• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Aktywność w Bractwach! [54, 143][17-01-PL]

Jestem...

  • ZA

    Głosy: 48 100,0%
  • PRZECIW

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    48
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam taką propozycję aby do bractw dodać informacje o aktywności towarzyszy. Na przykład aby pokazywało w zakładce towarzysze czy ktoś jest online, albo kiedy ktoś ostatnio był aktywny w grze! Ułatwi to wyrzucanie nieaktywnych graczy z bractwa!
 

DeletedUser79

Guest
W tym wypadku się zgadzam, teraz na żadnej podstawie nie można stwierdzić, czy gracz jest aktywny czy też nie.
 

DeletedUser

Guest
Skoro są informacje o tym, że ktoś kogoś odwiedził i coś mu tam zrobił, to można też to zliczyć pod kątem gildii... Znaczy przykładowo ile dany gracz u członków gildii zbuffował kulturę czy robotników danego dnia czy w ciągu kilku ostatnich dni.
 

DeletedUser14

Guest
Niby tak, ale to trzeba się trochę naliczyć, napatrzeć, a tak byłaby 1 kropka/kratka i po problemie :)
 

DeletedUser

Guest
@Hikari36 Ja to pisałem pod kątem bazy danych, by skrypt to robił i w bractwach przy danym członku pokazywał. Nie że Ty miałbyś to robić :D
 

DeletedUser14

Guest
Nie jestem programistą, nie rozumiem takich tekstów ^^ Zrozumiałem, że to ja miałbym liczyć kto ile zmotywował :p
Problem w tym, że nie każdy motywuje, a jest aktywny, więc pokazywałoby aktywność 0/7, a byłby jednak aktywny przez cały tydzień :)
Dlatego lepsze jest oznaczenie na częstość wejść do gry i akcji w niej, niż ograniczenie się do motywacji :)
 

DeletedUser

Guest
To też można zliczać ;) Znając życie gra trzyma czas ostatniej aktywności gracza na koncie, więc wiadomo kiedy ostatni czas coś robił :)
 

DeletedUser14

Guest
Dla handlu? ;) Nie każdy ma tyle czasu, by motywować. A może nawet motywować 1-2 razy w tygodniu, a wchodzić do gry codziennie, więc... ;)
 

DeletedUser88

Guest
No tak. Mam jakieś przyzwyczajenie z gild w FoE.
Co nie zmienia faktu, że pomysł jest ok.
 

DeletedUser80

Guest
Po co motywować?
Jest zadanie na trzecim poziomie "zdobądź 40k monet", za "obskoczenie" wszystkich w bractwie plus kilku sąsiadów dostaję 27k młotków.
Było więcej ale mi nieaktywnych usunęli:)
Warto pomagać? warto:)
 

Mikekun

Rozbójnik
Mam wrażenie że aktywność graczy w bractwach jest brana pod uwagę w każdej kolejnej aktualizacji ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13

Guest
Ul pisz z polskimi znakami!!! Nie można uczyć kogoś zasad, jednocześnie samemu się do nich nie stosując.

Co do pomysłu - jak najbardziej za ;)
 

DeletedUser37

Guest
Jeśli chodzi o to by pokazało kto jest aktualnie online - to nie (chyba że z możliwością włączenia sobie w opcjach "Niewidocznego" czy coś)

Co do aktywności - to tak. System z FoE się dobrze sprawdza i jakby wprowadzili takie coś to by wystarczyło ;)
 

DeletedUser355

Guest
Witam,nie wiem czy ktoś już dawał taką podpowiedz ale chciałbym abyście w jakiś sposób oznaczali członków bractwa,bądz całą społeczność,którzy w danej chwili faktycznie są na serwerze-czyli są aktywni! Może w jakiś sposób ,np. oznaczać zieloną ramką lub tłem profil gracza lub bawić się w zielone i czerwone kropeczki. Denerwuje mnie fakt ze piszę wiadomość do kogoś i nie wiem czy jest,czy go nie ma i czekam na odpowiedz.To strasznie niekomfortowe zwłaszcza dla bractwa.Trzeba pisać na ogólnym czy ktoś jest(w chwili gdy pojawiam się w grze) .Zmiana ta bardzo poprawiła by dialog ludzi w grze.Pomyślcie o tym i czekam na odpowiedz.Pozdrawiam.
 

DeletedUser234

Guest
Tak, była już taka propozycja, razem z czasem ostatniej udzielonej pomocy itd. To było dawno temu i nic. Ale możesz sprawdzić graczy aktywnych poprzez komendę /who.
 
Status
Zamknięty.
Do góry