• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Aktywność w Bractwach! [54, 143][17-01-PL]

Jestem...

  • ZA

    Głosy: 48 100,0%
  • PRZECIW

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    48
Status
Zamknięty.

DeletedUser986

Guest
Sposób proponowany przez kusziela jest lepszy i bardziej rozbudowany (do mojego skromnego). Gdyby tylko zechcieli to wykonać w jakiejkolwiek formie ułatwiającej grę. Nie wątpię że wielu graczy ucieszyłaby nawet najprostsza forma widoku graczy z bractwa aktualnie zalogowanych.
 

Deleted User - 34008

Guest
@thek nie, nie ten. W tamtym były na liście bractwa kolorowe pola, czasy kiedy ostatni raz gracz był w grze w różnych kolorach itp.
 

Hassano

Łucznik
Ja również uważam że taka opcja przydała by sie i to bardzo. Co prawda lepiej aby osoby online były widoczne na liście bractwa niż jakieś dodatkowe okienka :) zielone/żółte/czerwone i tyle wszystko ładnie i przejrzyście
 

DeletedUser

Guest
@hassano i @Kusziel I takie były oraz nadal mam. Znalazłem screeny te...
HXs2oGQ.jpg
DvyNONw.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1074

Guest
Witam. Mam tai pomysł ułatwiające dla gildi. chodzi oto by było widać kiedy kto sie z gildi ostatnio byl zalogowany by wiedziec czy go zostawiac czy usunac z gildi. jest to naprawde spore ulatwienie dla zarzadzania gildia. co o tym myslicie?
 

Tessi

Zwiadowca
Aktywność członka bractwa możesz monitorować na kilka sposobów:

1. Porównywanie wyniku bieżącego gracza z wynikiem zapisanym np. na 1 września. W ten sposób uzyskasz informację o postępach lub ich braku.
2. Sprawdzanie Powiadomień - gdy gracz w ciągu ostatnich 23 godzin motywował, to się pojawia "złota rączka", przy informacji co uczynił dla Ciebie.
3. Aby sprawdzić bieżącą obecność gracza należy w polu w linii czatu podać komendę:
/who
Wyświetleni zostaną wówczas wszyscy gracze, którzy mają w przeglądarce otwarte okno z grą, czyli teoretycznie - grają.
 

DeletedUser1101

Guest
bardzo dobry pomysł tym bardziej ze czasem ktoś pisze ze jest np na urlopie lub nie będzie go jakiś czas i nie ma możliwości weryfikacji czy nie oszukuje towarzyszy z bractwa.
 

DeletedUser576

Guest
dobrze by bylo żeby można byla spr date ostatniego logowania
 
Status
Zamknięty.
Do góry