• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 1.51 - błędy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2340
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2340

Guest
Cała masa błędów po aktualizacji:
- ikony nad warsztatami poprzestawiane,
- bałagan w drzewku badań,
- brak możliwości wejścia w drzewko,
- nadal brak komunikacji z serwerem - wywalanie przy próbie odwiedzania innych, etc.

Ktoś coś jeszcze ma niech dorzuca na bieżąco.
 

Hassano

Łucznik
Złe zbieranie wojska pokazuje tylko jeden oddział a nie tyle ile faktycznie sie wyprodukowało
 

DeletedUser174

Guest
podwójne kliki myszki czy pobór mlotków przy zwiadzie, ale to wcześniejsze błędy nie spowodowane aktualizacją akurat

po aktu problemy z przesunięciem mapy miasta

ps: ciasteczka to ja akurat dzisiaj czyściłam nawet...
 

Hassano

Łucznik
Błąd ale już też występujący wcześniej, zbieram surke daje nową produkcje niby sie wszystko sie robi przeloguje sie i skaczą znaki zapytania i produkcji niema..
 

Nusion

Kapłan
U mnie z kolei raz na jakiś czas zbieram produkcję i nie da się kliknąć w żaden domek, przy czym inne funkcje działają, poczta, czat, mapa, więc gra nie jest zamrożona. W każdą ikonkę da się kliknąć prócz kupca, pewnie dlatego że jest również budynkiem a te stają się nieklikalne. Pomaga oczywiście przelogowanie ale to nie jest rozwiązanie
 

DeletedUser2823

Guest
Zrzut ekranu (1).jpg
tak wygląda drzewo wiedzy.:(
ale działa (chyba) mam za mało PW żeby sprawdzić.o_O
Sprawdziłem działa, ale piękne jest nadal, że ho ho.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
U mnie badania startują zawsze od początku danej rasy (do tej pory było od ostatniego niezbadanego), wczoraj badanie które rozwijałem było niedostępne (jakbym nie wykonał wcześniejszych kroków) dziś już się odblokowało - generalnie jak po aktualce bałagan gorszy niż był, reszty błędów nie zauważyłem (znaczy już się przyzwyczaiłem do zawieszeń w firefoxie i zamrażania budynków w chromie itd więc traktuję to jako element gry)
 

visit0r

Paladyn
kolejny dzien, czyli od momentu wprowadzenia aktualizacji gra sie blokuje po kliknieciu w ikone drzewka badań, drobne pytanie do administracji gry: to wasz pomysl na zniechecenie graczy do waszej firmy??
macie zamiar to naprawic czy bedziecie udawac ze wszystko jest w porzadku??
 

DeletedUser2823

Guest
Wczorajsza aktualizacja nie zmieniła wyglądu drzewka wiedzy.:confused:o_O
Nie mogę edytować swoich dawniejszych wpisów.
Coś się zmieniło na Forum?
 

DeletedUser2823

Guest
U Ciebie być może nie było. ;)
U mnie jest wersja v 1.51.4 (de272e13d) (2018.04.12 10:52); to w ostatnim nawiasie to data i godzina aktualizacji.
Miłego dnia.
 

DeletedUser2340

Guest
O patrz, a myślałem, że te cyferki to tajemnicze kody do odblokowania ukrytych funkcji w grze ;-)
Rzeczywiście była aktualizacja, sugerowałem się trąbką.
 

DeletedUser3033

Guest
Ktoś może wie o co chodzi z budyneczkami od kultury co to za podział na eventowe i dlaczego w zwykłych jest sugerowany poziom (???) ?
 

DeletedUser174

Guest
Szkoda ze sie nawet nie pochwalili że coś chcą naprawić.. ale przynajmniej błąd z wojskiem poprawili
moim zdaniem poprawne pytanie powinno brzmić: co tym razem zepsuli i jak bardo to będzie bolało ... bo w naprawy to ja juz dawno przestałam wierzyć. Święty Mikołaj jest bardziej prawdziwy
 

Hassano

Łucznik
Czemu mam dziwne wrażenie że forum też podupadło.. czasem pół dnia nawet wpisu niema, połowe ludzi którzy tu pisali chyba już sobie dało spokój z forum a może i z grą. Aż sie boje tych aktualek bo ona tylko pomagają podjąć tą właściwą decyzje..
 

DeletedUser

Guest
@hassano :
1. Zrobiło się ciepło ja też wolę pójść na słoneczko niż rzeźbić na ugorze
2. Ostatnia "cicha" zmiana na przykład wyłączyła opcję edytuj posty na forum (albo raczej przycieła czas dostępności do nich) - no ale po co ogłaszać takie bzdety
 

DeletedUser626

Guest
W kwestii edycji postów nic się nie zmieniło, po prostu ten dział ma inny limit niż dyskusje.

Przejrzałam sobie listę zgłoszonych tu błędów i posprawdzałam to, co nie ma własnych tematów lub nie jest zgłoszone. Jeśli będę potrzebowała więcej informacji, to dopytam na privach. Na przyszłość proszę o dostosowanie się do instrukcji: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/instrukcja-tworzenia-zgłoszeń.924/
Robienie takich "spisów" jak tutaj mija się z celem. Jeśli chcecie podyskutować o błędach w danej aktualizacji, to jest temat w dyskusjach. Jeśli chcecie faktycznie coś zgłosić, to zgłoszenie powinno mieć ręce i nogi i zawierać potrzebne informacje, inaczej mogę jedynie zgadywać co autor miał na myśli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry