• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Aktualizacja 1.65

DeletedUser174

Guest
Prosimy o wypowiedzi w tym wątku.

@Shannqa czegoś tu chyba brakuje... może jakieś przekierowanie by się nadało /sory ironicznego uśmieszku nie bedę dodawać, za wcześnie jeszcze... muszę się najpierw obudzić/


a teraz do rzeczy:
  • Już wkrótce każdy Gracz będzie mógł przełączyć się na wersję HTML5 w ustawieniach gry. Na razie ta funkcja jest całkowicie opcjonalna i w każdej chwili można powrócić do wersji Flash. Póki co HTML5 będzie wspierane w następujących przeglądarkach:
    • Google Chrome (i inne przeglądarki oparte na chromium)
    • Mozilla Firefox
    • Opera
    Z czasem dodamy również wsparcie innych przeglądarek. Możliwość włączenia HTML5 nie będzie dostępna od razu po aktualizacji gry. Ta funkcja musi zostać aktywowana oddzielnie, w związku z czym dostępna będzie dopiero po pewnym czasie.
kombinacja określeń: wkrótce i dostępna będzie dopiero po pewnym czasie. opcjonalna brzmi dość komicznie. Tzn sama w sobie może nie jest niczym nadzwyczajnym, ale wg słownika ig jest przezabawna. Wisienką na torcie jest określenie funkcja jest całkowicie opcjonalna ... = będzie śmiesznie :D

  • Badania - Ikona informująca o nowym badaniu pojawiało się niekiedy przy technologiach, które zostały już ukończone.
ile razy ten komunikat się już pojawiał w ogłoszeniach o błędach...
  • Zadania - W zadaniach wymagających wydania Punktów Wiedzy, PW zainwestowane w Antyczne Cuda liczone były podwójnie.
tak, mieliśmy świadomość, ze ten błąd zostanie naprawiony w tempie ekspresowym. Aż dziw że specjalnej łatki nie dodali na chybcika...
  • Produkcje - W wyjątkowych przypadkach niemożliwe było poprawne zebranie towarów w budynkach, które automatycznie je produkują.
a bedzie możliwe w końcu normalne ustawianie./zbieranie produkcji? bo akurat z automatyczną produkcją nigdy sie nie spotkałam. A z upierdliwym zawieszaniem się fabryk/warsztatów często. A błąd z wyświetlaniem jednostek z koszar?

  • Budynki eventowe - Poprawiliśmy kilka opisów budynków, które zostały wprowadzone w wydarzeniu Święto Plonów.
aż mnie ciekawi jak to będzie działać nawet... tylko poprawicie wyświetlanie statów czy te pierdu-pierdu przy "opisie"

  • Dodaliśmy możliwość leczenia za pomocą diamentów jednostek, które zostały ranne w walce. [w apikacji]
  • Sklep - Dodaliśmy brakujące tłumaczenia najbardziej popularnych i najbardziej korzystnych ofert.
no! i to jest własnie to! dodać prywatną wiadomość w apce to zbytek łaski i prawdziwa fanaberia (komunikacja to jest podstawa do jasnej cholery!!!!), ale opcje diamentowe musza śmigac... nóż sie w kieszeni otwiera!!!!
 

Hassano

Łucznik
147 aktualizacja która nic nie wnosi.. a pierwszy tekst o HTML5 to czysta kpina.. zapowiadają to w aktualizacji ale tak naprawde wcale jej może nie być a kiedy będzie?? Kiedyś MOŻE..
Szkoda że nic o czacie nie napiszą.. Starego nie chcieli już naprawiać bo sie niby sypał, nowy działa jak stary albo i jeszcze gorzej.. a może jakiś cep nawet go nie przełączył i dalej jedziemy na starym a w firmie myślą że to już nowy..
 

DeletedUser

Guest
"Już wkrótce"
"Z czasem dodamy"
"nie będzie dostępna od razu po aktualizacji gry"
"dostępna będzie dopiero po pewnym czasie."
"Ikony"
"Ikony"
"Ikony"
"Poprawiliśmy kilka opisów budynków,"
"tłumaczenia najbardziej popularnych i najbardziej korzystnych ofert."
" informacja na temat korzyści, które można osiągnąć po ukończeniu samouczka."

BRAWO WY
 

Hassano

Łucznik
Ta aktualizacja zmieni całe moje życie a najbardziej przydatna rzecz to dodanie lepszych opisów przy gównach za diamenty..
NIE BRAWY WY !!
 

DeletedUser

Guest
Odnośnie aktywacji HTML5, czekamy na aktualizację Google Chrome do wersji 70, która naprawia pewne błędy występujące w wersji 69, dlatego nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty. Proces aktualizacji Chrome rozpoczął się wczoraj, więc jeśli nie wystąpią dodatkowe problemy z tą wersją przeglądarki, to w ciągu kilku dni będziemy mogli włączyć HTML5.

@jagienkaa, dziękuję za zrzut ekranu, zgłoszę ten problem.
 

Sorcha

Rycerz
Mam takie same napisy jak @jagienkaa , proszę:

ManJedWróżek_napisy.png
No może jest trochę lepiej, jak widać na powyższym zrzucie ekranu bo tylko dłuższe napisy wchodzą na ikonkę i resztę wiersza, ale nie powinno tak być.
Dodam,że to jest niezależne od przeglądarki. Sprawdzane w Firefox i jednej opartej na Chromium.
 

Midi67

Rozbójnik
Chrome 70 już śmiga .... i cooo?

dawno mnie tu nie było :) ale jak widać NIC się nie zmieniło nawet po zmianie CM....



Odnośnie aktywacji HTML5, czekamy na aktualizację Google Chrome do wersji 70, która naprawia pewne błędy występujące w wersji 69, dlatego nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty. Proces aktualizacji Chrome rozpoczął się wczoraj, więc jeśli nie wystąpią dodatkowe problemy z tą wersją przeglądarki, to w ciągu kilku dni będziemy mogli włączyć HTML5.

@jagienkaa, dziękuję za zrzut ekranu, zgłoszę ten problem.
 

DeletedUser1775

Guest
Mam takie same napisy jak @jagienkaa , proszę:

View attachment 576
No może jest trochę lepiej, jak widać na powyższym zrzucie ekranu bo tylko dłuższe napisy wchodzą na ikonkę i resztę wiersza, ale nie powinno tak być.
Dodam,że to jest niezależne od przeglądarki. Sprawdzane w Firefox i jednej opartej na Chromium.

tak, nawet w warsztatach niektóre napisy ścina...

warsz.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32

Guest
Problem z ucinającymi nazwami jest już znany i został przekazany.
Pozostaje cierpliwie czekać na rozwiązanie tej przypadłości :).
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym uniżenie podziękować Elvenar Team za tak wyczerpujące i dokładne wytłumaczenie zaistniałego problemu, jak i szczegółową informację o krokach, jakie należy podjąć, aby wspomniana niedogodność nie przeszkadzała nam, skromnym graczom w zabawie.
 

Hassano

Łucznik
Chciałbym uniżenie podziękować Elvenar Team za tak wyczerpujące i dokładne wytłumaczenie zaistniałego problemu, jak i szczegółową informację o krokach, jakie należy podjąć aby wspomniana niedogodność nie przeszkadzała nam, skromnym graczom w zabawie.

To podziel sie tą odpowiedzią aby i nasze życie stało sie lepsze
 

DeletedUser32

Guest
Chciałbym uniżenie podziękować Elvenar Team za tak wyczerpujące i dokładne wytłumaczenie zaistniałego problemu, jak i szczegółową informację o krokach, jakie należy podjąć, aby wspomniana niedogodność nie przeszkadzała nam, skromnym graczom w zabawie.
Proszę bardzo. Polecamy się na przyszłość :).
Prawda, życie stało się lepsze.
 

DeletedUser174

Guest
Problem z ucinającymi nazwami jest już znany i został przekazany.
Pozostaje cierpliwie czekać na rozwiązanie tej przypadłości :).

pierwsza moja myśl:
o jakiś dowcipniś się znalazł i ironizuje z wypowiedzi CM-a
druga moja myśl:
o nie! to jakiś stażysta... eee... że jak? z teamu?
trzecia moja myśl:
zaraz członek teamu nie ma ustawionego avatara? to jakiś żart czy jak?
czwarta moja myśl:
jakby była Drago to by przedstawiła najpierw i takich wpadków nie było... ech...

za dużo myśli...

ups dopadła mnie kolejna
Pozostaje cierpliwie czekać na rozwiązanie tej przypadłości :).

Kocham takie odpowiedzi! Cierpliwie to czekamy np na wywalenie z serwera nieaktywnych graczy... tak mniej więcej na 3 lata z hakiem ta cierpliwość jest wyliczona. Cierpliwie czekamy na naprawę czata i ogólnie gry, która się sypie po każdej aktualce. I na wiele innych rzeczy cierpliwie czekamy. Kolego/koleżanko/whatever uśmieszek na końcu nie sprawi że ten komunikat nabierze większego sensu. Każdy błąd jest wam znany.. A ten cyniczny uśmiech ... Mnie drwina drażni, zwłaszcza gdy to ktoś ze mnie drwi. A takie komunikaty odbieram własnie jako kpiarstwo, nędznej kategorii do tego
 

DeletedUser32

Guest
Ad.1
Tak należę Teamu.
Ad. 2
Tak nie mam ustawionego jeszcze avatara, w najbliższym czasie zostanie on uzupełniony.
Ad. 3
Nie od razu Rzym zbudowano.
Uśmiech jest jak najbardziej szczery i przyjaźnie nastawiony.
 
Do góry