę że skończy się taka praktyka. Tutaj ważny jest konfort graczy a nie sprzętowy firmy ;)
 

DeletedUser

Guest
@raventes83 Problem w tym, że co jakiś czas podczas aktualizacji potrafi się ona "samoczynnie" włączyć niektórym osobom, a dodatkowo kierownictwo projektu forsuje to rozwiązanie i co jakiś czas informują, że chcą ustawić jako domyślne zachowanie właśnie akcelerację włączoną.

EDIT: Byłbym zapomniał... Gdy jest ona włączona, potrafi mocno spowolnić działanie lub zawiesić grę przy logowaniu, więc może być tak, że przez nią będziesz miał problemy z dostaniem się do opcji jej wyłączenia :D
 

DeletedUser

Guest
Jedynym sposobem by nie działała jest jej ręcznie wyłączanie, ponieważ od wersji 0.30 gry jest ona domyślnie aktywna. Więc po prostu trzeba ją wyłączyć i tyle :)

A to o czym piszesz to są skutki uboczne jej aktywacji na słabym sprzęcie :)
 

DeletedUser171

Guest
Może sami będą się w to bawić, bo robienie pod górkę, za każdym razem w aktualizacji nie przynosi im chwały.
 

DeletedUser261

Guest
A i jeszcze mam jedno pytanie GDZIE JEST CZAT GLOBALNY ? chyba wszyscy o nim zapomnieli ,niestety :oops:

A co mają powiedzieć ci z Bractwa gdzie sympatyczna Avilon jest?
chudya ,ale ona chyba kończy z obsługą gry? a grać będzie, bo jak jest jak piszesz to trza prosic zeby nie kończyła .


Nie chcę, żeby ten temat zszedł na mnie, to nie istotne, grać nie zamierzam, jeśli nie będzie mnie w teamie to nie ma to sensu.
Avi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
chudya Trzeba powiedzieć " miło się z Tobą grało i wielka szkoda, że rezygnujesz z gry, ale widocznie masz ku temu swoje powody "

mar-cin35 Chyba wszystko jest jasne :) Chociaż od siebie dodam, że chyba Avi uzależniła swoją grę od tego czy będzie w teamie, czy nie - komentarz pozostawię dla siebie.
 

DeletedUser52

Guest
Gdybanie, od czego Avi uzaleznila swoja gre tez mogles pozostawic dla siebie, bo to tylko Twoje domysly ;)

Dlaczego moderatorzy tutaj i podobno w FoE nagle skonczyli gre na serwerach? Inno zawsze 'placilo' darmowym pracownikom nedzna rekompensate za ich czas w premium a teraz zakazaliscie im grac???

Nie moge juz edytowac poprzedniego postu, ale poprosze o wyjasnienie od Innogames. Dlaczego modzi koncza gre?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser48

Guest
Nie moge juz edytowac poprzedniego postu, ale poprosze o wyjasnienie od Innogames. Dlaczego modzi koncza gre?

Czy długo trzeba czekać na odpowiedź na zadane powyżej pytanie?
Czy tutaj też polityka weszła i właściwych ludzi się usuwa a może to jest początek końca gry?
 
Status
Zamknięty.
Do góry