• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.31 opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To ja powiem tylko tyle, bo gram na serwerze beta... Nie liczcie na cud - błędów i wieszania się nie ma odczuwalnie mniej W zasadzie spotkacie większość błędów jakie zauważono w wersji 0.30 już. Tak naprawdę zmniejszyła się tylko ilość tych mało istotnych i mniej zauważalnych. Poważne jak były tak, są. Zwłaszcza dotyczy to mapy prowincji i odwiedzania sąsiadów.
 

DeletedUser

Guest
A jakie błędy pojawią się po tej aktualizacji ? bo prawdę mówiąc to już zaczynam się bać co tym razem zostanie skopane. Tu widzę poprawki "czysto kosmetyczne", które absolutnie mnie nie satysfakcjonują.
 

DeletedUser

Guest
Trudno do końca powiedzieć, bo te istotne niepoprawione i tak przesłaniają inne. Ogólnie jest trochę nadal, ale najciekawszy wiąże się z Ratuszem, ponieważ teraz pomoc sąsiedzka potrafi dawać losowe ilości Monet. Niektórzy twierdzą, że choć powinni dostać przykładowo 50 kilka tysięcy z pomocy sąsiedzkiej, dostawali za jednym kilkanaście tysięcy mniej niż powinni, ale za innym razem ponad pół miliona ;)
 

DeletedUser580

Guest
  • Przeczytane powiadomienia nie będą już wyświetlać się jako nieprzeczytane -> Powiadomienia już się nie wyświetlają, ale wiadomości nadal tak. Niestety szklanka jest w połowie pusta, a nie pełna...
  • Obywatele Twojego miasta znów spacerują po ulicach -> U mnie, po ulicach, nadal chodzą tylko jacyś faceci z młotkami i grube rude laski. Na elfów to mi oni nie wyglądają...
Poza tym Wesołych Świąt i dzięki za aktualizację. ;)

Pozdrawiam,
A.
 

DeletedUser

Guest
Po ulicach mojego miasta nigdy nikt nie spacerował i nie spaceruje również po aktualizacji 0.31.
 

DeletedUser363

Guest
Potwierdzam to, co pisze ag123, przynajmniej w pierwszej części. Ikonki nowych wiadomości i tak się pojawiają, nawet jeśli nowych wiadomości nie ma. Zgodzę się również z raventes83 - nie spaceruje u mnie nikt. Coś trzeba włączyć bonusowo? Mam puste drogi.

Ach, chyba wiem o czym mówi thek - przed chwilą mi grubo ponad 100 tysięcy monet wleciało z ratusza. :D
 

DeletedUser234

Guest
1. Ludki dalej się nie pojawiają kiedy grafika jest ustawiona na wysokim poziomie. Na reszcie ustawień działało i działa normalnie. ampH i raventes83 musicie mieć portal krasnoludów (chyba) i ustawienia na niskich/średnich.
2. Przy zebraniu monet z ratusza dostałem ~1 200k monet, mimo, że nad ratuszem było napisane "396k". Nie mówiąc już o tym, że maksymalnie można uzbierać 880k na moim poziomie.
3. Towarzysz z bractwa dostaje monety za pomoc tylko kiedy udzieli jej na ratusz, w innych przypadkach nie.
 

DeletedUser

Guest
@ampH Ja na becie mam wioskę dopiero co zresetowaną (połowa 1 ery) i za jeden klik od sąsiada dostałem tam o 150k, co jest 2.5-krotnością limitu Ratusza. Tu, na Arendyll przed chwilą za jeden klik dostałem 1.5 miliona monet. Ogólnie błędów znowu się wysypało trochę. Niektórzy nie potrafią nawet na mapę prowincji wejść. Nie tylko raz na jakiś czas, ale za każdym razem im się wtedy zawiesza. Dzień bez buga - dniem straconym ;)
 

DeletedUser363

Guest
@thek dlatego ja już gdzieś kiedyś pisałem, że strach się bać tutaj każdej kolejnej aktualizacji. :) Devka IG chyba ma wewnętrzne zawody kto wygeneruje więcej błędów, a jak się trafi internal to mają dodatkowe punkty. :D
 

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

Standardowo aktualizacja wprowadza więcej zmian aniżeli nowości. Liczę na to że po tej aktualizacji zniknie bug który mówił mi że za produkcję surowców płaciłem dwa razy więcej aniżeli powinno być. Kiedy zaczął mi się on wyświetlać myślałem czy nie strzelić sobie w głowę, bowiem błędy nawet podczas aktualizacji zostały skopiowane. Na serwerze testowym został on usunięty wraz z aktualizacją 0.31. Dodatkowo zaczęły się pojawiać również i inne glicze :

1.Monety z zbiorów dodają się mi dwukrotnie, czyli raz właściwie do monet, drugi raz przy ładowaniu się technologi do kultury. Kiedy z niej wychodzę monety są usuwane z poziomu kultury
2.Na żadnym poziomie graficznym nie widać ludzików którzy powinni maszerować po mieście.
3.Poziom wsparcia z ratusza może nas zaskoczyć, raz miałem dodane ponad 360 tys monet do skarbca, innym zaledwie 1,200 mimo iż za jedno wsparcie na obecnym 9 poziomie wpada mi ok 12 tys monet.
4.Różnorodne rzeczy w grze potrafią się ładować bardzo długo mimo wyłączonego przyspieszenia sprzętowego, co prowadzi do takiej sytuacji że gra ma glicz pamięci podręcznej i potrzebne jest ponownie jej załadowanie. Zwłaszcza przy chęciu wejścia na poziom odkrywania technologi oraz dodatkowo przy ładowaniu się mapy kontynentalnej (na tą chwilę nie mogę wspierać właściwie ludzi).

To tylko nie licznie problemy z grą które są tworzone przez IG, a nie koniecznie występują one wraz z winą użytkowników.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy wyszedł jakiś hotfix, czy inna aktualizacja, ale właśnie po ulicach mojego miasta zaczęli spacerować ludzie, a nie mam portalu krasnoludów.

- właśnie przeczytałem, że jednak wyszła nowa poprawka - czyli tym razem skuteczna :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry